Skocz do zawartości

Policja zatrzymała mnie za... BMW


Mateusz_24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

bo "niektórzy " wsiąda do e36 do e39 i myslą że są niewiadomo kim.

 

 

No tak zapomniałem, że prawdziwi GANGSTA wożą się tylko E38 :D:D

 

 

Niektórzy jak wsiądą do E38 - od razu wydaje im się, że są BIZNESMENAMI - a często słoma z butków wystaje....

 

Także na przyszłość - nie obrażajmy siebie wzajemnie - bo nic to nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest nas 6 maniaków BMW często przeważnie w weekendy wyjeżdżamy swoimi sprzętami gdzieś pośmigać! Jeździmy spokojnie nie wariujemy! A policja caly czas depcze nam po pietach.... Mam małe znajomości w policji to wiem że Ciągle są na nas donosy.... Nawet słyszałem ze chcą na nas robić zasieki itd ale po co przecież i tak nic nie znajdą..... Po mojej ulicy wystarczy że ktoś do mnie przejedzie zrobimy 2 rundki i już po 15min są niebiescy Panowie..... Mało tego jak przejeżdżają obok mojego domu to jada zawrotną prędkością 10km/h i mało oczy im nie wyjdą! Przecież to paranoja..... zazdrość..... hmmm sam już nie wiem....

 

Teraz chce przyciemnić szybki wszystkie (oczywiście z certyfikatem....) bardzo mi sie to podoba ale nie wiem czy to będzie rozsądne.... Jak myślicie

Nie ważne gdzie ważne czym:) BMW- Będziesz Musiał Wyprzedzać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez wszystkie strony tego tematu i teraz się tak zastanawiam czy ja pracuję w jakiejś innej Policji w Polsce czy jak :shock:

 

Najbardziej rozwalają mnie teksty typu: "zazdrość o posiadanie BMW", "nie stać pał na BMW", :pały nie wiedzą co to jest BMW" itd. Panowie :!: Niektórzy mają dość mocno przerośnięte EGO za kierownicą dość popularnej w Polsce BMW :!:

 

Skoro tak bardzo "pały" się Was czepiają to może warto przyczyny zacząć szukać w sobie :?:

 

Nic bardziej nie razi w oczy jak nażelowany chłopczyk za kierownicą siedzący w pozycji "łamanej" (dupsko na siedzeniu a głowa pomiędzy fotelami, lewa rączka na podłokietniku a prawa niedbale na szczycie kierownicy :duh:) wow :!: cóż za wygoda :!: :!: :!: a jaki LANSIK :!:

 

Do tego obowiązkowo mający gdzieś kierunkowskazy (oszczędza na żarówkach) :mad2: , komóra przy uchu i cwaniacki wyraz twarzy :jawdrop: czasami blond solaro - tapeta na prawym fotelu :clap: No i oczywiście łubu dubu z "subwoofera" obitego gustowną wykładziną...

 

I najczęściej z moich obserwacji są to goście w E36 (kolor bez znaczenia), Golfach II-IV, Calibrach i Hondach...

 

Pal sześć ich wygląd (Kierowców) ale styl jazdy :duh: :cry2: :|

 

P.S

 

I tak na koniec żeby rozwiać wątpliwości niektórych "gangsterów"

 

My "pały" się Was nie boimy :nienie: :shock: :roll2:

 

Pozdrawiam myślących :cool2:

www.ifp.pl

www.bmw-e30.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez wszystkie strony tego tematu i teraz się tak zastanawiam czy ja pracuję w jakiejś innej Policji w Polsce czy jak :shock:

 

Najbardziej rozwalają mnie teksty typu: "zazdrość o posiadanie BMW", "nie stać pał na BMW", :pały nie wiedzą co to jest BMW" itd. Panowie :!: Niektórzy mają dość mocno przerośnięte EGO za kierownicą dość popularnej w Polsce BMW :!:

 

Skoro tak bardzo "pały" się Was czepiają to może warto przyczyny zacząć szukać w sobie :?:

 

Nic bardziej nie razi w oczy jak nażelowany chłopczyk za kierownicą siedzący w pozycji "łamanej" (dupsko na siedzeniu a głowa pomiędzy fotelami, lewa rączka na podłokietniku a prawa niedbale na szczycie kierownicy :duh:) wow :!: cóż za wygoda :!: :!: :!: a jaki LANSIK :!:

 

Do tego obowiązkowo mający gdzieś kierunkowskazy (oszczędza na żarówkach) :mad2: , komóra przy uchu i cwaniacki wyraz twarzy :jawdrop: czasami blond solaro - tapeta na prawym fotelu :clap: No i oczywiście łubu dubu z "subwoofera" obitego gustowną wykładziną...

 

I najczęściej z moich obserwacji są to goście w E36 (kolor bez znaczenia), Golfach II-IV, Calibrach i Hondach...

 

Pal sześć ich wygląd (Kierowców) ale styl jazdy :duh: :cry2: :|

 

P.S

 

I tak na koniec żeby rozwiać wątpliwości niektórych "gangsterów"

 

My "pały" się Was nie boimy :nienie: :shock: :roll2:

 

Pozdrawiam myślących :cool2:

 

Jeśli chodziło mi o zazdrość to miałem na uwadze ludzi którzy wydzwaniają na nas ze skargami.... To że sie nie boicie to dobrze wiem mój brat jest policjantem 2 wujów i przez co dużo moich kolegów! 2 nawet ma właśnie BMW!

A co do zatrzymań to niestety muszę przyznać że jest inaczej niż w przypadku innych marek. Do tego czasu jeździłem Golfem przez 3lata jedna kontrola i to przez przekroczenie prędkości! A co powiesz na 3 zatrzymania w przeciągu 2 tygodni? Zaznaczę że jeżdżę przepisowo! Ta marka jest porostu na oko i tego niestety się nie da zaprzeczyć! I to bez znaczenia na wiek samochodu i model.... Faktem jest że nic mi nigdy nie zrobili staram sie być uprzejmy uważam że policja jest potrzebna jestem porządnym obywatelem i nie mam powodów do obaw...... Ale jestem duuuużo częściej zatrzymywany.... Pozdrawiam

Nie ważne gdzie ważne czym:) BMW- Będziesz Musiał Wyprzedzać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tu nie chodzi o myślenie w stylu, że każdy w BMW to diler, tu chodzi o to, że ŻADEN w maluchu to diler. :)

 

Większe prawdopodobieństwo natrafienia na jakiegoś bubla, jest właśnie w BMW. Niestety w Polsce stereotyp jest aktualny, co z przykrością stwierdzam. Nie chodzi o to, że policja ulega stereotypom, ale o to, że policja wie, że społeczeństwo jemu ulega.

 

Co do wypowiedzi piotrekxxl.

Mam nadzieję, że Twoje stwierdzenie: "Pal sześć ich wygląd...". Sprawdza, się w praktyce. Mnie również krew zalewa jak widzę takich lansiarzy, jednak Wy Policjanci powinniście zachować pełny profesjonalizm i nie zwracać uwagi na takie rzeczy.

Co do całej wypowiedzi to w pełni się zgadzam.

 

Co do całego tematu pisanie czegoś w stylu: "Policja się mnie boi bo mam BMW", uważam za dziecinadę.

"... Jednością Silni, Rozumni Szałem... "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzacie z tym uprzedzeniem do BMW...

 

10 lat (słownie dziesięć) jeździłem E30 325i coupe, teraz od ponad roku jeżdżę E34 525tds kombi, więc mogę coś powiedzieć na temat kontroli.

 

Otóż przez te 10 lat w E30 zatrzymano mnie do kontroli ze 4 razy - raz bez powodu, dwa razy za przekroczenie prędkości, raz za skręt w miejscu niedozwolonym.

 

Przez 1,5 roku w E34 nie zatrzymano mnie ani razu.

 

Samochodem jeżdżę praktycznie codziennie, głównie po Warszawie + wypady na Mazury w weekendy + urlopy za miastem.

 

Czyli przez 11,5 lat może jedna kontrola była za wygląd, bo bez powodu.

 

A może jak się przestrzega przepisów (wcale nie ortodoksyjnie, zwłaszcza prędkość trudno zachować) a auto wygląda normalnie to się nie czepiają...

E61 530d '04 (2015-?), E34 525TDS touring '95 (2006-2016), E30 325i '89 (1996-2006)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewa rączka na podłokietniku a prawa niedbale na szczycie kierownicy

Chyba na odwrót ;p

 

Mam jednak nadzieję, że wasze policyjne komentarze dotyczące nażelowanych chłopczyków zostawiacie dla siebie, bo choć sam takiemu stereotypowi nie odpowiadam to jednak nie bylibyście od takich chłopczyków lepsi zatrzymując ich na podstawie rażącego was wyglądu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie policja zatrzymala w 1 dzien kiedy to otrzymalem prawo jazdy : ) wjezdzala w uliczke z ktorej ja wyjezdzalem lecz dosyc szybko wylaczyla kierunkowskaz i podarzyla za mna : ) standartowo obczaili furke od srodka no i przepenetrowali latarką bagażnik : >
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem wszystko!

 

Powiem krótko, dajcie im spokój!

 

Jak ktoś się nie rzuca w oczy swoim zfestynionym BeeeMWuu to nikt go nie zatrzyma, jeżdżę swoimi betkami już tyle czasu i raz Policja mnie zatrzymała, tak po prostu, bez wykroczenia, bo jak się okazało, jeden z Panów szukał takiego samochodu i chciał po prostu porozmawiać. :) doszło do tego, że się zaprzyjaźniliśmy i pomagałem mu wyszukać ładnej beci :)

 

Jeśli chodzi o zazdrość, to nie myślcie, że policjanta nie stać na to żeby jeździć starą e36 za pare tysięcy. Uwierzcie mi, że jeżdżą dużo lepszymi samochodami...

 

To TYLE!

 

pzdr

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

A ja miałem raz bardzo pozytywne spotkanie z panami policeman'ami. Otóz raz cos mi strzeliło do głowy i zachciało mi ie wyprzedzac na podwójnej ciaglej i prawie na pasach na ograniczeniu 60 (wyprzedzałem tira) . Nie przekroczyłem predkości(no może troche :oops: ) , a tu stał sobie partolek na poboczu i jak chłopaki nie ruszą za mną w pościg. na poczatku pomyślałem sobie ze sobie normalnie przycisne i odjade w sina dal( byli starym passatem), ale później zwolniłem i jechałem przepisowo :duh: no i dogonili mnie, zatrzymali, jak wybiegł jeden to myslałem że mnie odrazu zastzreli. :? na wejsciu obejrzeli autko a później zaproponowali 500 zł i 10 punktów karnych :shock: to ja na to że mam chujowa sytuacje , ale nie bede się tłumaczył i niech wypisuje kwit. pan władza sie spytał czy mam jakies [punkty , a aj mówie że nie (nawet nie sprawdzał), podrapał sie w głowe i wypisał kwiciora i podaje mi go i sie pyta czy może być? ja patrze a tam 50zł pięćdziesiąt złotych), ja mówie czemu nie i jeszcze mi mówi że widzi że jestem spokojnym kierowca i nie da punktów karnych :dance: (bo im powiedziałem że jakbym chciał to bym im odjechał ze ho ho :doh: ) Dodam jeszcze ze jestem dobrze zbudowany, no i troche mam kruciutkie włoski :mrgreen: a tu takie zaskoczenie :D czyzby mieli dobry dzień? ja byłem w szoku :shock: Bo raczej sie nie przestraszyli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

bo "niektórzy " wsiąda do e36 do e39 i myslą że są niewiadomo kim.

 

 

No tak zapomniałem, że prawdziwi GANGSTA wożą się tylko E38 :D:D

 

 

Niektórzy jak wsiądą do E38 - od razu wydaje im się, że są BIZNESMENAMI - a często słoma z butków wystaje....

 

Także na przyszłość - nie obrażajmy siebie wzajemnie - bo nic to nie daje.

 

 

wiec przeczytaj mój post.... ze zrozumieniem...

i zobacz ze na początku jest napisane że nie chce nikogo obrazić...

 

podałem dwa przyklady... co mialem wymienic wszystkie E30 E36 E46 E32 E38 itp... żebyś zroumiał...chyba masz jakiś kompleks...

gdybym jeździł E31 to byś napisał o E31 bo nie wymieniłem swojego...

Nie moja wina że wiekszość E36 na polskich drogach wyglada jak samochód wieśka... to chyba w Twoim gronie... tak jest... z ta słomką ... bo ja nie znam takich...

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nic bardziej nie razi w oczy jak nażelowany chłopczyk za kierownicą siedzący w pozycji "łamanej" (dupsko na siedzeniu a głowa pomiędzy fotelami, lewa rączka na podłokietniku a prawa niedbale na szczycie kierownicy :duh:) wow :!: cóż za wygoda :!: :!: :!: a jaki LANSIK :!:

 

:cool2: :modlitwa: Dobrze że ktoś to w końcu napisał. Dokładnie miałem identyczne odczucie ale to chyba "w stadzie" udziela się się wszystkim :mrgreen:

 

Kiedyś każda pierdoła jeszcze nie skończyła szkoły ale już szła na prawko, potem kupowała "kaszlaka" do którego montowała wszelkiej maści badziewie, oczywiście oklejała papą szyby i już był "lans" na wsi. Potem z kaszli przesiedli się do golfów, a teraz do E36 czasami aż wstyd jak ci ludzie się zachowują, a większość tych jeżdzących kibli miało by problem z przejściem badań technicznych i powinno się im pozabierać dowody. Tak wiem, to forum BMW, tu większość "dba" o auta, tyle że tu zagląda kilka % tych co jeździ BMW, większość jest za głupia żeby nawet mając internet odpalić coś więcej jak chat na onecie albo fotke.pl

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

moj brat od niedawna jest policjasntem w mojej mniescinie i siedzac tydzien w komisarjacie juz slyszal o nagonkach na bmw ale gluwnie to jest spowodowane kierowcami co jezdza tymi autami bo wiekszosc jest mlodych i kupuje do szpanu a nie tak jak forowicze !!!!!!!!! dla cieszenia sie z jazdy i milosci` do bmw :mrgreen: ja poprostu jeste zakochany w tym aucie i nie zmienie go tak szybko

a obrazac sie nie ma co :nienie: niekturzy puzniej przez takich cwaniakow sa dla jaj zatrzymywani

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty myslisz ze oni w tych paskach to woza pod maska 1.6 55kW?

oczywiscie że nie, ale zazwyczaj maja 2.0 115 koników, ewentualnie bodajże 2.8 ale to jest zadkośc i zazwyczaj w cywilnych montowali, tak słyszałem.

Wiec jak mieli 2.0 to raczej chyba niebyloby najmniejszego problemu zniknąć Panom horyzontu:) wkońcu moje maleństwo tezma 115 km a napewno jest troszke lżejsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty myslisz ze oni w tych paskach to woza pod maska 1.6 55kW?

oczywiscie że nie, ale zazwyczaj maja 2.0 115 koników, ewentualnie bodajże 2.8 ale to jest zadkośc i zazwyczaj w cywilnych montowali, tak słyszałem.

Wiec jak mieli 2.0 to raczej chyba niebyloby najmniejszego problemu zniknąć Panom horyzontu:) wkońcu moje maleństwo tezma 115 km a napewno jest troszke lżejsze:)

 

 

IS;em może i mógłbyś zaistniec... 318i 113KM ... z paskiem 115 nie ma najmniejszych sans... chociażby ze wzgledu na przeniesienie napędu...

czyli zakładając że jestes bardzo dobrym i zwinnym kierowcą... policjant to samo... i idziecie praktycznie Łeb w łeb...

pozatym nie warto uciekac... bo jak bardzo bedą chcieli to i tak cię złapią..

widziałem pościg za SL chyba 3200 ... i megane kombi go doszli... na sygnale... on musial zwolnic... ich przepuscili itp...

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IS;em może i mógłbyś zaistniec... 318i 113KM ... z paskiem 115 nie ma najmniejszych sans... chociażby ze wzgledu na przeniesienie napędu...

czyli zakładając że jestes bardzo dobrym i zwinnym kierowcą... policjant to samo... i idziecie praktycznie Łeb w łeb...

pozatym nie warto uciekac... bo jak bardzo bedą chcieli to i tak cię złapią..

widziałem pościg za SL chyba 3200 ... i megane kombi go doszli... na sygnale... on musial zwolnic... ich przepuscili itp...

 

znaczy się mi sie wydaje że chyba bym uciekł bo jakby nie było to jechałem jakies 80 km/h a zanim oni wsiedli do passata to już znikali mi prawie w lusterku, ale właśni pomyslałem tak jak ty ze nie warto uciekać i chyba to mnie uratowało:) Poza tym popełniłem kardynalny bład :mad2: (wyprzedzanie na podwójnej i na pasach :duh: ) a jak wiadomo za błedy trzeba wkoncu kiedyś zapłacic, a lepiej wczesniej niż później:) A i to zdarzenie było poza terenem zabudowanym wiec raczej żadnych przeszkód na drodze nie było, ale teraz to mozna sobie gdybac. Może jakbym był młodszy o te pare lat to moze by człowiek zaryzykował, a tak kobieta, dziecko...no i zreszta to jest tylko 1.8 ale na łańcuchu:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przeszedłeś swój chrzest bojowy - mnie kiedyś zatrzymali w E30 i powiedzieli, że beemka na otwockich blachach zawsze jest podejrzana :roll2:

 

teraz mam touringa, więc już się nie czepiają, bo kombi, to autko dla statusiałych niedzielnych kierowców :lol:

 

Dla statusiałych niedzielnych kierowców? Raczej dla ludzi interesu którzy nie jezdzą w niedziele a raczej nie wysiadają z auta. Kombi służy do zarobku a nie dla tatusiów i niedzielnych kierowców.

BMW IS THE BEST! FUCK THE REST!

NO RISK, NO FUN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, to forum BMW, tu większość "dba" o auta, tyle że tu zagląda kilka % tych co jeździ BMW, większość jest za głupia żeby nawet mając internet odpalić coś więcej jak chat na onecie albo fotke.pl

 

Pozdro.

 

Wyobrazasz sobie co by sie zrobilo na forum gdyby potrafili sie tu zalogowac i poruszac ? Masa bledow ort. i "chamszczyzny" skutecznie odstraszylaby kogokowiek :)

 

siedzialem na IRCu od 96r. i wiem co sie dzialo jak neo sie pojawilo i ogolnie "mlodziez" sie pojawila na sieci.. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i na klocki, tarcze, wahacze i swoznie z robocizna - 3800 :/

 

To gdzie Ty kolego oddałeś swoją BMke?? Tyle kasy za tarcze, klocki, wahacze i swoznie??!! To jest zdzierstwo w biały dzien!! No chyba ze Twoje bmw "leczyło" sie w ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i na klocki, tarcze, wahacze i swoznie z robocizna - 3800 :/

 

To gdzie Ty kolego oddałeś swoją BMke?? Tyle kasy za tarcze, klocki, wahacze i swoznie??!! To jest zdzierstwo w biały dzien!! No chyba ze Twoje bmw "leczyło" sie w ASO :)

 

ew. jest to M3 :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie Ty kolego oddałeś swoją BMke?? Tyle kasy za tarcze, klocki, wahacze i swoznie??!! To jest zdzierstwo w biały dzien!! No chyba ze Twoje bmw "leczyło" sie w ASO :)

 

Pojechalem do warsztatu, ktory byl najblizej i ktorego namierzylem na forum...

 

Dokladnie to mi wymienili to:

 

- 2 wahacze z tulejami

- tyl tarcze i klocki

- przod tarcze i klocki

- drazki kierownicze z koncowkami (prawa i lewa strona)

- laczniki przedniego stabilizatora

 

Wstepnie numery serwisowe:

 

34211165563

34216761241

32106774222

32106774223

31126774819

31126774820

31126757623

 

Roznice to:

Tarcze mam przod ATE power disc, tyl sa zwykle ATE. Klocki mam podobno takie, "jakie sie montuje w seryjnych BMW wyjezdzajacych z fabryki" (nie pamietam nazwy). Firmy wahaczy nie pamietam ale wizualnie sa identyczne z oryginalem (zamienniki).

 

Samych czesci wyliczyli 3200zl.

 

W Carmanie podliczyli mnie za "taka" robocizne na 350zl (bez targowania) ale jak ktos sie zna na wszystkim... Trudno powiedziec,czy zrobiliby to lepiej :(

 

Ehh dajcie info co i jak... Byl pod lupa jeszcze Magpol ale zbyt daleko i 2 tyg. nie moglem czekac....

 

Dodam,ze cena oryginalow wyniosla 4800zl, cena sprowadzonych oryginalow 3800zl :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.