Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co odbieracie już wersje LCI, mam do was prośbę: sprawdźcie czy komplet waszego zamówionego wyposażenia jest, czy może jednak wskoczyły jakieś restrykcje, np. już wspomniany kod 32x, czyli brak otwierania/zamykania klapy bagażnika gestem nogi.

 

Moje zamówienie F40 dziś wskoczyło do produkcji - po sprawdzeniu VINu również opcja 32X (przy opcji dostępu komfortowego i elektrycznej klapy bagażnika).

Z miłą chęcią usłyszę co Was Sprzedawcy o tym mówią - w stylu: "tak już będzie" bez wcześniejszej informacji, może jakaś akcja serwisowa, albo jakaś rekompensata?

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co odbieracie już wersje LCI, mam do was prośbę: sprawdźcie czy komplet waszego zamówionego wyposażenia jest, czy może jednak wskoczyły jakieś restrykcje, np. już wspomniany kod 32x, czyli brak otwierania/zamykania klapy bagażnika gestem nogi.

 

Moje zamówienie F40 dziś wskoczyło do produkcji - po sprawdzeniu VINu również opcja 32X (przy opcji dostępu komfortowego i elektrycznej klapy bagażnika).

Z miłą chęcią usłyszę co Was Sprzedawcy o tym mówią - w stylu: "tak już będzie" bez wcześniejszej informacji, może jakaś akcja serwisowa, albo jakaś rekompensata?

 

w G30 produkcja 28.06 również 32x, szkoda bo w G20 mnóstwo razy z tego korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko odebrane, powiem Wam że dech w piersi zapiera. Wspaniała maszyna. Bądźcie wytrwali!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja w sumie czekam na M340i od pierwszego artykułu w prasie o tym modelu :-) Najpierw czekałem aż potwierdzą, że wyjdzie też w touringu. Dokładnie dwa lata temu testowałem już demo w BMW Smorawiński w Poznaniu. Potem był plan wzięcia dwulatka w leasing, ale jak się okazało, że czasy się tak po.ierdoliły, że dwulatki są w cenie, którą dostałem we wrześniu za nówkę z rabatem przestałem się zastanawiać :-) Następnie jedyne 10 miesięcy czekania i wreszcie auto wyprodukowane i to w wersji najnowszej, co przy wszystkich za i przeciw, jest jednak plusem :-)


Jeszcze tylko parę tygodni i odbiór i zacznę docieranie :-)

Edytowane przez Wookie71

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Autko odebrane, powiem Wam że dech w piersi zapiera. Wspaniała maszyna. Bądźcie wytrwali!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja w sumie czekam na M340i od pierwszego artykułu w prasie o tym modelu :-) Najpierw czekałem aż potwierdzą, że wyjdzie też w touringu. Dokłądnie dwa lata temu testowałem już demo w BMW Smorawiński w Poznaniu. Potem był plan wzięcia dwulatka w leasing, ale jak się okazało, że czasy się tak po.ierdoliły, że dwulatki są w cenie, którą dostałem we wrześniu za nówkę z rabatem przestałem się zastanawiać :-) Następnie jedyne 10 miesięcy czekania i areszcie auto wyprodukowane i to w wersji najnowszej, co przy wszystkich za i przeciw, jest jednak plusem :-)


Jeszcze tylko parę tygodni i odbiór i zacznę docieranie :-)

Przy takim planowaniu to ci życia nie starczy na następne auto :D

Pamiętaj żyje się raz do odważnych świat należy.

A nie czekaj wibor 6.5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko odebrane, powiem Wam że dech w piersi zapiera. Wspaniała maszyna. Bądźcie wytrwali!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja w sumie czekam na M340i od pierwszego artykułu w prasie o tym modelu :-) Najpierw czekałem aż potwierdzą, że wyjdzie też w touringu. Dokłądnie dwa lata temu testowałem już demo w BMW Smorawiński w Poznaniu. Potem był plan wzięcia dwulatka w leasing, ale jak się okazało, że czasy się tak po.ierdoliły, że dwulatki są w cenie, którą dostałem we wrześniu za nówkę z rabatem przestałem się zastanawiać :-) Następnie jedyne 10 miesięcy czekania i areszcie auto wyprodukowane i to w wersji najnowszej, co przy wszystkich za i przeciw, jest jednak plusem :-)


Jeszcze tylko parę tygodni i odbiór i zacznę docieranie :-)

Przy takim planowaniu to ci życia nie starczy na następne auto :D

Pamiętaj żyje się raz do odważnych świat należy.

A nie czekaj wibor 6.5 ;)

 

Ten temat akurat nie może być lepiej ogarnięty, mam leasing klepnięty we wrześniu na stałej stopie :-)


A co do wyboru M340, to to auto nadal nie ma konkurencji, bo i S4 i MB 43AMG dostają od niej wciry na każdym polu :-) Innych marek nie liczę, bo te dostają nawet od mojej obecnej 330xd "zmodzonej" na 305KM :-) Oczywiście mówimy o kategorii estate wagon, bo tylko taka mnie póki co interesuje, jako daily. :-) Wiadomo, że jest już M3 Touring, ale M3 to jednak koszty x 3, a M340 po mapowaniu będzie niewiele słabsza w normalnych kosztach :-)

Edytowane przez Wookie71

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w numerze VIN widać z czy auto jest LCI?

 

A nie dostałeś od dilera linku z filmikiem i zdjęciami Twojego egzemplarza? Będziesz wszystko wiedział.


Dla przykładu: https://webfrontend.evecp.bmw.cloud/f23335e

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzne wygląda jak prelci. Wewnętrznie jak LCI :-) mam tylko VIN.

Popatrzyłem na specyfikacje z zamówienia i na mój VIN. Wygląda na to że znaki 4-7 to jest kod modelu, który się zmienił dla LCI.

W przypadku G20 318i jest to 21FF dla LCI i 71DY dla pre-LCI. W specyfikacji jest to kod, który występuje przy nazwie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrzne wygląda jak prelci. Wewnętrznie jak LCI :-) mam tylko VIN.

Popatrzyłem na specyfikacje z zamówienia i na mój VIN. Wygląda na to że znaki 4-7 to jest kod modelu, który się zmienił dla LCI.

W przypadku G20 318i jest to 21FF dla LCI i 71DY dla pre-LCI. W specyfikacji jest to kod, który występuje przy nazwie modelu.

 


Mam preLCI i to się potwierdza mam w VIN 71DY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN WBA51FFxxxxx

G20 320i

Code / Type G20 (MUE) / 51FF

Production Date 2022-06-29

 


Wygląda na to że to już LCI bo 5 to pewnie silnik 320. najlepiej jak ktoś z kolegów kto w tym roku odebrał 320i pre LCI podał by cyfry 4-7 z VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca ubiegłego tygodnia, miał być wysłany biuletyn do salonów odnośnie cen, ale jak śmiem się domyślić pewnie nic nie dostali :)

 

Twoja chyba powinna mieć odbiór na dniach? Wiadomo gdzie jest ?

 


Wiadomość od mojego handlowca z piątku to ze auto powinno do tego piątku być już w salonie :)

Pytanie o cene, odpowiedz czekamy cały czas na biuletyn :)


Patologia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.