Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko u mnie ta produkcja jest juz zaplanowana i mam vin

Dziwne to wszystko

 

A kiedy zamawiales, co i u kogo? Ja dostalem ostatnio SMSa od handlowca "jak cos bede wiedzial to dam znac". 2 tygodnie temu... Wiec bardzo to jest ciekawe ze niektorzy wiedza tyle ze nic nie wiedza a Ty masz 150 i VIN... Cyrk na kółkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawaria , zamawiałem w grudniu 2021 , ostatnio mocno ich cisnę 2 razy w tygodniu, no i udało się ze przekształcili moje zamówienie w lci mam vin I status produkcji na 1 lipca

Ale diler ciągle twierdzi ze nie ma odpowiedzi co z cena auta czy bmw polska weźmie to na klatę..

Oczywiście bmw polska też cisnę na infolini i czekam na ich decyzję..

Ostatnio nie wytrzymałem i ich pocisnąłem na infolini ze ci ich dyrektorzy to imbecyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawaria , zamawiałem w grudniu 2021 , ostatnio mocno ich cisnę 2 razy w tygodniu, no i udało się ze przekształcili moje zamówienie w lci mam vin I status produkcji na 1 lipca

Ale diler ciągle twierdzi ze nie ma odpowiedzi co z cena auta czy bmw polska weźmie to na klatę..

Oczywiście bmw polska też cisnę na infolini i czekam na ich decyzję..

Ostatnio nie wytrzymałem i ich pocisnąłem na infolini ze ci ich dyrektorzy to imbecyle...

 

No to bardzo interesujace bo ja tez Bawaria, zamowienie z pazdziernika... :) Diler nic nie wie, ale za to twierdzi ze cena bez zmian... :)


Dostales screenshot z systemu ze statusem? Bo powaznie ja juz mysle ze oni kazdy kit sa w stanie wcisnac bylebysmy sie od nich odpierpapier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. W centrali musiała zapanować panika.

 


Taaaa Panika...


Ale chciałem zeby diler wiedział ze kontaktuje się z BMW Polska zeby nie było ze dostaną zgodę na utrzymane ceny a ja się o tym nie dowiem :) i każą mi dopłacać..


Powiedziałem temu gościowi na infolini zeby dokładnie zapisał moje słowa i przekazał temu imbecylowi który podejmuje te decyzje, mają bałagan i to nie jest moja wina ze czekam na auto od grudnia a oni nie potrafili go wyprodukować i nie zamierzam teraz pokrywać żadnych różnic cenowych bo to nie była moja inicjatywa aby zmieniać na LCI


Z jednej strony cieszę się ze podpisałem leasing u nich przy zamówieniu bo przez to mają też trochę bardziej związane ręce i trudniej im mnie teraz spławić.


Ja nie mam jakoś super wyposażonego auta 318i konfiguracja w Grudniu bazowo na 190 tys teraz na stronie skonfigurowałem to co mi zmienili na LCI i wychodzi bez rabatów 196 900 więc różnica do pokrycia nie jest duża, tylko pytanie co z rabatem który miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawaria , zamawiałem w grudniu 2021 , ostatnio mocno ich cisnę 2 razy w tygodniu, no i udało się ze przekształcili moje zamówienie w lci mam vin I status produkcji na 1 lipca

Ale diler ciągle twierdzi ze nie ma odpowiedzi co z cena auta czy bmw polska weźmie to na klatę..

Oczywiście bmw polska też cisnę na infolini i czekam na ich decyzję..

Ostatnio nie wytrzymałem i ich pocisnąłem na infolini ze ci ich dyrektorzy to imbecyle...

 

No to bardzo interesujace bo ja tez Bawaria, zamowienie z pazdziernika... :) Diler nic nie wie, ale za to twierdzi ze cena bez zmian... :)


Dostales screenshot z systemu ze statusem? Bo powaznie ja juz mysle ze oni kazdy kit sa w stanie wcisnac bylebysmy sie od nich odpierpapier...

 

Zrzut ekranu mam od innego handlowca z innego salonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takiego handlowca, że sam z siebie, bez proszenia wysyłał mi zrzuty ekranu ze statusem zamówienia.

Gdzie takich znaleźć :roll:

Mi BMW Polska powiedziało, że nie ma wglądu w zamówienia, natomiast dealerzy dostali już dokładne wytyczne odnośnie warunków przejścia na LCI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi BMW Polska powiedziało, że nie ma wglądu w zamówienia, natomiast dealerzy dostali już dokładne wytyczne odnośnie warunków przejścia na LCI.

A kiedy dostałeś taką informacje? Bo mi wczoraj handlowiec powiedział, że nadal czekają na decyzje centrali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do swojego handlowca od kilku dni dzwonię codziennie, ani razu nie odebrał i nie oddzwonił...na maile nie odpisuje...

ps

raz próbowałem go ominąć i uzyskać status od kogoś innego w tym salonie, to najpierw mówią, że nie mają wglądu, potem że zadzwonią i faktycznie zadzwonił ale mój i powiedział, że nic nie wie i koniec rozmowy....

będę chciał go zgłosić na handlowca roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dojechało, teraz folia :)


85e6bf90-b163-4932-8ba6-74c169754a7c.jpg

IMG-6274.jpg

 


Kolor kosmiczny :shock:

Silnik jak silnik, czyli zajebisty :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechało, teraz folia :)

 

Z kiedy zamówienie? Przejrzałem 20 stron do tyłu ale pisałeś tylko kiedy się wyprodukowało: 20.05.2022

 

"Work smart, not hard"

Pokaz wszystkie posty użytkownika --> https://www.bmw-klub.pl/forum/search.php?author_id=183670&sr=posts

14.02.2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dojechało, teraz folia :)

 

Z kiedy zamówienie? Przejrzałem 20 stron do tyłu ale pisałeś tylko kiedy się wyprodukowało: 20.05.2022

 

"Work smart, not hard"

Pokaz wszystkie posty użytkownika --> https://www.bmw-klub.pl/forum/search.php?author_id=183670&sr=posts

14.02.2022

Czyli kolejny individual który wyprodukował się szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy. Nabił tyle spamu że i tak musze klikać między stronami xD poza tym jestem w pracy więc klikanie na forum to dla mnie wielka rozrywka ;D

 

Jak to? A ja tu płaczę że dopiero jeden znaczek BMW mam :( 70 postów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi BMW Polska powiedziało, że nie ma wglądu w zamówienia, natomiast dealerzy dostali już dokładne wytyczne odnośnie warunków przejścia na LCI.

A kiedy dostałeś taką informacje? Bo mi wczoraj handlowiec powiedział, że nadal czekają na decyzje centrali...

Dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie poza infolinią i dealerem można uzyskać jakieś info?

 

Mysle ze kazda wrozka ze szklana kula jest w stanie podac informacje podobnej jakosci co dealerzy, BMW PL czy ktokolwiek inny. Jest taki burdel jakiego dawno nie bylo. Sloty nie przyznawane a jednak przyznawane. Konwersja do LCI z zachowaniem ceny a czasami bez zachowania ceny. Aneksy podpisywane ale czasami niepotrzebne wogole. Priorytet w produkcji ale jednak moze brak tego priorytetu albo raczej nie wiadomo czy jest priorytet czy nie...


Nie dosc ze jest taki balagan to jeszcze mam wrazenie ze dealerzy nie sa wogole zainteresowani wyjasnieniem tego balaganu i wola klepac "robie co moge, ale co ja moge"...


ZOO to malo powiedziane... Dom wariatow to tez raczej komplement...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.