Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie bylo zawieszenia adaptic. zaplacilem. bylo nawet po vin-ie ale nie bylo przy odbiorze

 

No to już niezła jazda :shock: . w sumie na każdym etapie każdy może się pomylić.

Więc przy odbiorze trzeba mieć raczej zamówienie które podpisywaliśmy a nie vin i wszystko po kolei sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem czy uzywam apple car play czy polączenia bluetooth mam opoznienie w przelaczaniu muzyki ma ktos cos podobnego albo wie jak to rozwiazac?


Na youtube zauwazylem ze np. jest tez problem z synchronizacja obraz sobie a dzwiek sobie w rozmowach przez telefon jest ok.


telefon to iphone xs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam pytanie do użytkowników szyberdachu w G20. Konkretnie to czy u was też zaczyna się robić głośno w aucie przy prędkości powyżej 130 km/h?

Zauważyłem że szyberdach zamyka się do końca a następnie minimalnie otwiera (tak jak na filmie poniżej) i zastanawiam się czy tak ma być. Nie zauważyłem żadnych przedmiotów/elementów które mogłyby go blokować.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam pytanie do użytkowników szyberdachu w G20. Konkretnie to czy u was też zaczyna się robić głośno w aucie przy prędkości powyżej 130 km/h?

Zauważyłem że szyberdach zamyka się do końca a następnie minimalnie otwiera (tak jak na filmie poniżej) i zastanawiam się czy tak ma być. Nie zauważyłem żadnych przedmiotów/elementów które mogłyby go blokować.


A czy szyberdach u Ciebie halasuje na nierownosciach? Grzechocze czy cos w tym rodzaju? Na forach zagranicznych duzo osob sie na to skarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Panowie, a jak Wasz RWD? :D Dajecie radę? :)

 

W moich okolicach potężne opady śniegu, pełno górek i zero problemów, czysta frajda. Szpera + dobra opona wystarcza w zupełności chyba że ktoś nie umie jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam pytanie do użytkowników szyberdachu w G20. Konkretnie to czy u was też zaczyna się robić głośno w aucie przy prędkości powyżej 130 km/h?

Zauważyłem że szyberdach zamyka się do końca a następnie minimalnie otwiera (tak jak na filmie poniżej) i zastanawiam się czy tak ma być. Nie zauważyłem żadnych przedmiotów/elementów które mogłyby go blokować.


A czy szyberdach u Ciebie halasuje na nierownosciach? Grzechocze czy cos w tym rodzaju? Na forach zagranicznych duzo osob sie na to skarzy

 

Jakbym miał to do czegoś porównać to do odgłosu silnego wiatru. Nawet na dobrych prostych drogach powyżej tej prędkości to słuchać, im szybciej tym oczywiście głośniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się jeździ niż FWD

 

Wyczuwam śmiech przez łzy ;D

 

Mówię poważnie :) W FWD jak na zakręcie dasz za dużo gazu to już lecisz i nic Cię nie uratuje, w RWD nie ma tego problemu.

Tak czy siak w G20 przy tym co się dzieje teraz za oknem jedzie się super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak Wasz RWD? :D Dajecie radę? :)

 

W moich okolicach potężne opady śniegu, pełno górek i zero problemów, czysta frajda. Szpera + dobra opona wystarcza w zupełności chyba że ktoś nie umie jeździć.

Myślałem że będzie gorzej, mam nachylony podjazd do garażu z kostki i jak przymroziło lub popadał śnieg bywało ciężko z FWD, ale jakoś RWD daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się jeździ niż FWD

 

Wyczuwam śmiech przez łzy ;D

 

Mówię poważnie :) W FWD jak na zakręcie dasz za dużo gazu to już lecisz i nic Cię nie uratuje, w RWD nie ma tego problemu.

Tak czy siak w G20 przy tym co się dzieje teraz za oknem jedzie się super.

 

Ja tam choc teraz mam rwd w przewadze 3:1, to uwazam, ze fwd to latwiejszy naped i latwiej sie to prowadzi. Na torze jak dzieje sie bieda to gaz i celowanie w droge, a w rwd to tylko mozna gaz odpuscic i liczyc ze moze sie ustabilizuje ;) niezaprzeczalnie wieksza frajda w rwd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.