Skocz do zawartości

opóźnienie w odbiorze.


pawel629

Rekomendowane odpowiedzi

zamawiałem 17.03 318i - deklarowany termin produkcji 17 tydzień roku, sprzedawca mówił, że odbiór czerwiec. Natomiast u innego dealera terminy były znacznie odległe.

Jak się domyślam, że każdy dealer ma pewną pulę zadeklarowaną wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiałem 17.03 318i - deklarowany termin produkcji 17 tydzień roku, sprzedawca mówił, że odbiór czerwiec. Natomiast u innego dealera terminy były znacznie odległe.

Jak się domyślam, że każdy dealer ma pewną pulę zadeklarowaną wcześniej.

 

A co z restrykcjami? Ostrzegali cie, ze czegos moze nie byc w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam VIN ale o dziwo jak sprawdzam w dekoderach to wychodzi e46 316i :mrgreen: :cry2: mam nadzieje ze to tylko błąd dekoderów internetowych

 

Spokojnie. Według wielu stron, po wpisaniu mojego numeru VIN, okazuje się, że ja jeżdżę BMW 3 Series E46 318i Sedan z 1998 roku :lol:

Screenshot-20210327-211102-Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdził w systemie powiedział ze wrzuca na produkcje na kwiecień i po temacie. Zobaczymy jak to będzie faktycznie ? Nie mówił o żadnych restrykcjach

 


Ja zamawiałem w połowie lutego i termin na produkcję mam na maj, więc rzeczywiście chyba zależy to od dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam VIN ale o dziwo jak sprawdzam w dekoderach to wychodzi e46 316i :mrgreen: :cry2: mam nadzieje ze to tylko błąd dekoderów internetowych

 

Spokojnie. Według wielu stron, po wpisaniu mojego numeru VIN, okazuje się, że ja jeżdżę BMW 3 Series E46 318i Sedan z 1998 roku :lol:

Screenshot-20210327-211102-Chrome.jpg

 

Mam tak samo, bimmercat pokazuje moje auto jako 325i M50 (From 01.10.1990) E36 sedan USA Manufacture date: 02.1994 Steering: L Gearbox: A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie wpisywać pełny vin bo ostatnie 7 znaków nie jest już unikalne od jakiegoś czasu.

Dokładnie teraz trzeba używać pełnego vinu bo skończyły im się kombinacje na 7 znaków.

 

Tylko właśnie ja wpisuje cały numer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie wpisywać pełny vin bo ostatnie 7 znaków nie jest już unikalne od jakiegoś czasu.

Dokładnie teraz trzeba używać pełnego vinu bo skończyły im się kombinacje na 7 znaków.

 

Tak, wiemy. Niestety większość ze stron bierze sobie te ostatnie 7 pomimo wpisania całego. Wychodzą potem takie kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.