Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie złożone około 20 lutego na m340i touring, data wydania do 30.06.2021, choć sprzedawca zapewniał że będzie na pewno w maju najdalej początek czerwca.


Zamówienie przeszło w systemie oczywiście bez podparcia lędźwiowego.


Sprzedawca miał się odzywać w ciągu 1-2 miesięcy czy przekładamy odbiór np na lipiec, gdyby okazało się że w lipcu już da rade wyprodukować z podparciem.


W kwietniu zadzwoniłem pierwszy raz zdziwiony że nie otrzymałem żadnej informacji, oczywiście handlowiec nic nie wie, będzie dzwonił na początku maja jak dostaną jakieś przydziały.


Do 15 maja cisza. Dzwonie - handlowiec nie wie czemu auto nie przeszło do produkcji, musi zapytać kierownika. Jak stwierdziłem że jak sie nie wyrobią do daty w umowie to rezygnuje, to stwierdził że ok, tutaj cytat - "auto i tak komuś sprzedamy" :D


Dzownie do kierownika, kierownik też nic nie wie, będzie dzwonił za tydzeń (zadzwonimy do Pana :), ale zaoferował auto zastępcze po 30.06 do odebrania auta (miły gest, ale troche późno)


Oczywiście przez 2 tygodnie nie dzwoni, i do dzisiaj nie wiem czy auto będzie a jeśli tak to kiedy.


Tak jak ktoś wcześniej wspomniał, zrozumiałbym opóźnie ale nie rozumiem takiego olewczego podejścia do klienta przy zakupie samochodu za ponad 300tys. A tekst sprzedawcy że "auto i tak sprzeda" pokazuje jakie podejście ma sprzedawca do klienta indywidualnego.


Myślałem że może po prostu trafiłem na jakiegoś mało rozgarniętego sprzedawce, ale widze że dla BMW Polska takie podejście nie jest nowością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wlasnie mowili ze oprocz ladowarki indukcyjnej to funkcja mobilnego kluczyka tez bedzie ograniczona, wiec tak czy siak u mnie nie bedzie to dzialac.


BTW: wydaje mi sie ze nie trzeba miec indukcji zeby móc odpalic samochod po polozeniu telefonu na półce. W sumie na logike po oznaczeniu opcji dostępu komfortowego powinno od razu zaznaczyc indukcje.


W kazdym razie u mnie produkcja za 3 tyg, a nadal czekamy na status 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mowie ci ze mialem trojke w takuej konfiguracji jak mowisz we wtorek i niestety ale nie miala nfc czyli dostepu z karty magnetycxnej czy telefonu. Nie bylo w opcjach w idrive klucza cyfrowego. U mnie jest, sparowany z iphonem i mam dodatkowo karte magnetyczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że podobno znowu auta z HK się nie produkują, tak samo z fotelami sportowymi w skórze koloru cognac

 

1. HK sie nie produkuje nawet w M340i/d?


2. Fotele sportowe - masz tu na mysli te fotele z M3 co są za doplata w M340i/d?


Moja M340i ustawiona jest na produkcje na 22. tydzien, tzn 31.05-06.06, niepokojace te sygnaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele sportowe czyli te ala m3 ze stalym zaglowkiem w kolorze coniak nie sa wogole dostepne.

Chodzi o zeykle fotele sportowe z pakietu m


Nie do końca.... Właśnie teraz chcąc mieć skórę w kolorze cognac trzeba zmienić fotele ze sportowych na hotele M bo te pierwsze są niedostępne w tym kolorze skóry. Są tylko białe, czarne i brązowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że podobno znowu auta z HK się nie produkują, tak samo z fotelami sportowymi w skórze koloru cognac

Mnie dealer informował już na początku maja, że HK wraca do produkcji od lipca i że mam się nie martwić bo moje auto jest do produkcji sierpniowej więc na 100% będę miał HK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Teraz trzeba pełny vin a nie tylko końcówkę (7 cyfr od jakiegoś czasu nie jest już wyjątkowe, skończyły im się kombinacje), ale mogę Ci wrzucić w system bmw, tam da się wybrać auto jeśli vin pokazuje dwie sztuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawialem z HK, produkcja niby jest teraz, nie dostalem informacji ze sie nie wyprodukuje.

Ja musiałem usunąć HK z konfiguracji aby wyprodukowało się w czerwcu. Teoria, że nie mam HK dla 4 cylindrów też się nie sprawdza bo mam 6 cylindrów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.