Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam tylko, że to cena katalogowa. Więc trudno porównywać do cen z zamówień, i to jeszcze z zeszłego roku.


Przez jakiś błąd w konfigu zabrakło podgrzewanych siedzeń (must have dla mojej żony, zmarźlucha jednego ;)), oraz dostępu komfortowego, co akurat jest niezbędne dla mnie. Te dwie opcje sprawiły, że dealer grzecznie przeprosił i zamówił dla mnie nowe autko. Oczywiście warunki te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że praktycznie od ręki jest do wzięcia moja "stara" M340i jak w ogłoszeniu niżej:


https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-374-km-i-kamery-360-i-adaptacyjne-reflektory-led-i-pakiet-innowacji-i-ID6EKLYi.html


Proponuję wam, ci którzy macie jaja z Bawarią, aby im pokazać ogłoszenie i zapytać się, jak to możliwe że jeden dealer ma auto zamówione na stock, a oni nie są w stanie dostarczyć auta zamówionego w zeszłym roku? Oczywiście lepiej nie mówcie prawdziwego powodu dlaczego to auto jest dostępne. Nie mniej jeżeli któryś z was ma ciśnienie a Bawaria odstąpi od umowy, to zawsze możecie się zainteresować tym autkiem. Konfig robiony przeze mnie, naprawdę fajny.

370tyś za M340i bez tapicerki to raczej kosmos. Mój konfig był full i wyszedł ok 374 w listopadzie

 


Co znaczy bez tapicerki? Jak dla mnie alkantara to jedyny słuszny wybór, w M340 jest w standardzie, ale jakby kosztowała tyle, co skóra też bym ją wybrał :-) Po pierwsze nie ma nic praktyczniejszego, gdzie wszystkie boczki narażone na większe zużycie są w skórze a reszta w alkantarze. Skóra bez wentylowanych foteli sucks, obojętnie jak działa klima, plecy i tak będą mokre :-) A do tego duupa się ślizga w zakrętach, no i trzeba ja kremować przynajmniej raz na miesiąc. Alkantara zdecydowanie bardziej pasuje do sportu. Dla mnie to raczej atut a nie minus :-)


A co do ceny, takie czasy, lepiej wyposażone M340 kosztuje 370 tys, bo rabatów obecnie praktycznie nie ma a i aut brak jak wiadomo, więc pewnie znajdzie się jakiś chętny.


Jak ja się cieszę, że we wrześniu, rzutem na taśmę udało mi się ją wyjąć moją za niemal 70k mniej :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam tylko, że to cena katalogowa. Więc trudno porównywać do cen z zamówień, i to jeszcze z zeszłego roku.


Przez jakiś błąd w konfigu zabrakło podgrzewanych siedzeń (must have dla mojej żony, zmarźlucha jednego ;)), oraz dostępu komfortowego, co akurat jest niezbędne dla mnie. Te dwie opcje sprawiły, że dealer grzecznie przeprosił i zamówił dla mnie nowe autko. Oczywiście warunki te same.

 

No fotele bez grzania to faktycznie lipa. Dla mnie must have! Co do dostępu komfortowego mam mieszane uczucia, łatwiej ukraść :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dostępu komfortowego mam mieszane uczucia, łatwiej ukraść :-)

Jak będą chcieli ukraść, to ukradną. A najlepsze zabezpieczenie to ubezpieczenie. Natomiast akurat przy tym pojeździe zastanowię się nad mechaniczno-elektroniczną blokadą. W obecnych czasach każde zabezpieczenie, z którym złodziej musiałby się trudzić, powoduje że jego chęć do tego auta znacząco spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślicie że w naszych BMW które niedługo dopiero będą się produkowały będą już te 2 poronione systemy?


https://polskatimes.pl/czarna-skrzynka-w-samochodzie-od-6-lipca-nowe-obowiazkowe-wyposazenie-samochodu-i-nowy-wydatek/ar/c4-16470953

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślicie że w naszych BMW które niedługo dopiero będą się produkowały będą już te 2 poronione systemy?


https://polskatimes.pl/czarna-skrzynka-w-samochodzie-od-6-lipca-nowe-obowiazkowe-wyposazenie-samochodu-i-nowy-wydatek/ar/c4-16470953

 

Tylko w nowohomologowanych. Lift nie wymaga homologacji, wiec nie. Tak mi sie zdaje... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderze Vin mam kod 32x

Kod 32x "eliminacja bezdotykowego działania klapy tylnej" o co z tym chodzi?

322 dostęp komfortowy jest.

316 elektryczna klapa jest

Zamówienie sierpień 2021. Produkcja 29.06.2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dostępu komfortowego mam mieszane uczucia, łatwiej ukraść :-)

Jak będą chcieli ukraść, to ukradną. A najlepsze zabezpieczenie to ubezpieczenie. Natomiast akurat przy tym pojeździe zastanowię się nad mechaniczno-elektroniczną blokadą. W obecnych czasach każde zabezpieczenie, z którym złodziej musiałby się trudzić, powoduje że jego chęć do tego auta znacząco spada.

 

W każdym swoim aucie mam założoną mechaniczno elektroniczną blokadę zapłonu. Wiadomo, że jak będą chcieli, to ukradną (mimo, że w nocy stoi w garażu), ale raczej wybiorą takie bez zabezpieczeń niż z :-)

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że złodziej zawsze wie gdzie auto stoi bo mają wtyki w wydziale komunikacji. Szukają mu auta jakiego potrzebuje. Złodziej dostaje adres gdzie auto dla niego stoi. Przyjeżdża pod dany adres i auto stoi tam gdzie ma stać =) Polecam rejestrować auta na inne adresy niż się parkuje auto w nocy ;)
Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem informacje, że mój samochód wyprodukował się wczoraj. Udało mi się zdekodować już numer VIN. Jest HK, HUD, hak i aktywny tempomat, brakuje za to otwierania bagażnika nogą (kod 32X).


Jak dobrze pójdzie to uda się przed końcem lipca odebrać. Nie wiem tylko czy jest się z czego cieszyć, bo BMW nadal nie określiło się jeśli chodzi o cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem informacje, że mój samochód wyprodukował się wczoraj. Udało mi się zdekodować już numer VIN. Jest HK, HUD, hak i aktywny tempomat, brakuje za to otwierania bagażnika nogą (kod 32X).


Jak dobrze pójdzie to uda się przed końcem lipca odebrać. Nie wiem tylko czy jest się z czego cieszyć, bo BMW nadal nie określiło się jeśli chodzi o cene.

 

Zazdroszcze! Ja przed chwilą otrzymałem informację o terminie produkcji.. 2 połowa Października.. Zamówienie 31.05 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pojawił się już ten "biuletyn" czy nie?

Tzn. Mój dealer nie ma, a Wy macie już terminy czyli jak to jest?

O co tu chodzi w ogóle...

Chodzi Ci o "biuletyn" odnośnie ceny? Mój dealer twierdzi, że nie, nadal czekają na informacje od BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pojawił się już ten "biuletyn" czy nie?

Tzn. Mój dealer nie ma, a Wy macie już terminy czyli jak to jest?

O co tu chodzi w ogóle...

Chodzi Ci o "biuletyn" odnośnie ceny? Mój dealer twierdzi, że nie, nadal czekają na informacje od BMW.

 

Dostalem takie samo info - ze z cenami na razie nic nie wiadomo i wogole BMW PL to bose ciecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co przyjedzie auto wyprodukowane do dealera i będziemy negocjować cenę?

Przecież ja mam cenę jak większość ustaloną... a dealer nie chce sprzedać mi auta na pewno w tej ustalonej cenie...

Więc negocjacji nie będzie...

Czyli poda cenę wyższą, jeżeli się nie zdecyduje to on zyska a ja nie będę miec samochodu...


Chyba że sąd lub rzecznik praw konsumenta...

Tylko komu się będzie chciało w to bawić...


Ja się na pewno będę upierał przy ustalonej cenie. Nie obchodzi mnie podwyżka, auto miało być do lutego i gdyby nie fabryka z problemami już byłbym po wymianie oleju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta sytuacja jest już smieszna ja słyszłe od dilera ze na ten biuletyn czekają już miesiąc, i co tydzien to samo '' w tym tygodniu powinno być już coś wiedzieć''

Moje auto jest już w drodze do kleszczewa, zaczyna mnie już ponosić mocno bo za chwile będzie rejestracja a cena nie wiadomo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dostałem informacje, że mój samochód wyprodukował się wczoraj. Udało mi się zdekodować już numer VIN. Jest HK, HUD, hak i aktywny tempomat, brakuje za to otwierania bagażnika nogą (kod 32X).


Jak dobrze pójdzie to uda się przed końcem lipca odebrać. Nie wiem tylko czy jest się z czego cieszyć, bo BMW nadal nie określiło się jeśli chodzi o cene.

 

Chętnie zgarnę, jeśli się nie zdecydujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwońcie wszyscy na infolinie... może ktoś w końcu zrobi porządek po kilkiset zgloszeniach!

Ja zaraz dzwonie w sprawie biuletynu i z pytaniem co tak naprawde on mnie obchodzi, skoro cena jest gwarantowana...

Jeszcze 4% niech dadzą rabatu za opóżnienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwonie na infolinie przynajmniej raz w tygodniu, dzisiaj też dzowniłem :)


Jestem już coraz mniej miły, powiedziałem im dzisiaj ze miesiąc temu diler zmienił moje zamowienie i nie jest zgodne z specyfikacja zamówienia i nie mam na to aneksu i jest to niezgodne z prawem.. mieli to przekazać do gościa który się tym zajmuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.