Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na swoje 3er czekam od grudnia 2020 i nadal nic nie wiadomo. Znalazłem więc wyjście awaryjne i zamówiłem w ostatnim tygodniu maja Audi. Wezmę to, co wyprodukuje się wcześniej. BMW nie ma jeszcze nawet ustalonej daty produkcji, a Audi ma być wyprodukowane pod koniec czerwca z odbiorem w połowie lipca. Zobaczymy czy tak będzie.

 

To dealer strasznie leci w kulki. Coś jest nie tak. Ja zamowilem w marcu i produkcje mam za tydzień.

 

Produkcję masz mieć za tydzień, a to w tych czasach wielka różnica. Jak będziesz miał status 150 to wtedy możesz odetchnąć z ulgą że naprawdę się wyprodukuje. Tak to wszystko jest tylko wróżenie bo przecież wielu z nasz to już miało też mieć produkcje .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoje 3er czekam od grudnia 2020 i nadal nic nie wiadomo. Znalazłem więc wyjście awaryjne i zamówiłem w ostatnim tygodniu maja Audi. Wezmę to, co wyprodukuje się wcześniej. BMW nie ma jeszcze nawet ustalonej daty produkcji, a Audi ma być wyprodukowane pod koniec czerwca z odbiorem w połowie lipca. Zobaczymy czy tak będzie.

 

To dealer strasznie leci w kulki. Coś jest nie tak. Ja zamowilem w marcu i produkcje mam za tydzień.

 

Produkcję masz mieć za tydzień, a to w tych czasach wielka różnica. Jak będziesz miał status 150 to wtedy możesz odetchnąć z ulgą że naprawdę się wyprodukuje. Tak to wszystko jest tylko wróżenie bo przecież wielu z nasz to już miało też mieć produkcje .....

 

Mam status 150 oczywiście, inaczej bym nie pisał tego z takim przekonaniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie po 6 miesiącach czekania (auto zamówione początkiem stycznia) dowiedziałem się, że slot produkcyjny jet na lipiec i powinienem dostac rowniez VIN. Z ciekawostek powiedziano mi że auto będzie bez ładowania indukcyjnego - podobno zdaniem sprzedawcy BMW wycofuje opcje ladowania bo musza nad tym rozwiazaniem popracowac. Ma ktos podobny przypadek? I czy będzie w zwiazku z tym bezprzewodowy Apple Car Play?

 

Niestety tak. Zamowienie koniec grudnia, potem marzec status 111 i potwierdzona produkcja na 17 tydzień. Później to już masakra, zwłaszcza komunikacyjna.

Pierwsze poszły lędźwie, potem po eskalacji w salonie, komunikat, że przesuniecie produkcji na lipec powinno załatwić większość problemów, oprócz lędźwi u pasażera. Dwa tygodnie później info, że trzeba dodać otwieranie bagażnika nogą :shock: (kawa i WZetka obowiązkowe jak widać), ale wylatuje indukcja. Na mailu mam, ze mimo tego AppleCar Play zostaje bezprzewodowy. Kłopot mogę też mieć z utrzymaniem System Asystujący Kierowcy Professional, bo nie mają tempomatu aktywnego.

Obecnie poprosiłem grzecznie o jasną i konkretną ofertę, co mogę mieć, czego nie i jakie warunki finansowe dostanę, z uwzględnieniem rabatu wynikającego z umowy zamówienie (auto miało byc wydane do 30.03.2021).

... i czekam, bo musza dostac info z centralą. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja zamówiłem 6 kwietnia, dostałem info w miniony piątek, że przekazane do produkcji i odbiór zgodnie z planem końcem lipca.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje G20 zamówione w styczniu, w końcu wyprodukowane i jedzie do PL.

Sprawdziłem VIN i wygląda na to, że jest zarówno eletryczne sterowanie klapy bagażnika, jak i ładowarka indukcyjna.

 

Ile czasu minęło odkąd dostałeś VIN do momentu kiedy mogłeś go rozkodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje G20 zamówione w styczniu, w końcu wyprodukowane i jedzie do PL.

Sprawdziłem VIN i wygląda na to, że jest zarówno eletryczne sterowanie klapy bagażnika, jak i ładowarka indukcyjna.

 

Ile czasu minęło odkąd dostałeś VIN do momentu kiedy mogłeś go rozkodować?

3 dni u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje G20 zamówione w styczniu, w końcu wyprodukowane i jedzie do PL.

Sprawdziłem VIN i wygląda na to, że jest zarówno eletryczne sterowanie klapy bagażnika, jak i ładowarka indukcyjna.

 

Ile czasu minęło odkąd dostałeś VIN do momentu kiedy mogłeś go rozkodować?

3 dni u mnie

 

Dostałem VIN od handlowca 13 dni temu i dalej żaden dekoder ani nawet ETK nie pokazuje o nim żadnych informacji poza modelem i datą produkcji 05.29.2021...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem VIN od handlowca 13 dni temu i dalej żaden dekoder ani nawet ETK nie pokazuje o nim żadnych informacji poza modelem i datą produkcji 05.29.2021...

U mnie dokładnie to samo :D. 27.05 dostałem VIN i na razie cisza, status chyba nadal 150. Czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem VIN od handlowca 13 dni temu i dalej żaden dekoder ani nawet ETK nie pokazuje o nim żadnych informacji poza modelem i datą produkcji 05.29.2021...

 

U mnie dokladnie tak samo. Tez ta data produkcji. Tez mam VIN. Tez After Sales ani dekodery nie sa w stanie rozkodowac wyposazenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dzisiaj kilka VINów od Was i tylko jednemu koledze się rozkodował, niestety okradli go z lędźwi i HK :(

Lędźwie jakoś przeżyję, ale szkoda byłoby mi harmanów (m340i here)

 

W czerwcu Harman pozostaje w przypadku M340. Wypada natomiast we wszystkich silnikach nizej.


Co do ledzwi - obstawiam, ze kolega z 20i zamawial po prostu jeszcze w czasach, kiedy nie bylo ledzwi za 700 zl w konfiguratorze, to znaczy, kiedy teoretycznie mialy z fabryki wyjechac ledzwie w obu fotelach. Natomiast te samochody, ktore maja na liscie rezygnację z dodatkowych funkcjonalnosci fotela pasazera, wg mnie beda mialy ledzwie tylko u kierowcy, zgodnie z zamowieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dzisiaj kilka VINów od Was i tylko jednemu koledze się rozkodował, niestety okradli go z lędźwi i HK :(

Lędźwie jakoś przeżyję, ale szkoda byłoby mi harmanów (m340i here)

 

W czerwcu Harman pozostaje w przypadku M340. Wypada natomiast we wszystkich silnikach nizej.


Co do ledzwi - obstawiam, ze kolega z 20i zamawial po prostu jeszcze w czasach, kiedy nie bylo ledzwi za 700 zl w konfiguratorze, to znaczy, kiedy teoretycznie mialy z fabryki wyjechac ledzwie w obu fotelach. Natomiast te samochody, ktore maja na liscie rezygnację z dodatkowych funkcjonalnosci fotela pasazera, wg mnie beda mialy ledzwie tylko u kierowcy, zgodnie z zamowieniem.

 

Coś się zmieniło w tym zakresie?

Handlowiec na początku maja mnie informował że HK wraca do produkcji od egzemplarzy przewidzianych na lipiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN w ETK wreszcie widoczny, wygląda na to, że auto się wyprodukowało.

Czy ktoś może potwierdzić, że kod 048Z oznacza brak regulacji boczków tylko w fotelu pasażera? Lędźwi nie zamawiałem.

Dodatkowo mam na liście kod 032X, czy ktoś może powiedzieć co to oznacza? Gdzieś na bimmpost pisali, że to brak automatycznego otwierania bagażnika nogą. O tym mój handlowiec nie wspominał.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN w ETK wreszcie widoczny, wygląda na to, że auto się wyprodukowało.

Czy ktoś może potwierdzić, że kod 048Z oznacza brak regulacji boczków tylko w fotelu pasażera? Lędźwi nie zamawiałem.

Dodatkowo mam na liście kod 032X, czy ktoś może powiedzieć co to oznacza? Gdzieś na bimmpost pisali, że to brak automatycznego otwierania bagażnika nogą. O tym mój handlowiec nie wspominał.. ;)

Tylko pogratulować. Z kiedy zamówienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN w ETK wreszcie widoczny, wygląda na to, że auto się wyprodukowało.

Czy ktoś może potwierdzić, że kod 048Z oznacza brak regulacji boczków tylko w fotelu pasażera? Lędźwi nie zamawiałem.

Dodatkowo mam na liście kod 032X, czy ktoś może powiedzieć co to oznacza? Gdzieś na bimmpost pisali, że to brak automatycznego otwierania bagażnika nogą. O tym mój handlowiec nie wspominał.. ;)

Tylko pogratulować. Z kiedy zamówienie ?

 

Zamówienie złożone pod koniec grudnia 2020, ale uzgodniony termin odbioru połowa maja 2021. Tak więc jakieś 1.5 miesiąca opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN w ETK wreszcie widoczny, wygląda na to, że auto się wyprodukowało.

Czy ktoś może potwierdzić, że kod 048Z oznacza brak regulacji boczków tylko w fotelu pasażera? Lędźwi nie zamawiałem.

Dodatkowo mam na liście kod 032X, czy ktoś może powiedzieć co to oznacza? Gdzieś na bimmpost pisali, że to brak automatycznego otwierania bagażnika nogą. O tym mój handlowiec nie wspominał.. ;)

 

Ja miałem Kod 048Z i mogę potwierdzić że brak regulacji boczków u pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.