Skocz do zawartości

Opóźnienia w odbiorze


peter08

Rekomendowane odpowiedzi

Doczekałam się, produkcja zaplanowana na początek grudnia :8) ile od czasu produkcji czekamy na odbiór samochodu z salonu?

Kiedy miałeś składane zamówienie? Masz kod 111 czy jakiś wyższy?


Ja dzisiaj się dowiedziałem, że moje auto jest na kodzie 111 z terminem 50 tydz./2022. Jeżeli faktycznie się wtedy wyprodukuje, co nie jest w 100% pewne bo mogą wskoczyć jeszcze jakieś restrykcje, to teoretycznie w połowie stycznia auto powinno być u delaera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Was nie pocieszę..

Mialem kod 111, produkcja 43 tydzień. Auto powinno być już u dealera.

Ale tydzień przed produkcją wskoczył kod 105 i d**a. Czekam na info od dealera z nowym terminem.

Generalnie można być pewnym że auto się wyprodukuje jak jest nadany numer VIN przez fabrykę, z reguły z tydzień przed planowaną produkcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się najbardziej obawiam, więc nie pisałem nic o pewności na 100%. Nie mniej pociesza mnie fakt, że póki co nic nie ma na restrykcjach z mojego konfigu, a to co było zostało już wywalone. Zaś modele M są traktowane lepiej i to do nich w pierwszej kolejności jest montowane wyposażenie, które może powodować problemy w innych modelach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update

Niespodziewanie dostałem info od dealera że auto będzie w produkcji na początku grudnia.

Podobno nr VIN już jest.

Zła informacja to że cena wzrosła o 12000. Niestety BMW pokrywa wszystko powyżej 3% czyli nic w moim przypadku.

Z tego co sprawdziłem to samo auto zdrożało o 2500, za felgi muszę dorzucić 4400 extra. I gwarancja na 5 lat zdrożała niemal dwukrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G22 M440d

Praktycznie wszystkie pakiety i opcje, bez karbonu, szyberdachu i wentyli.

Zauważyłem że wróciła opcja otwierania bagażnika „kopnięciem” którą poprzednio fabryka wywaliła.

W środę będę u dealera i poznam szczegóły.

Mają również przeliczyć pakiet BSI+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update

Niespodziewanie dostałem info od dealera że auto będzie w produkcji na początku grudnia.

Podobno nr VIN już jest.

Zła informacja to że cena wzrosła o 12000. Niestety BMW pokrywa wszystko powyżej 3% czyli nic w moim przypadku.

Z tego co sprawdziłem to samo auto zdrożało o 2500, za felgi muszę dorzucić 4400 extra. I gwarancja na 5 lat zdrożała niemal dwukrotnie

 


Też mam zaplanowaną produkcję grudniową g22 i czekam czy pojawi się vin ale narazie cisza, z ciekawości, który salon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się dowiedziałem, że termin produkcji mojego autka zmienił się na 5. tydzień 2023. A zamawiany 30 sierpnia.

Może z moim będzie podobnie i też przyspieszą produkcję niż ten 5. tydzień? Bardzo bym chciał.


Mnie dealer zapewniał, że mam gwarancję ceny. Zapewne do 3% sam pokryje, reszta BMW Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto już podobno na 100% się wyprodukuje, jednak mój salon opóźnia mi od zeszłego wtorku oferty leasingowe. Nie rozumiem takiego traktowania w bmw. Cena auta utrzymana, miesiąc temu dokładałam tylko parę rzeczy i zmieniałam kolor.


Edit:

Produkcja zrzucona jednak na luty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moje autko dzisiaj przyjechało.

4 i pół miesiąca czekania.

W poniedziałek będę działał.

Dzisiaj dealer wyliczył mi pakiet serwisowy na klocki tarcze i cos tam jeszcze, 5 lat/100 tys km dopłata 8650 pln

Jeśli bym nie chciał tego pakietu to sam koszt jednego kompletu klocków i tarcz z wymianą to jakieś 10500pln w serwisie.

Przy moim stylu jazdy zwróci mi się i to z nawiązką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 20 miesiącach odebrałem w końcu swoje G22, cieszy oczy non stop, a B58 to rewelacja, auto świetnie jeździ.

https://imgur.com/xovWUZs


https://imgur.com/MdneMWO


https://imgur.com/qlWiS3D


https://imgur.com/kbjCmgS

 

Piękne auto! To dravit Grey?

 

Dokładnie tak, ani trochę nie żałuje wyboru, fenomenalny lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.