Skocz do zawartości

G20 zdalna aktualizacja, MyBMW


deusexe

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja bez problemów, różnic nie widzę, Spotify został.

 

Ale przy temacie mam pytanie w imieniu znajomego posiadacza M550i. Ma info w samochodzie o nowym sofcie, że trzeba przesłać z telefonu. Aplikacja jednak pomimo połączenia telefonu z autem nie przesyła softu - sytuacja trwa od miesiąca. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, maciej_cie napisał(a):

Aktualizacja bez problemów, różnic nie widzę, Spotify został.

 

Ale przy temacie mam pytanie w imieniu znajomego posiadacza M550i. Ma info w samochodzie o nowym sofcie, że trzeba przesłać z telefonu. Aplikacja jednak pomimo połączenia telefonu z autem nie przesyła softu - sytuacja trwa od miesiąca. Jakieś pomysły?

trzeba nadać apce uprawnienia , oprócz standardowych lokalizacji  i powiadomień również do urządzeń w pobliżu - inaczej nie prześle się aktualizacji  z telefonu  ( wczoraj to przerabiałem przy aktualizowaniu - telefon z Androidem ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na marginesie bo pisałem o tym w innym wątku i nie wiem jak jest z numeracją między modelami i silnikami ale do G30 520D

 

w aktualizacji  2023.03/67 jest akcja serwisowa ze skrzynią biegów / oprogramowania EGS:(ECE ) - sterownik nawet po wyłączeniu auta może zużywać energię i całkowicie rozładować akumulator ! , ta nieprawidłowość powinna być usunięta po wdrożeniu uaktualnienia 11/2022.56 - specjalny kod uszkodzenia : 0024710100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Woytas napisał(a):

trzeba nadać apce uprawnienia , oprócz standardowych lokalizacji  i powiadomień również do urządzeń w pobliżu - inaczej nie prześle się aktualizacji  z telefonu  ( wczoraj to przerabiałem przy aktualizowaniu - telefon z Androidem ) 

Co prawda w iOS nazywa się to "sieć lokalna", ale o to właśnie chodziło. Dostałem info, że przekazywanie softu z aplikacji do samochodu ruszyło.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

G21 pre LCI. Jaki jest obecnie najnowszy nr softu? Mialem tydzien temu powiadomienie o nowym sofcie, pobralem i wiadomo nie udalo sie zainstalowac pewnie z powodu akumulatora. Ale dzisiaj patrze i nie ma zadnych aktualizacji do zainstalowania, a w aucie podaje ze jest aktualny. Czyzby aktualizacja wyparowala? 03/2023.67 mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.