Skocz do zawartości

Jak dlugo czekaliscie na odbior?


estor

Rekomendowane odpowiedzi

@Mtb911 @szary83 jak tam u Was? Auta dotarły z placu centralnego do dealerów? U mnie niestety cisza, wczoraj nadal czekał na transport.

 

Ja dziś odebrałem więc super mega szybko wszystko udało się załatwić :) Muszę tylko podjechać i wbić hak do dowodu i zamówić 3 blachę na bagażnik rowerowy bo zapomniałem :(

Interwał olejowy ustawiony na 30K , oszczędnie dbają o klienta :lol:

Edytowane przez Mtb911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczy mieć na to FV z opisem szczegółowym i wejdzie w ew. odszkodowanie z AC.


Wyceniałem pełne auto w PPF, to poza salonem wyszło 20k brutto, w salonie 22k netto ;-) Czekam na doprecyzowanie kosztu oklejenia:


- pełna maska

- lampy

- zderzak

- pas nad szybą

- słupki B (piano black)

- progi boczne

- klamki


Zdecydowałem nie oklejać słupków A i nadkoli, za to ze względu na wysokość auta - i sporadyczny, ale jednak czasem - "załadunek" dzieci, zdecydowałem okleić progi.

 

Sporo, ja miałem wycenę w salonie full front na 12 K netto a znalazłem ofertę 9K brutto , cały przód, słupki, klamki, próg załadunkowy, nadkola i fragment dachu nad szybą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Interwał olejowy ustawiony na 30K , oszczędnie dbają o klienta :lol:
to tak nie działa iż jest sztywne 30k. komputer sam decyduje kiedy skierować na wymianę oleju w zależności od stylu jazdy jak i rodzaju

gratuluję odbioru, wrzuć zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Interwał olejowy ustawiony na 30K , oszczędnie dbają o klienta :lol:
to tak nie działa iż jest sztywne 30k. komputer sam decyduje kiedy skierować na wymianę oleju w zależności od stylu jazdy jak i rodzaju

Owszem, ale interwał (wskazania) można dowolnie zaprogramować, np co 15k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tez juz w domku

Pierwsze jazdy zaliczone, po odbiorze paliwa weszło 63,4 litra.

Prąd ładowany 4 razy.

Zdjęć ni pokaże bo wszystkie pokazywarki si na mnie ….

aktualnie:

i4 G26 z 2023

X5 45e z 2023

118i z 2019

 

Były 730d E65 z 2004; 120i z 2005; 518d F10 z 2015; X4 20d z 2017, 518d z 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja też odebrałem w sb, zamiast na świecenie to intercity do Bydgoszczy ;) pierwsza trasa 500km Bydgoszcz-Krk, średnia spalania 12,5 l/ 100 km.

Wrażenia super!

 

Nie napisałes nic o silniku wiec trudno ocenić czy te 12,5 to dużo czy mało. Chociaż w sumie co by to nie było to chyba docieraniem nie jesteś za bardzo zainteresowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, faktycznie nie dodałem, silnik 40i.

Pierwsze 200 km to jak emeryt, później jechałem bez brawury, max 140-150. Bez ciśnięcia i bez gwałtownych przyspieszeń.

W sumie przez całą trasę bawiłem się i poznawałem system BMW, to moje pierwsze auto tego producenta.

Zmieniam olej jak zrobię 2000-2500km , do tego czasu ostrożnie. Też nie ma co przesadzać i docierać tego silnika jadąc 90km/h, tak przynajmniej mi się wydaje.


Ze spalania jestem zadowolony, ani duże, ani małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś już dostał informację o terminie produkcji nowej X5/X6 LCI?

 

Pierwsze sztuki są na taśmie już w tym tygodniu.

Pierwsze sztuki to już są na statku, w ostatnim tygodniu marca ruszyła produkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bodajze przez te koła zamówiona x5 kolegi która miała się produkować w maju wypadła z kolejki chyba na koniec lipca, także jeśli ktoś ma ta opcje zaznaczona i zależy mu na terminie niech lepiej dzwoni do dealera i pyta o termin ewentualnie zmiana konfiguracji może pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajze przez te koła zamówiona x5 kolegi która miała się produkować w maju wypadła z kolejki chyba na koniec lipca, także jeśli ktoś ma ta opcje zaznaczona i zależy mu na terminie niech lepiej dzwoni do dealera i pyta o termin ewentualnie zmiana konfiguracji może pomoże.

Dobrze rozumiem że kolega otrzymał info że na koniec lipca powinna się wyprodukować z jego kołami 22?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się mi zhostowac zdjęcia z odbioru

361516b02179203bfdf1aedcc1c4a0be.jpeg

 

d27dc18a8d1e9fcf33dfd0c4b1a7ad3f.jpeg

aktualnie:

i4 G26 z 2023

X5 45e z 2023

118i z 2019

 

Były 730d E65 z 2004; 120i z 2005; 518d F10 z 2015; X4 20d z 2017, 518d z 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystkie 22ki są niedostępne. Hmm może to też kwestia dostawcy opon? Nie mam pojęcia.

Ja bym takich informacji nie brał do siebie bo to tylko potoczne plotki. Tak naprawdę handlowcy do końca nie wiedzą co się dzieje. Co jest na restrykcjach itd. Dlaczego auto się przesunęło i tak dalej. Już nie raz tutaj pisano restrykcje na połowę wyposażenia a samochód normalnie mi się wyprodukował ze wszystkimi elementami. Zobaczymy jak będzie tym razem bo mamy pneumatykę, skrętną oś i koła 22 czyli wszysyko czego niby ma nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dobrze rozumiem że kolega otrzymał info że na koniec lipca powinna się wyprodukować z jego kołami 22?

 

Dostał info, ze przez koła produkcja przesunęła się na koniec lipca, bez gwarancji ze w lipcu się wyprodukuje bo to zbyt odległy termin żeby się usztywnił. Próbuje cos tam działać zmieniając felgi jednak termin na razie nie wrócił do poprzedniego pomimo zmiany konfiguracji kół. Może już cos innego wskoczyło w jego slot i powrotu już nie ma, nie wiadomo. Tutaj kolega @maly ma racje ze do końca nikt nie wie o co chodzi, ale wniosek z tego taki ze jak komuś zależy na terminie to jednak lepiej regularnie meczyc handlowca o sprawdzanie statusu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę handlowcy do końca nie wiedzą co się dzieje. Co jest na restrykcjach itd.

 

Handlowiec jak tylko się lekko postara, to wie dokładnie co jest na restrykcji i w jakim okresie. Wystarczy że pobierze sobie aktualizowane bardzo często zestawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się mi zhostowac zdjęcia z odbioru

 

Ja zdjęć już przy odbiorze nie robiłem - chciałem po prostu wyjechać ;-)


Dravit z czarnymi 22" i niebieskimi zaciskami już przeleciał swoje dwie nieduże trasy. Za krótko żeby cokolwiek sensownego o 45e powiedzieć, brak wcześniejszego doświadczenia z BMW żeby do czegokolwiek się odnieść. Jedno jest pewne, morda się cieszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie 22ki są niedostępne. Hmm może to też kwestia dostawcy opon? Nie mam pojęcia.

Ja bym takich informacji nie brał do siebie bo to tylko potoczne plotki. Tak naprawdę handlowcy do końca nie wiedzą co się dzieje. Co jest na restrykcjach itd. Dlaczego auto się przesunęło i tak dalej. Już nie raz tutaj pisano restrykcje na połowę wyposażenia a samochód normalnie mi się wyprodukował ze wszystkimi elementami. Zobaczymy jak będzie tym razem bo mamy pneumatykę, skrętną oś i koła 22 czyli wszysyko czego niby ma nie być.

 

nie wiem jak pneumatyka i koła 22 cale ale, że ze skrętna osią są problemy z dostępnością to już słyszałem od przeszło miesiąca i jak wysyłałem konfigurację która to zawierała to okres oczekiwania 8miesięcy+


Jak konfigurowalem u dealera to nawet nie było już możliwości zaznaczenia skrętnej osi (przez stronę bmw nadal idzie zaznaczyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.