Skocz do zawartości

Zakup X5 G05


mateuszkr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie macie do polecenia jakiegoś dobrego handlowca na zakup x5? Ogólnie orientowałem się i pociemniały się progi rabatowe ale uda mi się dojść do progu C czyli max 19%. Szukam takiego który da po prostu 19%(ja warunki spełniam rabatowe) wcześniejszy u którego byłem, mimo ze również spełniałem dawał mi 17%. Przy tych kwotach to już sporo, ewentualnie jak ktoś normalny mogę się podzielić :). Specyfikacje mam gotową wiec kwestia przeklepania dokumentów itp itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Serię 5 kupiłem z rabatem 17% a aktualne x5 20% a jestem użytkownikiem 2 aut plus jednego służbowego więc to chyba nie do końca jest wymagane, chociaż na pewno ułatwia :)

 

zrób dobrą reklamę dealerowi i podaj wszystkim namiary

 

Inchcape Warszawa, ale to było w 2019r (zamówienie w czerwcu) więc obecne oandemiczne relaia pewnie dokładniej opisuje wyżej kolega mateuszkr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co wy gadacie że nie ma rabatów na X5 jak ja mam 18% :D

 

Masz fizyczny samochód z takim rabatem czy taki na papierze na zamówieniu sprzed roku, który się nie może wyprodukować? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzisiaj pytałem dealera. Odpowiedział, że dla flotowego ok 12%.

Klient indywidualny nie dostanie tyle, nie ma szans.

 

Taka sama mam informacje

 

Flota flocie nierówna. Flota to już kilka aut, kolejny próg to chyba z 50 szt i wtedy zupełnie inne rabaty się robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie rabaty ok 20% wrócą na początku przyszłego roku dla niewielkiej liczby aut ze stocku-tylko dlatego że do produkcji będzie już konfig LCI

Dla których aut ze stocku te rabaty? Dla tych, których nie ma? No ciekawe :roll:

Dla "zwykłego" klienta rabaty to teraz 0-6%

Seria 7 jest na wyprzedaży :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze podobno mają być niedługo podwyżki cen katalogowych. Może zwiększą cenę o 15% aby moc dawać rabaty 20% :)

 

Właśnie wzrosła cena i4 M50 o 20 tyś., przy tej podwyżce wychodzi mi rabat 20% :) na auto zamówione w 07/2021.

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.