Skocz do zawartości

m340i - testy, wrażenia


Gregonio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Nie warto bo podstawowa pseudo skóra to lipa jsk stać Cię na obszycie całego auta w indyvidual to brać :mrgreen:

 

Zawsze można coś dopłacić ale pytanie czy warto :D wiemy jak jest teraz, w chwile zamykają biznesy :D

 

Ja mam standard, fotele m, konfig na 330k.t :mrgreen: o.i tak za grubo na mnie będę zupki chińskie jadł...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto bo podstawowa pseudo skóra to lipa jsk stać Cię na obszycie całego auta w indyvidual to brać :mrgreen:

 

Zawsze można coś dopłacić ale pytanie czy warto :D wiemy jak jest teraz, w chwile zamykają biznesy :D

 

Ja mam standard, fotele m, konfig na 330k.t :mrgreen: o.i tak za grubo na mnie będę zupki chińskie jadł...

 

Standard czyli te zwykle z pakietu m? Czy sportowe m?


Ja rzucę iqosy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostęp komfortowy nie, za dużo znajomych mam w.... I wiem jsk wygląda zniknięcie auta....

Elektryczna klapa w sedanie po co?

Otworze z pilota a różni się tym że wcisnę guzik i się zamyka, ja leniem nie jestem sport od zawsze i nawet mi przez myśl nie przeszło że zamiast trzasnąć klapa ręka mam wcisnąć guzik i sama się zamknie, moze za 20 lat hehe

 

Jak sobie przypomne ile razy już szedłem z czymś w rękach i nie mialem jak otworzyć bagażnika to ja tam wole te 2k wydać i mieć ten bagaznik.

 

Otwieranie bagażnika nogą jest w standardzie i nie trzeba do tego dopłacać :) dopłacasz 2k do automatycznego zamykania bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Elektryczna klapa w sedanie po

Otwieranie bagażnika nogą jest w standardzie i nie trzeba do tego dopłacać :) dopłacasz 2k do automatycznego zamykania bagażnika.

 



Chyba nie do końca, jsk to. Otwarcie jest w standardzie

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie wydechu 2021 M340i vs 2020 M340i.

Ciekawe czy w wersji europejskiej też będzie zmiana na gorsze :(


https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1771617

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

To co trzeba jest.

Zastanowiłbym się nad tymi czerwonymi zaciskami jednak do tanzanit chyba nie bardzo.

No i tapicerka koniecznie:

6540 zł

Vernasca Mokka skórzana z dekoracyjnym obszyciem

lub jakas mokka coś w bronzie toffi będzie mega.


6000 przy takim aucie to już nie jest kwota musi być fajny kontrast lakieru który jest piękny z ładną skórą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 


Te felgi aż gryza w oczy, czarne byłyby piękne, ale to rzecz gustu, tak samo jak skóry których od czasów małolata i w140 nie lubię, tam była skóra a teraz na obszycie całego auta individual z 30k to lekka przesada, chyba że ktoś ma worek kasy to pewnie ze dobry pomysł

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Fakt felgi powinny być ciemniejsze ale nie czarne lub grill jasny żeby do czegoś nawiązywały.

Skóra nie musi kosztować 30k wystarczy opcja za 6 lub najlepiej 11tyś co po rabacie będzie 5 lub 9 przy całym aucie to pryszcz a lekki brąz lub pomarańcz w środku przy tanzanicie zrobi robote i musi tu być. W 320d można odpuścić ale nie w M340 jeszcze tanzanite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmienie wydechu 2021 M340i vs 2020 M340i.

Ciekawe czy w wersji europejskiej też będzie zmiana na gorsze :(


https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1771617

 

Będzie gorzej i to o wiele norma euro 6+ zrobi swoje...od 2025 euro 7 zabije już prawdziwą motoryzacje na amen...zostaną same prądnice i kosiarki :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie.

co do czarnych felg jakoś nie mogę się przekonać.

Zostały mi czarne nie używane nówki 18 cali 796m z 330i na zimę ,a te dedykowane do 340i letnie 19 cali jakoś mi podchodzą,zresztą koła mogę zawsze zmienić :D

Tapicerka czarna po prostu najbardziej mi pasuje,jeszcze pomyślę nad tym.

Zrezygnowałem z adptacyjnego zawieszenia. W 330ix miałem i trochę dudniło.

Mam nadzieję ,że nie bedzie zbyt twardo bez tej opcji.

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki za opinie.

co do czarnych felg jakoś nie mogę się przekonać.

Zostały mi czarne nie używane nówki 18 cali 796m z 330i na zimę ,a te dedykowane do 340i letnie 19 cali jakoś mi podchodzą,zresztą koła mogę zawsze zmienić :D

Tapicerka czarna po prostu najbardziej mi pasuje,jeszcze pomyślę nad tym.

Zrezygnowałem z adptacyjnego zawieszenia. W 330ix miałem i trochę dudniło.

Mam nadzieję ,że nie bedzie zbyt twardo bez tej opcji.

 

Jakie miałeś ogumienie z tyłu 225 czy 255? W tych zimowych?

Nowe nie zakładane?

Napisz na priv jaki rozmiar, jakie województwo i ile byś za nie chciał?

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie.

co do czarnych felg jakoś nie mogę się przekonać.

Zostały mi czarne nie używane nówki 18 cali 796m z 330i na zimę ,a te dedykowane do 340i letnie 19 cali jakoś mi podchodzą,zresztą koła mogę zawsze zmienić :D

Tapicerka czarna po prostu najbardziej mi pasuje,jeszcze pomyślę nad tym.

Zrezygnowałem z adptacyjnego zawieszenia. W 330ix miałem i trochę dudniło.

Mam nadzieję ,że nie bedzie zbyt twardo bez tej opcji.

 

Jakie miałeś ogumienie z tyłu 225 czy 255? W tych zimowych?

Nowe nie zakładane?

Napisz na priv jaki rozmiar, jakie województwo i ile byś za nie chciał?

Zimowe mam rozmiar przód tył 225,ale złe mnie zrozumiałeś zostały mi one z niedawno roZbitej g20 330i i chce je zostawić do 340i ( mam nadzieje ze wejdą z pakietem mtechnology).

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podwozie M i jest bardzo twardo wg mnie. Na dobrych drogach miód ale np Wrocław, gdzie mieszkam, to jest jak po bombardowaniu.

 

Muszę w takim razie dobrze przemyśleć czy nie domowic adaptacyjnego dzięki za info .

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się przejedź oboma konfiguracjami. Podobno adaptacyjne myszkuje. Jest tu nawet jakiś wątek na forum o tym.

Adaptacyjne miałem w g20 330i ,wątek na forum znam dobrze wiec dlatego właśnie chciałem z niego zrezygnować ,ale skoro mam gubić potem zeby na drodze to faktycznie muszę się przejechać autem na podwoziu M.

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jestem ciekawy twojej opinii o adaptacyjnym możesz coś więcej napisać?

Mi w bmw zawsze najlepiej.jeździło się na zwykłym zawieszeniu m pakiet. Czy to F32, F36 czy F10 było sztywniej ale auto prowadziło się rewelacyjnie. Aptacyjne np w F10 czy F13 jak miałem to nie dość że zawsze było słychać któryś amortyzator to auto dziwnie się prowadziło słabo było czyć drogę.

W G20 nie miałem okazji ale będę musiał potestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy twojej opinii o adaptacyjnym możesz coś więcej napisać?

Mi w bmw zawsze najlepiej.jeździło się na zwykłym zawieszeniu m pakiet. Czy to F32, F36 czy F10 było sztywniej ale auto prowadziło się rewelacyjnie. Aptacyjne np w F10 czy F13 jak miałem to nie dość że zawsze było słychać któryś amortyzator to auto dziwnie się prowadziło słabo było czyć drogę.

W G20 nie miałem okazji ale będę musiał potestować.

Jest dokładnie tak jak piszesz .

G20 było pierwszym autem ,w którym miałem adaptacyjne zawieszenie .

Co do sztywności nie miałem zastrzeżeń ,oczywiście jak ustawiłem na tryb sport/sport plus było jeszcze twardziej.

Na adaptive było prawie tak samo jak na comfort ,ja generalnie nie odczuwałem różnicy i tak jak napisałeś praca amortyzatorów była słyszalna plus troche „gumowe”prowadzenie .

Pomimo to jeździłem najczęściej na adaptive (brak sztucznego dźwięku z głośników).

89fd7c4724419b3am.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam adaptacyjne zawieszenie - mam takie w M340d i uważam, że jest świetne. Też miałem dylemat przy konfigurowaniu auta, ale nie żałuję podjętej decyzji.

 

NarciarzSL, czy miałeś okazję przejechać się M340 bez adaptacyjnego dla porównania ?

Edytowane przez rkmi09
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.