Skocz do zawartości

X5 LCI konfigurator aktywny


Bono

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
50e vs. 45e podrozal w USA o $7k. X5 w stanach nie mial ostatnio rewizji ceny (jak inne modele), ale roznica w cenie jest spora. Nadal nie wiadomo co jest w wyposażeniu standardowym w LCI vs obecna wersja, więc trudno porównać.

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Drogo jest. Konfig M60i wyszedł mi 680tyś.

Fajnie że są nowe kolory.

Minus że dużo rzeczy jest w pakietach np szyberdach czy shadowline co podnosi cenę bo bierzemy zbędne rzeczy.

Jak chce szyberdach to dostaje roletki na tylnych szybach, które są zbędne bo i tak chce ciemne szyby.

Pre lci był wg mnie ładniejszy tutaj znowu idziemy w kierunku azjatyckich preferencji co do designu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zrobilem sobie testowy config. Jak pisze kolega wyzej, wszystko praktycznie poupychane w pakietach, przez co cena kosmos wychodzi. Konfig 40i wyszedl mi ponad 540 tys. (wyszlo drozej jak podobna konfiguracja x7) No nic trzymam sie planu pierwotnego i poczekam jeszcze co pokaze cayenne po FL przed dokonaniem ostatecznego wyboru. podobnie skonfigurowana hybryda 590K :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30d startuje od poziomu 40d pre LCI...

Mój konfig przed rabatem to 578k, plus 60k do września 2022, kiedy kupowałem. I wie widzę w opcjach grzanej kierownicy oraz wentylacji foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele znalazłem.

Może grzana kierownica jest w serii, albo będzie w ramach abonamentu.:)

 

Jest w pakiecie z grzanymi fotelami przednimi i podłokietnikami oraz ten zestaw jest zawarty w pakiecie Komfort z kilkoma innym rzeczami.

Chyba było tak samo przed LCI.

Pozdrawiam

Arljazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się mega cieszę ze już odebrałem swoją wersje przed LCI. Wspólnik się wkurza i myśli co robić bo jego x7 M60i które zamawiał w czerwcu 2022 ciagle ma przekładana produkcje. Miał buc na koniec roku, potem w styczniu, I kwartale a teraz dostał info ze planowana data produkcji jest na lipiec 2023. Masakra. Może faktycznie wydając tylne siana warto mieć coś nowego, ale ja osobiście bym się wpienił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystko zależy od charakteru. Jednemu to rybka czy nowe czy stare, inny będzie się cały czas wkurzał widząc nowsze na ulicy ze starym jeździ :D cześć różnicy w cenie natomiast odzyska się przy odsprzedaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no srogo to wyglada - zamowielm w styczniu tego roku G05 30d i jak wyklikalem wszystko to co chcialem miec i wrzucilem do zamowionej konfiguracji to mi wyszlo za LCI 486 200, a przedliftowe mi wyszlo 448 400 wiec 37 800 roznicy.

Wszystko za sprawa takiego pakietyzowania opcji, bo np. chce systemem kamer 360 i Systemy asystujące kierowcy Professional i nie moge sobie tego wziac oddzielnie, musze caly Pakiet Innowacji 7R7.

Chce M Shadowline o rozszerzonym zakresie to mnie zmuszają do Pakiet sportowy M Pro i jeszcze dodaja Nerki BMW 'Iconic Glow', a ja nie chce niektorych z tych rzeczy i w ten sposob podnosi mi sie cena.

Jedno co ok to Dostęp komfortowy juz w standardzie, ja w swojej konfiguracji tego nie wzialem a tu bym mial :)


No nic, jest drozej i to sporo, ale tez i wiecej ostatecznie sie dostaje, czy sie tego chce czy nie to juz inna kwestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje 45e zamawiałem w czerwcu, aktualnie jest w transporcie, w międzyczasie objęła mnie podwyżka ceny chyba to było 3% jakieś 15 tysięcy brutto, ale w zamian dostałem lepsze finansowanie więc na jedno wyjdzie,wg.obecnej konfiguracji wychodzi różnica "tylko" około 70 tysięcy w porównaniu do ceny po podwyżce, co prawda żeby teraz mieć M Shadowline o rozszerzonym zakresie to trzeba zamówić pakiet M pro który dodaje przeszycia pasów oraz reflektory M shadow. Z tego co widzę do foteli komfortowych w standardzie dostajemy skórę ekologiczną :duh: oraz nie ma już reflektorów laserowych są tylko ledy adaptacyjne mają co prawda jakieś tam niebieskie wstawki w środku ale to zwykłe ledy, tak jest czy tylko mi się tak wydaje?

A i jeszcze pakiet M pro daje te "piękne" podświetlane nerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te nerki w razie czego to da się wyłączyć?

Ktoś mi pomoże wyjaśnić dlaczego biorąc fotel M cena rośnie mi nie o 5k a 20? Co dostaje dodatkowo bo mam sporo już zaklikane i tego nie mogę namierzyć.

To samo szyby akustyczne, zamiast 3k-6. Mowa o X6 ale tamten wątek nie żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany techniczne na pewno są na plus bo jednak mamy o 100 PS większą moc a co za tym idzie lepsze osiągi,szybsze ładownie zamiast dotychczasowych 7,1h jest 4,5h od 0 do 100% no i bateria 3,4kWh netto większa pojemność co przy założeniu ,że silnik elektryczny mocniejszy o ponad 80PS! od poprzedniego będzie zużywał podobną ilość prądu przełoży się na 10-15 km większego zasięgu na prądzie, to mnie najbardziej frapuje o ile lepiej będzie jeździł ten samochód na samym prądzie?

Z zewnątrz mi osobiście się podoba ten lift,przód delikatnie zmieniony no i ładne lampy z tyłu czuć powiew świeżości.

Natomiast w tej beczce miodu jest też sporo dziegciu,te tablety :mad2: przecież to nawet nie wygląda jakby ktoś na siłę je tam włożył zwróćcie uwagę jak hedup wystaje pomijam tu kwestie obsługi.

No i te ceny sprawdziłem teraz i dokładnie jest różnica 79,300 zł! jest co prawda dodatkowo jak pisałem pasy przeszyte,reflektory shadow,świecące nerki :mrgreen: i podgrzewane kubki ( u mnie wypadły przez restrykcję) ale brakuje lub to pomyłka podgrzewanej kierownicy :?: i laserów

Podsumowując uważam ,że zrobiłem dobrze zamawiając przedliftową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te nerki w razie czego to da się wyłączyć?

Ktoś mi pomoże wyjaśnić dlaczego biorąc fotel M cena rośnie mi nie o 5k a 20? Co dostaje dodatkowo bo mam sporo już zaklikane i tego nie mogę namierzyć.

To samo szyby akustyczne, zamiast 3k-6. Mowa o X6 ale tamten wątek nie żyje.

 

W X6 przed liftem z tego co wiem można wyłączyć te nerki, sprawdź czy fotele M nie mają w standardzie skóry, bo z tego co jest w konfiguratorze X5 przy komfortowych jest skóra eko czyli z plastikowej krowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat podwyzka 50e jest w miarę uzasadniona, większy zasięg, wieksza bateria, sporo mocniejszy silnik, sporo tego odzyska się przy odsprzedaży,

 

Ja zamawiałem moją 45e półtora roku temu i miałem wyjściową cenę 362000. Zmiany w 50e jak najbardziej na plus bo zlikwidowano większość wad 45e ale ta cena... 50e przy podobnej konfiguracji wyszło mi ponad 100 tyś. więcej... Raczej nie do odzyskania przy odsprzedaży

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te nerki w razie czego to da się wyłączyć?

Ktoś mi pomoże wyjaśnić dlaczego biorąc fotel M cena rośnie mi nie o 5k a 20? Co dostaje dodatkowo bo mam sporo już zaklikane i tego nie mogę namierzyć.

To samo szyby akustyczne, zamiast 3k-6. Mowa o X6 ale tamten wątek nie żyje.

 

W X6 przed liftem z tego co wiem można wyłączyć te nerki, sprawdź czy fotele M nie mają w standardzie skóry, bo z tego co jest w konfiguratorze X5 przy komfortowych jest skóra eko czyli z plastikowej krowy

Masz racje, dodaje skórę oraz wentylację dlatego mamy tu 15k dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czułem w kościach ze tak będzie i ze trzeba będzie spojrzeć na cayenne. No cóż zona i corka będą szczęśliwe bo o prosiaku marudzą od dłuższego czasu. Ktoś się orientuje ile mocy ma silnik elektryczny a ile spalinowy w 50e?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułem w kościach ze tak będzie i ze trzeba będzie spojrzeć na cayenne. No cóż zona i corka będą szczęśliwe bo o prosiaku marudzą od dłuższego czasu. Ktoś się orientuje ile mocy ma silnik elektryczny a ile spalinowy w 50e?

 

230 kW (313 KM) napęd spalinowy + maks. 145 kW (197 KM) napęd elektryczny

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.