Skocz do zawartości

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21


dzbpl

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie stoję przed zakupem G20 i nie wiem czy brać dwie opcje zależne od siebie:

-Live Cockpit Plus

-Pakiet Connected Professional

Na pewno różnica będzie w nawigacji, którą ten pakiet daje, czy jest coś jeszcze? Obecnie konfigurator wypluwa za to 7100 zł, trochę żal mi tyle wydawać tylko na nawigację, z którą pewnie będzie tak jak zawsze- przez chwilę będzie w miarę, zaś po kilku latach będzie bezużyteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam drugiego kompletu felg do g20 330i xdrive Sportline r18 kompatybilnych z runflat.

Znalazłem coś takiego: https://www.oponeo.pl/felga-aluminiowa/mak-munchen-gun-metal-8-00x18-5x108-00-et42-00#40687671

albo trochę ofert na allegro z felunkiem, chyba oryginalnym bmw.


Będę wdzięczny za wszelkie rekomendacje felg albo zaufanych sprzedawców.


Dotychczas w innych markach zawsze latałem na 1 komplecie. Zarówno w bmw jak i moim warsztacie sugerowano żeby przy runflatach nie bawić się w przekładki z uwagi na ryzyko uszkodzenia felg/opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja jest aktualizowana 3-4 razy w roku.

Nie jest to w pełni on-line nawigacja? Spodziewałem się czegoś w rodzaju Gmaps skoro jest connected pro.

Czy wiesz może co jeszcze składa się na ten pakiet?

 

Przede wszystkim bez tego nie będziesz miał Android auto ani CarPlay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja jest aktualizowana 3-4 razy w roku.

Nie jest to w pełni on-line nawigacja? Spodziewałem się czegoś w rodzaju Gmaps skoro jest connected pro.

Czy wiesz może co jeszcze składa się na ten pakiet?

 

Przede wszystkim bez tego nie będziesz miał Android auto ani CarPlay

Dzięki!

Orientujesz się czy zachodzą jeszcze jakieś różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie stoję przed zakupem G20 i nie wiem czy brać dwie opcje zależne od siebie:

-Live Cockpit Plus

-Pakiet Connected Professional

Na pewno różnica będzie w nawigacji, którą ten pakiet daje, czy jest coś jeszcze? Obecnie konfigurator wypluwa za to 7100 zł, trochę żal mi tyle wydawać tylko na nawigację, z którą pewnie będzie tak jak zawsze- przez chwilę będzie w miarę, zaś po kilku latach będzie bezużyteczna.

 

Ja nie brałem i nie żałuję. Jak już to dopłacić i wziąć pakiet proffesional, to ma sens, a tak to trochę słabo wydane 7 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś może się nie podobać pełna cyfryzacja, a nawigację potrzebuje, voila - Plus.

Albo tak jak w moim przypadku jest po prostu biedny i tłumaczy brak cyfrowych odrazą do nich.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, biedny i bmw kupuje, to jakis oksymoron biedny z bmw ;) zartuje zartuje ;)

No, ale tak na powaznie to jak ktos doplaca 7tys do plusa, to lepiej juz doplacic jeszcze 4ke do LC proff i miec wiekszy wyswietlacz, cyfrowy wyswietlacz itp. Jak dla mnie sam LC plus to slabo wydane niemale pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, pierwszy raz się z wami witam.


Na dniach będę miał odbiór 330i RWD Szpera M sedan, będę zobowiązany za informacje co sprawdzić i na co zwrócić uwagę ?



Dodatkowe pytanie .. tak jakoś wyszło.. że zamówiłem full wersję, wszystko co było to zaznaczyłem, a nie wiem czym się różnią te moje fotele M za dodatkowo cash, bo nigdzie ich nie mogę znaleźć ? W opisie tylko jest info, że mają dodatkową regulację boczków ? Ma ktoś zdjęcia takich foteli ?


I ostatnie, po jakim czasie wymienić pierwszy raz olej po 1 tyś czy po 2 tyś km

Edytowane przez szybki_lopez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, pierwszy raz się z wami witam.


Na dniach będę miał odbiór 330i RWD Szpera M sedan, będę zobowiązany za informacje co sprawdzić i na co zwrócić uwagę ?



Dodatkowe pytanie .. tak jakoś wyszło.. że zamówiłem full wersję, wszystko co było to zaznaczyłem, a nie wiem czym się różnią te moje fotele M za dodatkowo cash, bo nigdzie ich nie mogę znaleźć ? W opisie tylko jest info, że mają dodatkową regulację boczków ? Ma ktoś zdjęcia takich foteli ?


I ostatnie, po jakim czasie wymienić pierwszy raz olej po 1 tyś czy po 2 tyś km ?

 


Sprawdź czy masz szpere :mrgreen: w moim nie było. Tak poważnie to chyba przed odbiorem poprosił bym o rozkodowany vin przez bmw albo sam to zrobił (w którymś serwisie bmw zrobili mi to za 10 pln) i sprawdził czy wszystko się zgadza z zamówieniem. Choć w przypadku błędnego zamówienia nie uchroni Cię to od ponownego oczekiwania na auto ale uchroni od wszelkich ewentualnych kombinacji, przepychanek i spychologii. Się nie zgadza nie podpisujesz odbioru dziękuję do widzenia.

Ja przy ponownym odbiorze tak zrobię.


Olej wymienił bym po 2kkm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi jest fajne ale co z mapami, czy jest dożywotnia aktualizacja, czy tylko dwa lata? Potem Google map i jest dobrze :?

 

Wbudowanej nawigacji użylem może z raz.

Dla mnie podstawa jest Google Maps i bezprzewodowy Carplay.

Glownie dla tego zamowilem Live Cockpit Professional, bo bezprzewodowego nie bylo w plusie.

Nie wiem jak teraz.


R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, pierwszy raz się z wami witam.


Na dniach będę miał odbiór 330i RWD Szpera M sedan, będę zobowiązany za informacje co sprawdzić i na co zwrócić uwagę ?



Dodatkowe pytanie .. tak jakoś wyszło.. że zamówiłem full wersję, wszystko co było to zaznaczyłem, a nie wiem czym się różnią te moje fotele M za dodatkowo cash, bo nigdzie ich nie mogę znaleźć ? W opisie tylko jest info, że mają dodatkową regulację boczków ? Ma ktoś zdjęcia takich foteli ?


I ostatnie, po jakim czasie wymienić pierwszy raz olej po 1 tyś czy po 2 tyś km ?

 


Sprawdź czy masz szpere :mrgreen: w moim nie było. Tak poważnie to chyba przed odbiorem poprosił bym o rozkodowany vin przez bmw albo sam to zrobił (w którymś serwisie bmw zrobili mi to za 10 pln) i sprawdził czy wszystko się zgadza z zamówieniem. Choć w przypadku błędnego zamówienia nie uchroni Cię to od ponownego oczekiwania na auto ale uchroni od wszelkich ewentualnych kombinacji, przepychanek i spychologii. Się nie zgadza nie podpisujesz odbioru dziękuję do widzenia.

Ja przy ponownym odbiorze tak zrobię.


Olej wymienił bym po 2kkm .

 


Rozumiem, że po VIN wyjdzie wszystkie wyposażenie i informacja czy jest szpera czy nie ? Serio miałeś zaznaczoną szperę , a jej nie było :duh:


Będę ścigał handlowca już o VIN i sprawdzę przed odbiorem, nie chce się denerwować.


Rozumiem, że jak VIN będzie szpera to musi być, czy mam poprosić o wjazd na kanał ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.