Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

e tam ja mam lepsze xDD

 

Silnik zdrowy, nigdy nie gazowany jak i nie katowany !!

 

a nizej.

 

Wzmocnienie podlogi nad dyferencjalem

 

no i ten agresywny wyglad :D :mad2: :mad2: ale oczywiscie aut zadbane, od dziadka itd :P

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sam jestem ciekaw co z papierami gdyż jest na SCI a w Jastrzębiu mają SJZ..(gdyż sam sprzedawca jest z Jastrzębia Zdroju informuje o tym miejsce odbioru,oraz lokalizacja numeru GG) Pewnie nie stać go na przerejestrowanie samochodu...

Jest także możliwość że albo kupił to od kogoś kto już tak samochód oszpecił i zniszczył bądź sam dokonał takich "modyfikacji" moim skromnym zdaniem nie wszyscy powinni mieć samochód.Nawet bym mu roweru nie dał bo i tak by go zniszczył...No cóż... brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.o

JJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSS MARRRIAAAAAAA ...

co to jest w tym 1ym linku, to jest warte mniej niz zlom,

gosc nie zalowal kasy na auto, DEVIL EYES, tylne LAMPY MARKI LEXUS o.O

brzmi drogo i ekskluzywnie, szcegolnie amory SRL i springi HART

:shock: :shock: :duh: :duh: :shock: :shock: :duh: :duh: :shock: :shock: :duh: :duh:

wlasciciel powinien zostac zmuszony do zezlomowania tego wybryku ludzkiego braku wyobrazni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej sorry że to nie BMW... ale mysle że sztuka godna uwagi :D

 

NAVI i PANORAMA DACH :)

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-volkswagen-passat-2-0-tdi-dsg-C25969409.html

---------------------------------------------------------------------------------

e39.jpg

---------------------------------------------------------------------------------

http://forum-lines.ru/rez/ab194510.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To powinno kosztować 500euro a nie 5 tyś....nie wiem o co chodzi, ale co ma w tym kosztować 20tyś złotych....przecież z tego się nawet nie da odzywkać wskazówki z licznika....ale pewnie trafi gdzieś na warsztat, będzie tam klepnięty, tam puknięty, trochę włókna, szpachli...zobaczycie, nie długo będzie od pierwszego, bezwypadek.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie ma już zdjęć, ale domyślam się o którego Paska chodzi. Widziałem go na którejś aukcji branżowej, ale nie pamiętam już gdzie. Taki skasowany kompletnie, że ledwie widać co to za auto? Wyjściową cenę miał chyba 1200E, ale nie wiem na ile go wylicytowali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie swoimi postami to z siebie lejecie. Tak konwencjonalną suwmiarką zmierzysz dokładnie głębokość bieżnika :cool2: jeśli wiesz jak działa z jaką dokładnością mierzy a przede wszystkim jak jej użyć . Po stronie poza fotka jest bagnet którego nie uchwycił w kadrze do mierzenia głębokości (i tym naraził się na śmieszność) a dla waszej wygody obrócił ją żeby wyświetlacz był w poziomie co byście nie musieli głów krzywić . Skoro kolo wie że tym to zmierzy , to i umie jej użyć na drugi raz niech uniesie nad kołem i już będzie ok.

 

ALE JEŚLI SIĘ MYLĘ TO FAKTYCZNIE NIEZŁA LAMA Z TYPA :norty:

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie swoimi postami to z siebie lejecie. Tak konwencjonalną suwmiarką zmierzysz dokładnie głębokość bieżnika :cool2: jeśli wiesz jak działa z jaką dokładnością mierzy a przede wszystkim jak jej użyć . Po stronie poza fotka jest bagnet którego nie uchwycił w kadrze do mierzenia głębokości (i tym naraził się na śmieszność) a dla waszej wygody obrócił ją żeby wyświetlacz był w poziomie co byście nie musieli głów krzywić . Skoro kolo wie że tym to zmierzy , to i umie jej użyć na drugi raz niech uniesie nad kołem i już będzie ok.

 

ALE JEŚLI SIĘ MYLĘ TO FAKTYCZNIE NIEZŁA LAMA Z TYPA :norty:

 

Ale po co tłumaczysz rzeczy oczywiste???? Wiadomo, że suwmiarką zmierzysz głębokość bieżnika bez problemu. Jeżeli ten koleś tylko pokazywał wynik to uczynił to tak niefortunnie, że zrobił z siebie pośmiewisko i tyle. ;) Liczy się skutek a nie przyczyna w tym przypadku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.