Skocz do zawartości

Opóźnienia w odbiorze


peter08

Rekomendowane odpowiedzi

Na czym opierasz swoje przypuszczenia? Starałem się poszukać jakiś przecieków które by na to wskazywały ale nic nie byłem w stanie znaleźć. Jedyne co znalazłem w tym kontekście to to że ludzie są zadowoleni ze swoich 3ek wyprodukowanych w Meksyku https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1728302.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli cos jest teraz osobną opcją, to wiadomo to było już podczas zamawiania. Z pozostałych "januszowań" to, co by mnie najbardziej irytowało, na szczęscie nie aplikuje się do G26 (brak skóry na kierownicy, brak podświetlenia dołu drzwi i brak aluminiowego "foot rest").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, macste napisał(a):

Pamiętam, jak kilka lat temu bawiło mnie, że Mercedes CLA ma maskę bez siłowników teleskopowych. Jeszcze kilka takich „odświeżeń” i będziemy maski w BMkach za 400 tysięcy kijem podpierać 🫣.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cięcie kosztów, ale trochę to wszystko dziwi patrząc na to jak marki nazwijmy to "nie premium" dokładają coraz to nowe wyposażenie do swoich aut i poprawiają jakość materiałów, starając się być premium, natomiast marki premium robią dokładnie na odwrót. Granica coraz bardziej zaciera się.

Pierwszy raz wsiadając do G26 w salonie, po obejrzeniu różnych testów, gdzie nasłuchałem się jak to jakość w kolejnej generacji poszła jeszcze bardziej w górę, byłem trochę rozczarowany. I nie mówię tu, że ta jakość jest zła, po prostu po wysłuchaniu różnych zachwytów spodziewałem się większego "wow" przesiadając się ze starej Alfy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, adiki napisał(a):

Właśnie miałem telefon od handlowca że moje zamówienie dostało kod 111 choć termin produkcji mocno w przód ustalony na luty 2024.

Ja zamawiałem w połowie lipca i u mnie cisza.

Handlowiec przy składaniu zamówienia wspominał, że jest możliwość produkcji auta jeszcze w tym roku, ale czytając ten wątek powoli tracę nadzieję 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M340 zamówiona pod koniec czerwca też jeszcze nie ma przydzielonego slotu produkcyjnego 😕 Po jakim czasie było przydzielenie slotu u szczęśliwych, którzy już odebrali? Z tego co posłyszałem przydzielają sloty na początku każdego m-ca... ile w tym prawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok. Może 4er ma prio. Co mnie bardziej martwi to że chyba jest transfer produkcji 4er do Mex, w związku z czym produkcja 3ki i 4ki będzie się opóźnia... a może po prostu moje zamówienie trafiło do bazy z dużym opóźnieniem (sprzedawca)... Polityka produkcji do 4mcy od zamówienia z gwarancją ceny itd. Itp.... Ze względu na słabnącą sprzedaż samochodów mam nadzieję, że nie będzie wzrostu cen w najbliższym półroczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Polecam maila do BMW Polska:) U mnie pomogło przyspieszyć!

Oczywiście tylko w przypadku gdy czekacie powyżej pol roku.

PS. Jaki off jest normalnie pod koniec roku? Myślicie ze cos można jeszcze urwać z tych kilkunastu procent? Zimowe felgi lub chociaż opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
10 godzin temu, cieszkop napisał(a):

Polecam maila do BMW Polska:) U mnie pomogło przyspieszyć!

Oczywiście tylko w przypadku gdy czekacie powyżej pol roku.

PS. Jaki off jest normalnie pod koniec roku? Myślicie ze cos można jeszcze urwać z tych kilkunastu procent? Zimowe felgi lub chociaż opony?

Felgi z oponami w zime letnie do - 40% i na odwrot w lato 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2023 o 09:48, Morris150 napisał(a):

Ja już czekam znacznie ponad umówiony czas.

Dzisiaj mało optymistycznie...

Zamówiłem samochód w marcu (na początku) miał być do 30.06.
....wskoczył na 111 z data produkcji 40/10/23....i wyskoczył na 105 bez daty produkcji.

 

Dealer przekazał mi info, że w tym roku się nie wyprodukuje.

Może styczeń...

Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, JaPrzy napisał(a):

Dzisiaj mało optymistycznie...

Zamówiłem samochód w marcu (na początku) miał być do 30.06.
....wskoczył na 111 z data produkcji 40/10/23....i wyskoczył na 105 bez daty produkcji.

 

Dealer przekazał mi info, że w tym roku się nie wyprodukuje.

Może styczeń...

Powodzenia!

 

Czy wyskoczył przez jakieś konkretne restrykcje na wyposażenie, czy nie ma żadnych restrykcji i wyskoczył "bo tak" bez powodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.