Skocz do zawartości

Aktualizacja map przez usb


estor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

BigCactus jaka masz wersje map? Mi pokazuje Europa live 2020-3, a CZ,PL,SK 2021-4, wiec może tez mi aktualizuje online albo serwis przy okazji przeglądu.


Co ciekawe jest na mapie przejezdny otwarty tuż przed świetami tunel pod Ursynowem w ramach odcinka S2 POW co jest dla mnie dużym zaskoczeniem szybkiej aktualizacji mapy, która myslalalem ze można mieć tylko w Google Maps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

BigCactus jaka masz wersje map? Mi pokazuje Europa live 2020-3, a CZ,PL,SK 2021-4, wiec może tez mi aktualizuje online albo serwis przy okazji przeglądu.


Co ciekawe jest na mapie przejezdny otwarty tuż przed świetami tunel pod Ursynowem w ramach odcinka S2 POW co jest dla mnie dużym zaskoczeniem szybkiej aktualizacji mapy, która myslalalem ze można mieć tylko w Google Maps.

 

Mam wersję Europa live 2021-4. Pewnie Tobie też zrobiło juz aktualizację automatyczną map dla CZ,PL,SK.


Ja ogólnie robiąc ostatnio sporo tras zaczynam preferować fabryczną Navi względem Google - szybciej reaguje na sytuacje na drodze i wcześniej proponuje objazdy, google często pokazuje korki gdzie ich już nie ma (bo wszyscy jadą na google i reagują podobnie) wymuszając kretyńskie objazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Właśnie po informacji ze mapy się aktualizują na bieżąco, mam zamiar na najbliższej trasie zrobić test z mapa fabryczną. Także to cenne info :-)


W Google Maps brakowało mi integracji z hud i czasem zdarzało mi się przegapić skręt jak coś przełączyłem albo mi rozłączył się car play. Do tego w fabrycznej jest lepsza integracja z samochodem np na autopilocie/adaptacyjnym tempomacie zwalnia jak trzeba jakis zjazd zrobić - przydaje się na autostradzie i w korkach gdy czasem włączę autopilota.


A przy okazji używał ktoś Waze? Jeśli tak, to jak się ma do Yanosika jeśli chodzi o aktualność i ergonomię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm byłem przekonany, że ten cały update online to pić na wodę, ale wczoraj też mi wystwielil normalnie tunel pod Ursynowem więc sam już nie wiem jak to jest. Niby coś się online dzieje, ale ze 2 razy w roku i tak znajduje mi na stronie nowa wersje i ja wrzucam ręcznie :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
To część forum dla g05, który wstępuje tylko z iD7, ale może się znajdzie ktoś kto miał starsze i aktualziowal czy sprowadzał. Na pewno są niezależne serwisy, które się tym parają, a może nawet i ASO?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy ktoś robił update ostatniej wersji map dostępnych na stronie?

Dawno nie robiłem updatów i jakoś mnie wczoraj naszło i mam zonk. Po pierwsze dane wymagają pendrive o pojemności 31,65 GB, a pendrive ma po sformatowaniu w exFAT 31,44 :P.

Musiałem pożyczyć od sąsiada kartę SD z przejściówką na USB-A.

Udało mi się utworzyć instalację, ale nie dałem rady przeprowadzić upd ponieważ po około 15-17% wywal mi error o braku czegoś tam (sprawdzę to dzisiaj raz jeszcze).


Czy miał ktoś podobne kłopoty, albo wie jak to rozwiązać?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś robił update ostatniej wersji map dostępnych na stronie?

Dawno nie robiłem updatów i jakoś mnie wczoraj naszło i mam zonk. Po pierwsze dane wymagają pendrive o pojemności 31,65 GB, a pendrive ma po sformatowaniu w exFAT 31,44 :P.

Musiałem pożyczyć od sąsiada kartę SD z przejściówką na USB-A.

Udało mi się utworzyć instalację, ale nie dałem rady przeprowadzić upd ponieważ po około 15-17% wywal mi error o braku czegoś tam (sprawdzę to dzisiaj raz jeszcze).


Czy miał ktoś podobne kłopoty, albo wie jak to rozwiązać?

Dzięki

kupiłem pendrive 64GB i poszło bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Są już mapy Europe 2023-3

Przy okazji: męczyłem się cały dzień i auto nie widziało mi aktualizacji. Winny był pendrive! Nagrałem aktualizację na nowy i wszystko poszło od ręki. No i trzeba taki min. 64GB bo aktualizacja ma ponad 30GB i nie mieści się na standardowym pendrive 32GB (bo po sformatowaniu ma 28 GB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.