Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie do mnie dzwonił broker, że auto się wyprodukowało w wersji przed liftem, zamawiałem jakoś w lutym.


G21 320i M pakiet oxide grey.


Ogólnie to może ktoś byłby chętny na taką sztukę w DOBREJ cenie, auto do obioru w ciągu miesiąca, szczegóły na PW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie albo źle nogami machaliśmy albo kluczyk był zbyt daleko, bo w kieszeni nie siedział.


Ale mi chodziło o to, że nie wiem od czego zależy obecność funkcji u mnie, a jej brak u kolegi.

 

No wychodzi na to ze dealer cie wprowadzil w blad i zadnej restrykcji nie miales - tylko zle machaliscie nogami.

U mnie jeszcze zero wiesci w tej sprawie od dealera ale skoro w vinie mam zakodowane to 32x no to mysle ze moge sie z ta funkcja pozegnac nie wazne jak dobrze bym machal noga - pewnie nie ma zamontowanego czujnika i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konfiguratorze w opisie elektrycznej klapy nie ma nic o otwieraniu nogą - jedynie kluczykiem i przyciskami na klapie. Ponadto pamiętam, że jak zamawiałem to pakiet business class kosztował 10500, a teraz kosztuje 10000. No i sama cena klapy też jest o 500 zł niższa, wtedy 2800 kosztowała, teraz 2300. A restrykcja na to się jakoś w marcu pojawiła, ale najwyraźniej losowym samochodom jednak montują wszystko :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W konfiguratorze w opisie elektrycznej klapy nie ma nic o otwieraniu nogą - jedynie kluczykiem i przyciskami na klapie. Ponadto pamiętam, że jak zamawiałem to pakiet business class kosztował 10500, a teraz kosztuje 10000. No i sama cena klapy też jest o 500 zł niższa, wtedy 2800 kosztowała, teraz 2300. A restrykcja na to się jakoś w marcu pojawiła, ale najwyraźniej losowym samochodom jednak montują wszystko :D

 

No nie ma, bo to jest funkcjonalność dostępu komfortowego. Elektryczna klapa w touringu jest w standardzie, ale zeby sie dalo otworzyc noga to trzeba miec dostep komfortowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyprodukuje sie 7 lipca, a dziś dostałem filmiki z wizualkami od dilera :-)


https://webfrontend.evecp.bmw.cloud/f23335e

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyprodukuje sie 7 lipca, a dziś dostałem filmiki z wizualkami od dilera :-)


https://webfrontend.evecp.bmw.cloud/f23335e

 

Jeszcze chwila i będą widoczne pierwsze sztuki na polskich drogach :D Trudne sprawy to oczekiwanie na auto, miesiąc.. a mnie już skręca :P

Dodatkowo podejrzewam nowe zdjęcia i filmy w sieci w przyszłym tygodniu - o ile sie potwierdzi produkcja od 1 lipca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyprodukuje sie 7 lipca, a dziś dostałem filmiki z wizualkami od dilera :-)


https://webfrontend.evecp.bmw.cloud/f23335e

Gratuluję. Gdyby nie ten błąd u mnie, to nasze auta by się wyprodukowały razem i zapewne w tym samym czasie trafiły do Kleszczewa. A brałem przez chwilę pod uwagę czerwień, ale skoro obecnie jeżdżę, to postanowiłem coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje niedoszłe auto!!! Właśnie to, gdzie brakuje dwóch elementów na których mi zależy. Szybcy są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto wyprodukuje sie 7 lipca, a dziś dostałem filmiki z wizualkami od dilera :-)


https://webfrontend.evecp.bmw.cloud/f23335e

 

Czerwony robi kosmiczną robotę :cool2:

Mimo, iż nie podoba mi się ten szeroki panel wyświetlaczy to i tak wolałbym, żeby na tym etapie wyprodukowało mi się LCI.


Także gratulacje!

Obecnie to najgorszy okres, od produkcji do odebrania. ;)

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyprodukuje sie 7 lipca, a dziś dostałem filmiki z wizualkami od dilera :-)


https://webfrontend.evecp.bmw.cloud/f23335e

 

Czerwony robi kosmiczną robotę :cool2:

Mimo, iż nie podoba mi się ten szeroki panel wyświetlaczy to i tak wolałbym, żeby na tym etapie wyprodukowało mi się LCI.


Także gratulacje!

Obecnie to najgorszy okres, od produkcji do odebrania. ;)

 

Też się broniłem jak mogłem przed tym nowym kokpitem, ale skoro już wyszedł, to może i lepiej mieć najnowszą wersję. Najbardziej będzie mi brak intuicyjnych przycisków ogrzewania foteli i klimy, to zawsze ceniłem w stanowisku kierowcy w trójce.


A czerwony miał być też w preLCI, tyle, że Aventurine Red. Po zmianie wyszło nawet lepiej z tym Melrbourne Red, jest bardziej sportowo, a o to mi trochę chodziło w konfiguracji. Do tego czerwone było moje pierwsze "szybkie auto", w '98, Astra GSI :-) Więc chciałem wrócić do korzeni, zwłaszcza, że od 6,5 roku jeżdżę niebieską a przecież wiadomo, że czerwone są najszybsze :-) No i pewien czterolatek najbardziej lubi czerwone :-) Liczę też, że ten kolor nie będzie częstym wyborem w tym modelu.


A czy to będzie jeszcze miesiąc czekania od produkcji, czy jakimś moim fuksem, dwa tygodnie, jak bywało przed kryzysem, to już nie ma znaczenia, ważne, że już z górki.

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyprodukuje sie 7 lipca, a dziś dostałem filmiki z wizualkami od dilera :-)


https://webfrontend.evecp.bmw.cloud/f23335e

Gratuluję. Gdyby nie ten błąd u mnie, to nasze auta by się wyprodukowały razem i zapewne w tym samym czasie trafiły do Kleszczewa. A brałem przez chwilę pod uwagę czerwień, ale skoro obecnie jeżdżę, to postanowiłem coś zmienić.

 

To nie zazdroszczę. Rozumiem, że zamówili Tobie nowe i cała karuzela od początku?

E30 324TD Touring 116KM, E46 330d Touring Remapped 205KM, E91 330XD Touring 270KM remapped , F31 330d xDrive 305KM remapped, G21 M340i LCI


Seria 3 musi mieć 3 litry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zamówili nowe. Ale ja zamawiałem w kwietniu tego roku i nastawiałem się na produkcję grudzień/styczeń. Więc jeżeli nowy wyprodukuje się wrzesień/październik, to i tak dla mnie znaczne przyspieszenie. A poza tym w firmie mam finansowanie zapewnione dopiero od grudnia. Więc odbiór auta teraz byłoby trochę dla mnie problemem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jakis czas temu napisalem do BMW PL zeby zdobyc jakies informacje bo moj dealer twierdzi ze czeka na jakies informacje od BMW PL. Oto odpowiedz. Posikalem sie ze smiechu... :)


w odpowiedzi na zgłoszenie, proszę o bezpośredni kontakt ze sprzedawcą Pana pojazdu, który posiada wszystkie niezbędne informacje i rozwiązania w temacie Pańskiego zamówienia.


W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.


:D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jest frozen grey miał być Mexico Blue

 

Z ciekawości, coś uzyskałeś extra, ktoś raczył to jakoś wytłumaczyć ? :roll:

Parafrazując H.Forda, możesz zamówić Bmw w każdym kolorze, pod warunkiem, że będzie to szary :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można okleić….



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




Myslalem zeby okleic swoja, na poczatek zlecilem lusterka, po tygodniu pojawily sie bable, zareklamowalem i pojechalem na poprawke, wytrzymala 2 tygodnie bez babli… Odpuscilem temat oklejania, bo do Schwabenfolia daleko, a w Polszy oklejac potrafia tylko ppf w premium cenie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można okleić….



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk




Myslalem zeby okleic swoja, na poczatek zlecilem lusterka, po tygodniu pojawily sie bable, zareklamowalem i pojechalem na poprawke, wytrzymala 2 tygodnie bez babli… Odpuscilem temat oklejania, bo do Schwabenfolia daleko, a w Polszy oklejac potrafia tylko ppf w premium cenie…

 

w Polszy potrafią z polską jakością ale w niemieckiej cenie...

Dwa lata temu za odświeżenie felg gość /fachowiec/ pod Warszawą krzyknął mi 500 ojro, odpuściłem. Za tą naprawę w Monachium zapłaciłem 350 ojro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.