Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

O stary, fantastyczna obserwacja :)

Mi sie wydaje jednak, ze z lusterkami w 3-er jest jak z przyciskami na kierownicy - zmieniane sa randomowo z serii na serie :norty:

E46 - kwadratowe

E90 - oble, symetryczne z gory i z dolu

F30 - odwrotnie do G20

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

E46 - kwadratowe

E90 - oble, symetryczne z gory i z dolu

F30 - odwrotnie do G20

widać że Helmuty nie obijają się w tym Munchen :lol:

ciekawy jestem jaki będzie kolejny pomysł odnośnie lusterek , najbardziej kosmiczne jak dla mnie i które powodowały że zachowałem się jak 12 latek jak ich zobaczyłem na lotnisku właśnie w Monachium kilka lat temu , to kamery zamiast lusterka od chyba e trona , takie dwa oczy terminatora .. fantastyczny widok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

E90 - oble, symetryczne z gory i z dolu

 

Jeszcze lepsze jest to że e90 miało dwa rodzaje lusterek prelci/lci i według wielu te przedliftowe były ładniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dzięki :) ceramikę dostał też gril i tylne chromy , oczywiście auto po 15 km i małym deszczu jest już z widocznym brudem , i znowu muszę wszystkim w domu pokazać zdjęcia , że naprawdę wyglądał obłędnie 30 minut temu.. ale tak jest z czarnym kolorem , cieszy zmysły na chwilę ale intensywnie , jak czarne espresso , żeby być grzeczny w porównaniach :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dawaj Krakus, wrzuć mu lasery zamiast tych podstawowych LEDów.

na razie zbieram na upgrade pokoju hotelowego na wakacjach i na cholerne testy PCR :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jaki zakres prac i jaki koszt usługi ?

nie pytałem co dokładnie robili , miałem się zgłosić po roku , to się zgłosiłem :) wiem że gril i tylne chromy dostały ceramikę bo były dołożone po zakupie , oraz naprawiony odprysk po kamieniu na masce . i informowali mnie że od przyszłego roku będzie już wosk nakładany bo jest bardziej optymalny w moim przypadku , tłumaczył dlaczego ale nic nie zrozumiałem , ale kiwałem głową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dzwonili do mnie z BMW wczoraj, że kierownica BMW ind. jest nie dostępna w sprzedaży obecnie , jedynie zostaje tylko możliwość dokupienia kierownicy M , znalazłem jedną kierownicę indyw. na ebay. z ACC , i pytanie : nie mając ACC , czy taka będzie pasować- elektronicznie- do mojego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

jak mówi przysłowie : jak się nie ma w głowie , to się ma w kołach :lol:

mam w umowie na 35tyś /rok , ale to już nie ma znaczenia , bo od kilku miesięcy wrzucam do skarbonki z naklejką : wykup BMW :wink:


natomiast z innej beczki, jak ktoś mieszka w Krakowie lub okolicy i kocha motoryzację , to koniecznie musi odwiedzić salon Lexusa na zakopiańskiej , stoi tam boski LFA , wg. Clarksona najlepsze auto którym jeździł w życiu do tej pory , szczyt szczytów sportowej motoryzacji w wydaniu japońskim , 2,5 miliona zł jego cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonili do mnie z BMW wczoraj, że kierownica BMW ind. jest nie dostępna w sprzedaży obecnie , jedynie zostaje tylko możliwość dokupienia kierownicy M , znalazłem jedną kierownicę indyw. na ebay. z ACC , i pytanie : nie mając ACC , czy taka będzie pasować- elektronicznie- do mojego ?

 

Zrób sobie kierownicę individual, są firmy w Polsce co profesjonalnie przerabiają kierownice: https://www.google.com/search?client=opera&q=tuning+modyfikacja+kierownic&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokładnie rok temu jak dziś, odebrałem moje BMW

IMG20210604105037.jpg

 

Całkiem spory przebieg, prawdopodobnie nie przepadasz za dieslami :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast z innej beczki, jak ktoś mieszka w Krakowie lub okolicy i kocha motoryzację , to koniecznie musi odwiedzić salon Lexusa na zakopiańskiej , stoi tam boski LFA , wg. Clarksona najlepsze auto którym jeździł w życiu do tej pory , szczyt szczytów sportowej motoryzacji w wydaniu japońskim , 2,5 miliona zł jego cena

Sporo osób chwali to auto, ale jak patrzę na to wnętrze, to jakoś nie mogę tego brzydactwa ścierpieć. Tam wszystko w tych używanych modelach wygląda na wymacane/tłuste/zarysowane, jakby to było jakieś tanie auto udające droższe - szczególnie ta kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.