Skocz do zawartości

Jak poznać e39 po liftingu?


Robert32

Rekomendowane odpowiedzi

Tobie chodzi i czarne listwy wokół samochodu czyli SHADOW-LINE a mi chodzi i czarne listwy na drzwiach:)

..a czym się róznią czarne listwy wokół samochody od tych na drzwiach?

Do końca produkcji E39 były takie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 lata później...

Ja mam 530d z 10/2000r i mam ramki alu w zegarach ale wiem ze były doklejane przez własciciela...tak jak listwy progowe od M-ki i przedni zderzak załozony od M-ki...

Wiec nie wszystkie e39 po lifice miały alu ramki.

mam pytanie bo listwy mam w kolorze nadwozia...a domówiłem ori listwy do przedniego zderzaka (bo mam PDC a gosc wsadził zderzak bez otworów na PDC) i dostałem czarne nielakierowane...ale co gorsza dla mnie one nie sa gładkie...maja delikatna strukturke...czy to trzba papierkiem zeszlifowac do malowania?

Czy moze jak ktos juz tu napisał w M-kach listwy były czarne i dla tego nie sa przygotowane pod lakier???...

Ma ktos wiedze na ten temat?

 

Acha...jesli sie nie myle to po lifcie PDC był i z przodu i z tyłu montowany ( nie jak przed liftem tylko z tyłu)...jesli sie myle poprawcie mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Mam pytanie, znalazłem na allegro błotnik przedliftowy do e39 i czy przed fl różniły się czymś od po fl ? np zauważyłem różnice w kolorze listwy ale czy jest możliwość, że mają one inne wymiary ?

Na Realoem wychodzi że to ten sam element od 95 do 03 czyli powinien pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

A tak jeszcze dodam. Moje auto kolor czarny posiada: listwy w lakierze bez chromu,

ramki drzwi chrom,

Czujniki w zderzakach przód i tył,

Brak grzanych foteli,

Tylne lampy z pomarańczowym kierunkiem.

Kierownica bez przycisków.


Teraz pytanie odnośnie zmian.


Lampy tylne w błotnik: jeśli zmienię na takie z białym kierunkiem na górze jak moje to powinno pasować. Ale widziałem jeszcze takie z kierunkiem po środku. Do takich trzeba zmienić wtyczkę czy wewnątrz takiej lampy instalacja jest już odpowiednio przystosowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze celem "zamieszania"

Moj pierwszy przedlift mial w zderzaku lampy "prostaokatne"

Moj drugi przedlift ma w zderzaku lampy okragle.

Oba mialy i maja listwy boczne czarne z chromami.

Zaden nie mial i nie ma lamp LED z tylu.

Oba maja grzane fotele i kierownice.


Pierwszy juz nie istnieje - skasowalem go w okolicach Slupska.

Drugi szczesliwie jezdzi, ma sie dobrze i wyglada coraz lepiej.

Oba, to touringi.

Mialem jeszcze poliftowego sedana ktory mial zderzak przod z prostokatnymi reflektorami. Nie mial srebrnych ramek na zegarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze celem "zamieszania"

Moj pierwszy przedlift mial w zderzaku lampy "prostaokatne"

Moj drugi przedlift ma w zderzaku lampy okragle.

Oba mialy i maja listwy boczne czarne z chromami.

Zaden nie mial i nie ma lamp LED z tylu.

Oba maja grzane fotele i kierownice.


Pierwszy juz nie istnieje - skasowalem go w okolicach Slupska.

Drugi szczesliwie jezdzi, ma sie dobrze i wyglada coraz lepiej.

Oba, to touringi.

Mialem jeszcze poliftowego sedana ktory mial zderzak przod z prostokatnymi reflektorami. Nie mial srebrnych ramek na zegarach.

Tych wersji stylistycznych chyba nie jesteśmy w stanie zliczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze celem "zamieszania"

Moj pierwszy przedlift mial w zderzaku lampy "prostaokatne"

Moj drugi przedlift ma w zderzaku lampy okragle.

Oba mialy i maja listwy boczne czarne z chromami.

Zaden nie mial i nie ma lamp LED z tylu.

Oba maja grzane fotele i kierownice.


Pierwszy juz nie istnieje - skasowalem go w okolicach Slupska.

Drugi szczesliwie jezdzi, ma sie dobrze i wyglada coraz lepiej.

Oba, to touringi.

Mialem jeszcze poliftowego sedana ktory mial zderzak przod z prostokatnymi reflektorami. Nie mial srebrnych ramek na zegarach.

To chyba nasi tam już byli przed Tobą.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze celem "zamieszania"

Moj pierwszy przedlift mial w zderzaku lampy "prostaokatne"

Moj drugi przedlift ma w zderzaku lampy okragle.

Oba mialy i maja listwy boczne czarne z chromami.

Zaden nie mial i nie ma lamp LED z tylu.

Oba maja grzane fotele i kierownice.


Pierwszy juz nie istnieje - skasowalem go w okolicach Slupska.

Drugi szczesliwie jezdzi, ma sie dobrze i wyglada coraz lepiej.

Oba, to touringi.

Mialem jeszcze poliftowego sedana ktory mial zderzak przod z prostokatnymi reflektorami. Nie mial srebrnych ramek na zegarach.

To chyba nasi tam już byli przed Tobą.

Też prawda może ktoś coś wymieniał i zakładał pierwsze co znalazł. Skoro pasuje to czemu nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nasi tam już byli przed Tobą.

naszych tam nie bylo. Wszystkie trzy kupilem w Norwegii....od rodowitych Noregow

Nie ma mozliwosci zeby tak ladnie i dokladnie pomalowali na tutejszym rynk zderzak (mam na mysli tego touringa ktory mi zostal i zostanie) pod kolor.

Tu sie nie demontuje gratow w malowanej rzeczy, tylko zakleja - jesli nie jest to totalna renowacja auta, a takiej poddaje sie auta naprawde stare- godziny pracy w Norge kosztuja sporo kasy).

BMW z 99 roku, to dla nich nic nie warte auto...

jeszcze jednomi sie przypomnialo: oba przedlifty mialy - maja spryski reflektorow.

polift - nie mial spryskow reflektorow. Nie mial tez grzanych foteli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Spryskiwacze reflektorów występują przy ksenonach, ewentualnie jak klient sobie zachciał przy konfiguracji, często auta na rynki północne właśnie mają taki element przy halogenowych reflektorach. To element wyposażenia, tak jak grzane fotele i nie ma najmniejszego związku z liftem. Zderzka przedliftowego w polifcie nie było, tak jak poliftowego w przedlifcie. Po rozkodowaniu vin jest informacja czy jest to przed czy polift. Przedlift nie miał świateł ledowych z tyłu, dopiero polift.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzka przedliftowego w polifcie nie było, tak jak poliftowego w przedlifcie.

to skad w moim Touringu jest zderzak poliftowy a w w poliftowym sedanie byl zderzak przedliftowy?

Wierzysz w to, ze mialem "szczescie" i kupilem auta w ktorych wymieniane byly zderzaki?

Akurat w Touringu "bawie sie" przednm zderzakiem (poprzedni wlasciciel "nieco" go uszkodzil, ja zreszta tez) - nie ma sladu starej- innej farby.....

Polift sedan juz nie istnieje, wiec juz sie nie dowiemy....

Moj pierwszy Touring - przedlift mial "prawilny" zderzak z "postokatnymi" lampami.

Moj Touring -jakby co- jest z 1998-11-24 (data z rozkodowania VIN) - wiec to "raczej" nie polift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze odnośnie moich tylnych lamp z pomarańczowym kierunkiem to kształt i profil lampy wygląda jak ten z białym kierunkiem. Czyli polift miał 2 kolory do wyboru, na to wychodzi. Choć bez urazy ale z pomarańczowymi szału nie robi. Bynajmniej w czarnym aucie. W srebrnym to lepiej kontrastuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego samochód to ma być sprawny i jezdzić a nie wymyślać duperele, bez urazy.

Święte słowa ale lubię zmienić to i owo co kuje w oko.

A zmienić i tak muszę bo mam klosz pęknięty. Więc jest okazja a że białe mi się bardziej podobają to będą białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zmienić tylne lampy na biały kierunek, to nie zapomnij zmienić także bocznych kierunkowskazów i przednich reflektorów na biły kierunek. Inaczej wygląda to kiepsko.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zmienić tylne lampy na biały kierunek, to nie zapomnij zmienić także bocznych kierunkowskazów i przednich reflektorów na biły kierunek. Inaczej wygląda to kiepsko.

Przednie nie wyglądają źle moim zdaniem ale boczne , tu masz rację, zmienię na białe. Tylko widziałem na allegro takie ledowe. Będą działać? Czy zaraz zakłóca pracę kierunków przez zbyt małe opory.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma tylne kierunki białe, boczne też a przednie lampy takie jak moje i ładnie wygląda. Tyle że kolor auta ma srebrny. Myślę że w czarnym , białe lampy tym bardziej będą fajnie wyglądać.

Tak jak inny kolega ma w czarnym Peugeocie w tyle lexusy. Całkiem inne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.