Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie ma żadnej pozycji z wybranego przeze mnie wyposażenia w restrykcjach. Na razie oczywiście, bo ta lista restrykcyjna powiększa się w zastraszającym tempie. Boję się o dwie rzeczy elektryczną klapę i podgrzewane fotele, bo to elektronika. A wiele z opcji restrykcyjnych krąży wokół tych dwóch rzeczy jak otwieranie nogą czy lędźwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z "rezerwacją" części do produkcji ale miałem termin produkcji na początek czerwca i dostałem info że mam zrezygnować z HK bo się do końca wakacji nie wyprodukuje. Niby już miał być temat HK ogarnięty a ponoć powrócił, oprócz tego coś tam jeszcze z pakietu business brakuje oczywiście oprócz lędźwi. Ktoś już kiedyś chyba pisał że niedługo zostanie karoseria, silnik (jeśli będą mieli pod ręką), kierownica i taboret dla kierowcy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest z "rezerwacją" części do produkcji ale miałem termin produkcji na początek czerwca i dostałem info że mam zrezygnować z HK bo się do końca wakacji nie wyprodukuje. Niby już miał być temat HK ogarnięty a ponoć powrócił, oprócz tego coś tam jeszcze z pakietu business brakuje oczywiście oprócz lędźwi. Ktoś już kiedyś chyba pisał że niedługo zostanie karoseria, silnik (jeśli będą mieli pod ręką), kierownica i taboret dla kierowcy :D

Teoretycznie moje auto jest na produkcję sierpniową więc handlowiec kazał mi się nie martwić o HK, bo HK miał wrócić do produkcji już do aut z lipcowej produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak poproszę o pełną listę opcji restrykcyjnych na dzień obecny czy takową dostanę ?

Czy jest to jakaś straszna wewnętrzna firmowa tajemnica. Żeby było jasno powiedziane co jest na tej liście a czego nie ma na dzień dzisiejszy. Bo jest dużo niedomówień odnośnie tej kwestii i wychodzi takie gdybanie jest, nie jest, może jest a może nie jest. ktoś słyszał to a ktoś tamto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak poproszę o pełną listę opcji restrykcyjnych na dzień obecny czy takową dostanę ?

Czy jest to jakaś straszna wewnętrzna firmowa tajemnica. Żeby było jasno powiedziane co jest na tej liście a czego nie ma na dzień dzisiejszy. Bo jest dużo niedomówień odnośnie tej kwestii i wychodzi takie gdybanie jest, nie jest, może jest a może nie jest. ktoś słyszał to a ktoś tamto...

Szczerze mówiąc, gdybyś był randomowym klientem który wszedł do salonu to na pewno na miejscu BMW takiej listy bym Ci nie udostępnił. Nie miałbym pewności czy nie jesteś przedstawicielem konkurencji wysłanym na wywiad :) Co innego gdy już jesteś klientem który auto zamówił, ale z drugiej strony to po co takiemu klientowi lista restrykcji skoro auto już zamówione?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc napisałem maila do mojego sprzedawcy z prośbą o listę. Zobaczymy co odpisze.

 


Ale wiesz, że za 3 dni ta lista może być już nieaktualna :)

 

Dokładnie tak mi odpisał, że poza tym że lista się zmienia dynamicznie to i tak mi takiej listy nie zrobi bo to tajemnica firmowa.

Tak zresztą sądziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem auto, wszystko się zgadza poza brakiem lędźwi u kierowcy i pasażera :( Do końca tygodnia mam dostać informację co do rekompensaty za brak lędźwi.

Miłym zaskoczeniem jest to, że do auta dostałem Display Key. Myślałem, że w serii 3 nie dają go.

b0aa74f790310b65med.jpg ac3d469c12aba0afmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, widzę że masz chyba skóry w kolorze koniaku ? Jeśli tak to tym bardziej gratuluję bo już jej nie ma :D

Dzieki! Tak, Merino Tartufo. No tak handlowiec mówił mi, że obecnie to pół auta byłoby w restrykcjach :shock:

f7d8f093b2243f16med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, widzę że masz chyba skóry w kolorze koniaku ? Jeśli tak to tym bardziej gratuluję bo już jej nie ma :D

Dzieki! Tak, Merino Tartufo. No tak handlowiec mówił mi, że obecnie to pół auta byłoby w restrykcjach :shock:

f7d8f093b2243f16med.jpg

Gratulacje, wyglada przepieknie :cool2: Ja tez wlasnie czekam na rekompensate z powodu braku ledzwi i boczkow u pasazera, na wiele nie licze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje odebrałem swoją w identycznym kolorze :cool2:


89fd7c4724419b3am.jpg


Również czekam na jakaś rekompensatę za brak lędźwi ,ale coś czuje ze zbyt długo to trwa i niewiele ugram.

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale moje bylo chyba jednym z pierwszych bez ledzwi w PL za to z regulacja szerokosci boczkow obu foteli. Dolozylem w serwisie za 3400 zl ale dostalem dodatkowo prawie 16 tys rabatu…. Wiec mnie sie oplacalo. Ledzwie da sie dolozyc wiec jak rabat marny to domagajcie sie doposazenia zgodnie specyfikacja tym bardziej ze sie da, przykladem jest moj samochod. Jak nie ma teraz czesci( 2 tyg temu wiem ze byly) to niech doloza jak sie czesci pokaza. Powiem od razu ze wiadomo ze zalezy wszystko od kregoslupa, ale w moim przypadku roznica miedzy podparciem ledzwiowym a jego brakiem jest mega duza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin odbioru umowiony na 31.05 (340d) samochód zarejestrowany, ubezpieczony gotowy do wydania. W dniu wczorajszym tel od dielera ...niestety nie możemy wydać auto decyzja BMW Polska....Musimy dokonać jakiegoś przeglądu. Tel do centrali BMW Polska o co kaman... musze się zorientować oddzwonimy do dnia dzisiejszego cisza.... :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin odbioru umowiony na 31.05 (340d) samochód zarejestrowany, ubezpieczony gotowy do wydania. W dniu wczorajszym tel od dielera ...niestety nie możemy wydać auto decyzja BMW Polska....Musimy dokonać jakiegoś przeglądu. Tel do centrali BMW Polska o co kaman... musze się zorientować oddzwonimy do dnia dzisiejszego cisza.... :D :D :D

 

Ja mam odbiór w sobotę i dzwoniłem czy może jest szansa w piątek. Dealer powiedział że nie bo jest konieczna dodatkowa aktualizacja softu i się nie wyrobią. Może u Ciebie jest podobna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się dowiedziałem nie o soft chodzi w moim przypadku a o przewód łączący chłodnicę ze zbiorniczkiem wyrównawczym.

Terminu odbioru dalej nie podają bo nie ma ustaleń z fabryką jak dokonać sprawdzenia ewentualnie wymiany.

Trzeba czekać innego wyjścia nie ma :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.