Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie termin na czerwiec mimo tych wszystkich elementów. Dla mnie to bzdury to sie ciągle zmienia a te restrykcje to takie straszenie klienta żeby zredukować zamówienia z tymi opcjami. Jak zamawialiśmy m340i to na restrykcjach były kamery 360, lasery, podparcie lędźwiowe, elektryczna klapa, sterowanie gestem a samochód się normalnie wyprodukował z tym wszystkim. To samo miałem z M3 czekałem krócej na swoją która ma to co trzeba niż kolega na golasa bo wziął do siebie restrykcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, być może masz racje ale gdzie nie wysyłałem z osią skrętną to czas oczekiwania długi.


Zresztą właśnie sprawdziłem już w konfiguratorze tej opcji nie ma nawet.


Tak więc upewnij się, że dealer Cię nie kłamie ;) chociaż być może się jeszcze załapałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie termin na czerwiec mimo tych wszystkich elementów. Dla mnie to bzdury to sie ciągle zmienia a te restrykcje to takie straszenie klienta żeby zredukować zamówienia z tymi opcjami. Jak zamawialiśmy m340i to na restrykcjach były kamery 360, lasery, podparcie lędźwiowe, elektryczna klapa, sterowanie gestem a samochód się normalnie wyprodukował z tym wszystkim. To samo miałem z M3 czekałem krócej na swoją która ma to co trzeba niż kolega na golasa bo wziął do siebie restrykcje.

Obyś miał rację, zobaczymy w takim razie co wskoczy u nas (2 x X6) Narazie czekanko przez koła 22 czarne felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szkoda że auto musi kwitnąć kilka tygodni w porcie zamiast już dawno stać pod salonem. Ten etap kiedy czekasz na info czy już wiozą jest najgorszy. Dotąd poza restrykcjami nie myślałem o tym za dużo ale jak już wyładowali ze statku to chciałoby się pośmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2023 o 20:42, mariobravox napisał(a):

Jest pierwsza restrykcja. Koła 22 niedostępne. Termin dostępności nieokreślony.

Podobno dalej niedostępne, do końca roku (przynajmniej)…

Komuś się wyprodukowały 22” ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 10.08.2023 o 22:11, vloproducent napisał(a):

To ja was pocieszę bo zamówiłem BMW 330i 5 grudnia 2022r. i do dziś nie mam nawet daty produkcji i nikt w salonie nic nie wie. Minęło 8 miesięcy. Czy ktoś czekał aż tak długo na jakąkolwiek informacje?...

coś handlowiec nie domaga.... tak czasami bywa jak mu nie zależy .... 

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wehyr napisał(a):

coś handlowiec nie domaga.... tak czasami bywa jak mu nie zależy .... 

Ja na swoją F40 czekałem 1,5 roku, od handlowca guzik zależy jak fabryka nie przydziela miejsca produkcyjnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak planowałem swoje X5, to szukałem po całej Polsce kto jeszcze ma slot i kwotę do dyspozycji. Nie ma co się zacinać na lokalnego dealera - choć dla mnie osobiście to jest podstawa, ze względu na dalszą współpracę już przy opiece serwisowej. Ale gdybym miał do wyboru lokalnie niewiadomo kiedy, a na drugim końcu kraju z zaklepanym terminem, to wybór jest oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie decyzje są szybkie więc zostaje szukanie stockowych egzemplarzy, co pozwala mi ogarnąć temat w 2-3 tygodnie. 

Ale patrząc na terminy realizacji, faktycznie może kolejny egzemplarz zamówię rok przed końcem leasingu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę wątek i zapytam: na jak długi czas oczekiwania powinienem nastawić swój wewnętrzny zegar, zamawiając nowe x5 (planuję sfinalizować zamówienie w listopadzie)?

 

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2023 o 13:18, maciek_w napisał(a):

Odświeżę wątek i zapytam: na jak długi czas oczekiwania powinienem nastawić swój wewnętrzny zegar, zamawiając nowe x5 (planuję sfinalizować zamówienie w listopadzie)?

 

zamawiałem 13 kwietnia, auto wjechalo na produkcje ok 10.10. 
x5 50e prawie pełna opcja (bez bowers'a) 
Jak rozmawiałem z delearem w sierpniu to mówił, że jakby teraz złozyć zamówienie (czyli w sierpniu) to najwcześniej produkcji grudzień, raczej małe szanse ze coś teraz jest szybciej. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
57 minut temu, piotrpaulo napisał(a):

30d zamówione w lipcu od 12 października w Niemczech, do dzisiaj czekam za autem, grubo miesiąc opóźnienia, dealer ciągle coś wymyśla i przeciąga z tygodnia na tydzień. Czy ktoś miał podobny problem? 

Ojojoj idź na odbiór z czujnikiem grubości lakieru. Prawdopodobnie załapałeś się na naprawę "posztormową". Kilkanaście kontenerów się utopiło a kilkadziesiąt zostało uszkodzonych. Dealer na pewno to wie więc zwyczajnie zapytaj wprost czy o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, _holek napisał(a):

Ojojoj idź na odbiór z czujnikiem grubości lakieru. Prawdopodobnie załapałeś się na naprawę "posztormową". Kilkanaście kontenerów się utopiło a kilkadziesiąt zostało uszkodzonych. Dealer na pewno to wie więc zwyczajnie zapytaj wprost czy o to chodzi.

Ja zrezygnowałem bezproblemowo i zamówiłem inną. Nie chciałem brać auta po zalaniu. Pod koniec października zostało wyprodukowane, mam nadzieję, że w grudniu dostanę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.