Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę istotne dla was jest znaczek na gumowej macie w bagażniku. Wielki szacunek jak dla mnie - ja bym nawet nie pomyślał że to może być ważne. Całe życie się człowiek uczy.

Ja nawet nie wiem jakiej firmy mam mate gumową - tym bardziej jaki napis mnie wita.

Jedynie dywaniki muszę mieć welurowe - nie cierpię gumowych.

 

No właśnie nie wiesz jakiej firmy masz dywaniki czy wykładzinę. Jakbyś miał sygnowaną BMW to byś wiedział że masz BMW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy jest obowiązek rejestracji auta w BMW connecteddrive (BMW ID + VIN) oraz posiadania aplikacji? Czy bez nich auto będzie mnie informowało o potencjalnych problemach/interwałach serwisowych?

Nie jest. Jak uruchamiasz auto to widać że informuje za ile wymiana oleju np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy jest jakakolwiek możliwość wymuszenia aktualizacji OTA? Czy po prostu musi przyjść notyfikacja w appce myBMW i dopiero wtedy można to zrobić?

Będąc w samochodzie możesz spróbować wyszukać czy jest dostępne coś nowego.


Car -> Ustawienia -> ogólne ustawienia ->remote software upgrade - szukaj aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek możliwość wymuszenia aktualizacji OTA? Czy po prostu musi przyjść notyfikacja w appce myBMW i dopiero wtedy można to zrobić?

Będąc w samochodzie możesz spróbować wyszukać czy jest dostępne coś nowego.


Car -> Ustawienia -> ogólne ustawienia ->remote software upgrade - szukaj aktualizacji.

 

Dzięki :cool2:

 

Jeśli wszystko Tobie działa ok to lepiej się nie wyrywać do tych aktualizacji.

 

Dzięki za tip. Jestem na sofcie z lipca, a po ostatnim upgradzie na telefonie do Android Auto 7.0.6 nawet przestało zrywać po 50 - 60 min jazdy więc chyba w miarę opanowali sytuację. Natomiast telefon się i tak grzeje, chociaż jest na kabelku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja mam taką sytuację. Jestem na sofcie z lipca. Odpalam auto wczoraj a tam po pierwsze wita mnie po angielsku. Po drugie nie działa cały ekran dotykowy, wyświetla do połowy. Żadnych informacji oprócz podstawowych po angielsku. Brak mapy, brak połączenia z Iphonem. Brak wyświetlania mapy między zegarami i na idrive. Jakby uciekło całe kodowanie Idrive. Dobrze że jeździ normalnie.

Dodam że jak włączam zapłon czy odpalam auto to na chwile znaczek bmw pokazuje się na calym ekranie więc ekran działa. Tak samo jak wyłączam też grafika pokazuje się na całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resetowałem w ten sposób że trzymałem wciśnięty przycisk tak długo aż się ekran wyłączył. Nie wiem czy to jedyny sposób ?

Nie wiem czy na włączonym silniku czy tylko na włączonym zapłonie.

Wszystko jedno chyba, w każdym razie długo trzeba trzymać zanim załapie ten reset, tak ze 40sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resetowałem w ten sposób że trzymałem wciśnięty przycisk tak długo aż się ekran wyłączył. Nie wiem czy to jedyny sposób ?

Nie wiem czy na włączonym silniku czy tylko na włączonym zapłonie.

Wszystko jedno chyba, w każdym razie długo trzeba trzymać zanim załapie ten reset, tak ze 40sek.

 

Sprawa załatwiona. Cały Idrive przywrócony. Temat ogarnął nasz kolega forumowy _Przemek_. Zajęło mu to minutę. Po prostu uciekł jakiś plik i trzeba go było przywrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da się przyciskami na kierownicy M ściszyć audio? W każdym poprzednim aucie miałem taką funkcję tutaj jakoś nie mogę tego ogarnąć.

W nowych Volvo często w testach jest zarzut na brak tej funkcji, ale po pewnym czasie znalazłem, że podwójne przyciśnięcie przycisku wycisza dźwięk, do czego nie doszli youtubowi testujący.

Może w nowych G20-23 też jest taka ukryta opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.