Skocz do zawartości

Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Mycie opon zimowych przed zdjęciem z felg w specjalnym urządzeniu + wymiana opon + wyważenie + test drogowy + smarowidło+ 4 nowe worki za 240 zł brutto ,ciekawy jestem ile z tych czynności robi ASO za 380 zł brutto ?

IMG20210426101958.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 725
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Czy Tobie tez na poczatku duzo palil? Zastanawiam sie, czy spalanie pojdzie w dol, na razie przejechalam 100 km i mam srednia kolo 10l.

mój komputer od spalania nie zna jeszcze liczb dwu cyfrowych :wink: , od odbioru do teraz 35tyś km spalanie jest w zakresie 6,5-7,8l , 70/30 , trasa 160-180/ miasto , raz miałem około 9l ale wtedy cały dzień startowałem z kickdownu w mieście , 100 km jeszcze za krótko , myślę że po 500 km będzie jakaś wiarygodna średnia , czekamy na fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Tobie tez na poczatku duzo palil? Zastanawiam sie, czy spalanie pojdzie w dol, na razie przejechalam 100 km i mam srednia kolo 10l.

mój komputer od spalania nie zna jeszcze liczb dwu cyfrowych :wink: , od odbioru do teraz 35tyś km spalanie jest w zakresie 6,5-7,8l , 70/30 , trasa 160-180/ miasto , raz miałem około 9l ale wtedy cały dzień startowałem z kickdownu w mieście , 100 km jeszcze za krótko , myślę że po 500 km będzie jakaś wiarygodna średnia , czekamy na fotki :)

 

Dziękuje, może przez to ze jeżdżę głównie wkoło komina i za bardzo sie nie rozpędzam, to pali tak duzo?

Zdjęć 318i w portimao z czarną gębą tu już pełno jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy Tobie tez na poczatku duzo palil? Zastanawiam sie, czy spalanie pojdzie w dol, na razie przejechalam 100 km i mam srednia kolo 10l.

mój komputer od spalania nie zna jeszcze liczb dwu cyfrowych :wink: , od odbioru do teraz 35tyś km spalanie jest w zakresie 6,5-7,8l , 70/30 , trasa 160-180/ miasto , raz miałem około 9l ale wtedy cały dzień startowałem z kickdownu w mieście , 100 km jeszcze za krótko , myślę że po 500 km będzie jakaś wiarygodna średnia , czekamy na fotki :)

 

Przyjedź do Krakowa w piątek najlepiej po południu, przejedź się w południa na północ, a jeszcze lepiej jak szkoły ruszą i studenci wrócą (Ci biedniejsi bez aut) i gwarantuje Ci, że z dychy nie zejdziesz, a średnia prędkość na poziomie 15 km/h będzie :mad2:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy Tobie tez na poczatku duzo palil? Zastanawiam sie, czy spalanie pojdzie w dol, na razie przejechalam 100 km i mam srednia kolo 10l.

 

Pochwalisz się :wink:

W galerii nie widziałem :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak jak przyjaciele się poznaje w biedzie , to opony się poznaje na mokrym :wink: , dziś miałem okazje sprawdzić Turanza podczas deszczu - mam kilka zakrętów na Zakopiańskiej gdzie doprowadzam auto do granic przyczepności , nie , to nie sportowa premium opona , zimowe Pilot Alpin miały lepszą przyczepność w podobnych warunkach.. ok. 9 stopni i dużo wody :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dostałam Turanze jako letnie opony niestety. Mieszkam na sporej górce z krętym podjazdem, zobaczymy co sie będzie działo jak poleje deszcz.. Do 7ki dali Pirelli i nigdy problemów nie miałam z przyczepnością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
myślę że nie będzie problemu , chodzi o duże prędkości na krętych drogach szybkiego ruchu . czy mogłabyś sprawdzić gdzie Twoje opony są produkowane ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie będzie problemu , chodzi o duże prędkości na krętych drogach szybkiego ruchu . czy mogłabyś sprawdzić gdzie Twoje opony są produkowane ?

Moje są zrobione w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
też Polen :) nigdy nie byłem w Luxemburgu , jak tam jest ? czy to jest podobnie jak w Szwajcarii ? małe ,lekko górzyste miasta typu Bazylea w których życie płynie powoli i mają centrum z kostki , z tramwajami gdzie przez chwilę można się czuć jak w małopolsce , dopóki z za rogiem nie zobaczy zaparkowanego Kooonnnneeegggssseeegg na przeciwko sklepu Patek Philip ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak jak przyjaciele się poznaje w biedzie , to opony się poznaje na mokrym :wink: , dziś miałem okazje sprawdzić Turanza podczas deszczu - mam kilka zakrętów na Zakopiańskiej gdzie doprowadzam auto do granic przyczepności , nie , to nie sportowa premium opona , zimowe Pilot Alpin miały lepszą przyczepność w podobnych warunkach.. ok. 9 stopni i dużo wody :shock:

 

Turanza to jest kompletny dramat, co najwyżej do Pandy powinni to montować.

Zmień na Potenze, będziesz zadowolony.

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też Polen :) nigdy nie byłem w Luxemburgu , jak tam jest ? czy to jest podobnie jak w Szwajcarii ? małe ,lekko górzyste miasta typu Bazylea w których życie płynie powoli i mają centrum z kostki , z tramwajami gdzie przez chwilę można się czuć jak w małopolsce , dopóki z za rogiem nie zobaczy zaparkowanego Kooonnnneeegggssseeegg na przeciwko sklepu Patek Philip ? :)

 

Dokładnie coś w tym stylu, tak naprawdę jedno miasto, kilka miasteczek i reszta wieś. Dużo górek i ostrych zakrętów, wiec można fajnie pojeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Cóż tu mamy ? :wink:

IMG20210511141253.jpg

 

wg mnie mamy tutaj dwie rzeczy:


1. Zaawansowany system wsparcia kierowcy, gdyż auto prowadzi się samo :mrgreen:

2. Klasyczny problem sedana w przewożeniu rzeczy, które gabarytami przekraczają neseser :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@Penna zamiana letnich na jeszcze lepsze letnie :wink:

@MedicuS jedna ze zbrodni podczas jazdy jak dla mnie , to trzymanie telefonu w ręce , nigdy tego nie robię , no prawie :wink: , akurat ta fotka była robiona z uchwytu przy szybie

niestety włożenie czegokolwiek do tego auta jest na granice cudu :lol:

IMG20210511163606.jpg

IMG20210511163653.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Zacna zmiana ;)

Dla mnie za to wygrałeś konkurs na najbardziej wyluzowanego :mrgreen: - tak luźno rzucone opony w tym jasnym wnętrzu... :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@Penna zamiana letnich na jeszcze lepsze letnie :wink:

@MedicuS jedna ze zbrodni podczas jazdy jak dla mnie , to trzymanie telefonu w ręce , nigdy tego nie robię , no prawie :wink: , akurat ta fotka była robiona z uchwytu przy szybie

niestety włożenie czegokolwiek do tego auta jest na granice cudu :lol:

IMG20210511163606.jpg

IMG20210511163653.jpg

 

Nie chciałem się przyczepić do tego, jedynie wyszło lustrzane odbicie, tego dotyczył mój post, efekt samoprowadzącego się auta w warunkach UE przynajmniej :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.