Skocz do zawartości

Dlaczego Własnie BMW ??


dv32v

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw dlaczego ludzie wybieraja BMW i chodzi mi wlasnie jacy to ludzie wiekszosc z nich kupuje ze wzgledu na to ze istnieje mit mafii gangsterki itp. jezdzacych tymi autami jakby teraz sie okazalo ze bmw jezdza pedaly to chyba 3/4 posiadaczy szybko by sie ich pozbylo bo bmw jak dla mnie nie daje nic nowego co moge znalezsc w innych autach co wy o tym myslicie ?? :dance: :doh:
Nigdy Sie Nie Myle I Jestem Najmadrzejszy Jak Kazdy Kto Ma BmW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni uważają że BMW to szajs a inni, że Subaru to dno i wodorosty. Każdy jezdzi tym czym lubi. Na forum klubu BMW jest mało krytyków tej marki, a może jesteś jedyny ??? Admin dobry człowieku won z tym postem :P
Nera mnie szarpie, jakby mnie ktoś bemką przejechał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinna tradycja...

 

Ojciec w 1978 roku kupił pierwsze BMW - E21 316, potem miał E34 524td, niestety zdradził BMW dla Peugeota 406 i żałuje...

 

W 1996 roku ja dołączyłem - kupiłem E30 325i, które zamieniłem na E34 525tds rok temu.

 

Jak się raz BMW pojeździ, to trudno potem znaleźć auto, które mu dorówna.

 

BMW - Radość z Jazdy

E61 530d '04 (2015-?), E34 525TDS touring '95 (2006-2016), E30 325i '89 (1996-2006)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma sluzyc takie pytanie?

Chodzi o dowartosciowanie uzytkownikow?

 

Odpowiedz na pytanie dlaczego ludzie jezdza BMW moim zdaniem, wedle moich obserwacji uzytkownikow marki jest taka:

- 30% dla szpanu

- 20% doceniaja komfort(rozne jego znaczenia) i godza sie placic wiecej

- 20% przyzwyczajenie do marki i roznych jej cech

- 10% przez przypadek

- 20% tu nie wiadomo, nie znane mi przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje BMW ze wzgledu na rozwiązania techniczne jakich nie można znaleźć w VW, Audi czy Oplach. Nawet takie coś jak miejsce na latarke w schowku e34 czy na apteczke pod siedzeniem pasażera jest dla mnie rzeczą która świadczy o dopracowaniu tego auta, a jest cała masa takich pierdółek. Elekryczne szyby jasne że możesz mieć nawet w polonezie, ale nic poza tym ;) Poza tym BMW naprawde ma twarde blachy i jest bezpiecznym autem, a o tym że jest przyklejone do drogi to chyba nie musze wspominać. Ponadto to że moje BMW 518i 113km radzi sobie z Omegą 2.0 16V 136KM czy np golfem 1.8 to też o czymś świadczy :8)

Było:

BMW 525i E34 sedan

BMW 525i E34 sedan +szpera

BMW 518i E34 kombi

Jest:

BMW 740iA E38



http://img96.imageshack.us/img96/2268/podpisqh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podoba to ze przy wymianie czegokolwiek wszystko da sie odkrecic a nie URWAC mimo kilkunastu lat auta !!!

 

 

no i NAPED NA TYL !!!

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przede wszystkim tylny napęd

poza tym dobre prowadzenie, świetne silniki, komfort, wysoka jakość, świetny wygląd, ...itd.

oczywiście są inne marki które oferują takie rzeczy, ale tylko ta jedna łączy je wszystkie razem :8)

 

Jak dla mnie są dwie marki które dają połączenie tych cech, choć w innych proporcjach: BMW & Mercedes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW e 34 podobalo i w koncu zaczely byc ceny osiagalne dla mnie.Mialem zamiar to auto sprzedac po pol roku ale jednak nie oplaca sie mi.Po za tym juz sie przywiązalem do auta i mam juz druga na czesci wiec śluby wieczyste groza mi teraz.

Do tego w tym aucie przezylem wypadek co gdyby nie to ze to solidne grube auto to bym nie siedzial teraz tutaj i nie pisal i nie odjechal bym o wlasnych silach z miejsca wypadku.Wtedy A tak wogóle to auto to kupilem dla szpanu i nie bede tego ukrywal

BMW 730iA wcześniej

BMW 520i E34, BMW 318 E21, BMW 525 TDS E34, BMW 525i E34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwszeBMW kupilem przez przypadek. Jezdzilem sobie, ogladalem autka i zobaczylem e30. Fakt 1.6 M40 (wtedy sie jeszcze nieznalem) ale na moje owczesne potrzeby mi wystarczylo (i tak klepalem wiekszosc aut w miescie :) )

Ale kolejne beemki to juz nie byl przypadek tylko milosc - mozna powiedziec milosc od pierwszego spojrzenia.

Wszystkie beemki, ktore mialem czy mam darze olbrzymia sympatia. Sa to autka niezawodne (mimo swojego wieku), wygodne i majace wspaniale wlasciwosci jezdne a do tego naped na tyl.

 

Dlatego nie rozumiem dlaczego,ktos wogole rozpoczyna takie tematy.

A jak juz pisze zenie widzico daje BMW w stosunkudo innych aut to uwazam, iz jest niegodny posiadaniatakiego samochodu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadek- cena za ten rocznik i wyposażenie zadecydowała o zakupie. Teraz wiem że z bmw się już nie przesiąde. Wygoda, właściwości jezdne no i napęd na tył!!

Żółw się rusza...

Nie sprzedam mojego is-a (a na pewno nie tanio) :D

Fotki http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=96849

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie Sie Pozbede Szajsu Jakim Jest BMW ew. Zamiana Na Subaru

 

To może przerzuć sie na jakieś fiaty albo coś w tym guście a nie piszesz bezsensowne posty :mad2:

A jak preferujesz kombiaki to Dacia Logan Kombi będzie dla Ciebie jak znalazł :duh: :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie Sie Pozbede Szajsu Jakim Jest BMW ew. Zamiana Na Subaru

 

To może przerzuć sie na jakieś fiaty albo coś w tym guście a nie piszesz bezsensowne posty :mad2:

A jak preferujesz kombiaki to Dacia Logan Kombi będzie dla Ciebie jak znalazł :duh: :duh: :duh:

no i kto to pisze sam ma kombi i to jeszcze w dieslu heh w bmw szuka oszczednej jazdy :mrgreen:

Nigdy Sie Nie Myle I Jestem Najmadrzejszy Jak Kazdy Kto Ma BmW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie Sie Pozbede Szajsu Jakim Jest BMW ew. Zamiana Na Subaru

 

To może przerzuć sie na jakieś fiaty albo coś w tym guście a nie piszesz bezsensowne posty :mad2:

A jak preferujesz kombiaki to Dacia Logan Kombi będzie dla Ciebie jak znalazł :duh: :duh: :duh:

no i kto to pisze sam ma kombi i to jeszcze w dieslu heh w bmw szuka oszczednej jazdy :mrgreen:

 

Nie napisałem że szukam oszczędnej jazdy i ze mam coś przeciwko kombiakom :duh:

Zdaje się, że to Ty jesteś niezadowolony z BMW :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla mnie BMW ma swój oryginalny styl, przyciągający wzrok, gdy obok mnie przejeżdża jakiś np. Seat czy Citroen, Toyota nie zwracam na niego uwagi jak większość ludzi, natomiast obojętnie jaką Beemkę zauważę to gapię się na nią i gapiłem zawsze, zawsze ta marka była dla mnie rozpoznawalna. Zauważyłem jeszcze jedną prawidłowość, nawet za Mercedesem jak jadę, i jego kierowca widzi w lusterku wstecznym słynne "nerki" wrzuca prawy kierunek i zjeżdża by ustąpić. Nie wiem, dlaczego BMW ma w sobie coś takiego, czego nie mają auta innych marek. Nie piszę tego, by zanegować i spuścić w kanał inne marki samochodów, jest wiele wspaniałych aut różnych marek, jak koledzy wspominacie każdy jeździ tym, czym lubi i co mu się podoba. Prawda jest jednak jedna, BMW kobiety kochają bardziej niż swoich mężów hihi....

Pozdrawiam serdecznie wszystkich automobilistów!

P.S. Gdyby Bóg miał na nowo stwarzać świat, najpierw stworzyłby BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy samochód ma swój styl.Jednemu podobają się blondynki a drugiemu brunetki.Ja jeżdżę samochodami różnymi w zależności od chęci posiadania i finansów.Każdy samochód podobał mi się i byłem zadowolony z jazdy no oprócz Opla rekorda 2L gaz-chociaż nigdy mnie nie zawiódł i jeżdziłem nim 4-lata tak na marginesie to przez okres mojej jazdy nie miał zbiornika na benzyne odpalał na gazie nawet w mrożną zimę.Bardzo dobrze jeżdziło się Mercem 123 2,4D w automacie i 3,0D w automacie ,Oplem Senatorem 3,0L24V,którym próbowałem ściąć drzewo przy 120km/h.Mój rekord prędkości 260km/h na gierkówce Oplem Senatorem 3,0L 12V.Wygodnie i szybko jeżdziło się Oplem Sintrą 3,0L.Do każdego auta są wspomnienia.Teraz Beemka szkoda, że tylko 2,5 tds jakoś się przemęczę.Następny będzie może Volvo S80 a i po nim wrócę do Beemki ale 740TDS dalej może Jeepa i kto wie co po nim.Co do stylu to Beemka ma swój jak każdy samochód.Ale jest solidnie wykonana na 5+.Jak stare poczciwe beczki(Mer 123)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze podobało mi się e34 a jak kiedyś gość stanoł by zapytać o drogę i jego e34 pomalutku zaczęło się toczyć a on spokojnie jednym palcem pociągnoł ręczny i auto staneło w miejscu z zablokowanymi kołami to zachorowałem na całego szczególnie ze miałem wtedy FSO1500 ME prawie nówka silnik poldka 5 biegów i okrągłe zegary no i chciałem spróbować z tym ręcznym ......... ale prędzej bym go wyrwał z podłogi.... ale kupiłem sobie na giełdzie (po tej przygodzie) znaczek BMW na maskę za 150 tyś zł i jezdzi on zemną na kierownicy Ikarusa już 17 lat

no i zdradziłem e34 bo jak wkońcu w ubiegłym roku było mnie stać na BeeMę to kupiłem e39 !!!!!!!! :clap:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.