Skocz do zawartości

G20 LCI


ironiq

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli LCI będzie wyglądał jak to co pokazano w Chinach, to mi się to podoba. Ok, może brak notcha w światłach sprawia że jest ciut mniej drapieżny, ale tył, taki podniesiony, wygląda bardzo fajnie. Co do wnętrza, to jeździłem i4 z tym nowym wnętrem i szczerze - bardzo szybko się przyzwyczaiłem. Sterowanie klimatyzacji jest faktycznie z ekranu, ale na szczęście wyciągnięte na stałe na dole, więc nie trzeba grzebać i szukać. Poza tym jak często człowiek gmera? Zazwyczaj ustawiam raz i automat sam się dopasowuje.


Oczywiście wszystko kwestia gustu i osobiście też bym wolał starsze wnętrze, ale z drugiej strony ten nowy wyświetlacz, zarąbiście duży i wyraźny, jest naprawdę fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 535
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale za to ceny jak ładnie poszybowały....

43 900 euro vs 39 350 euro


Jest już ta różnica.


330ix sedan 0-100 o 0,1s dłużej, 320ix też 0-100 o 0.1s dłużej, 320i o 0.3s dłużej.


Szczerze mówiąc - na minus. Jeżeli polityka rabatowa nie wróci do starego poziomu bardzo kiepsko. Auto z mniejszą ilością przycisków (tańsze w produkcji), nie wiadomo czy się zmieni jakość, osiągi katalogowe gorsze, a cena wyższa.


Launch - July 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- szkoda laserów, dla mnie to był duży selling point

- szkoda, że m340i nie zostanie z trapezowymi końcówkami wydechu, bo był trochę wyróżnik

- brak przycisków programowalnych (1-8) dla mnie to mega duży minus

- "zmieniacz biegów" :mad2:

- "pielucha" dyfuzor


+ konfigurowalny HUD

+ Brooklyn Grey w normalnej palecie (prawdopodobnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurźwa dla mnie dramat:



Jak dla mnie to wygląda że ścieli koszty ( prostsze lampy bez laserów, brak deski tylko ten tragiczny prostokąt, obcięli guziczki i sterowanie klimą ) jak moje zamówione M340xd nie wyprodukuje się jako przedlift to pier... anuluje zamówienie i kupie roczne M340xd albo 540d. Jak dla mnie nie nie i jeszcze raz nie, co im przeszkadzało to fajne wcięcie w lampach ?? A takich tabletow po prostu nie cierpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lasery wyleciały? co za nie?

 

nic... Klopoty z homologacja, wlaczaly sie sporadycznie, blah blah blah. Adaptive LEDy sa wystarczajaco dobre, Audi nie ma laserow i zyje, blah blah blah...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku ogółem auto wygląda ładnie, szczególnie przód, tył i wnętrze w przedlifcie fajniejsze, no ale ogólnie myślałem, że będzie gorzej :D generalnie ten kto dostanie polifta powinien się cieszyć- auto będzie nowocześniejsze i więcej warte.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku ogółem auto wygląda ładnie, szczególnie przód, tył i wnętrze w przedlifcie fajniejsze, no ale ogólnie myślałem, że będzie gorzej :D generalnie ten kto dostanie polifta powinien się cieszyć- auto będzie nowocześniejsze i więcej warte.

 

Wole przedlifta, natomiast patrzac na “cena od” (konfigurator jeszcze nie jest dostepny) obawiam sie ze doplata do LCI moze byc w niektorych przypadkach solidna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- szkoda laserów, dla mnie to był duży selling point

- szkoda, że m340i nie zostanie z trapezowymi końcówkami wydechu, bo był trochę wyróżnik

- brak przycisków programowalnych (1-8) dla mnie to mega duży minus

- "zmieniacz biegów" :mad2:

- "pielucha" dyfuzor


+ konfigurowalny HUD

+ Brooklyn Grey w normalnej palecie (prawdopodobnie)

 

Trapezowe koncowki wydechu w 340 zostaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda trochę lepiej niż te chińskie przecieki. Przód daje radę. Zostały na szczęście okrągłe końcówki wydechów, bo te trapezy, w które wsadzone są okrągłe rurki to moim zdaniem krok w stronę fakeowych końcówek na miare mercedesa i audi :mrgreen:. Tylko ten sztuczny dyfuzor z tyłu niepotrzebny. No i zostaje ten nieszczęsny tablet i moim zdaniem brzydkie zegary. Pasują do elektryka, ale do spalinowego auta średnio. Widzę też na filmiku, ze zostało pokrętło iDrive, to chociaż jest nadzieja, że nie będzie trzeba ciagle zostawiać odcisków palców.

Podsumowując, jest lepiej niż myślałem, ale i tak cieszę się, że mam moje przedliftowe G20 :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw co bedzie z 047kami z opcjami ktorych nie ma. Ja mam w konfigu lasery i lakier ktorego chyba juz nie ma (Oxide Grey II). Zaczekam pare dni na info od handlowca, chociaz nie spodziewam sie ze wogole sie pofatyguje i poinformuje ze jest LCI :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.