Skocz do zawartości

E46 jakie amortyzatory i sprężyny


wizzle11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 822
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
A dlaczego nikt nie pyta właściciela jakie ma zawieszenie?

 

Sam powinien podać dokładny opis swoich amorków, zawieszenia :norty: :norty:

Może właściciel nie wie ze w BMW mamy kilka rozwiązań z zawieszeniem dlatego tez nie pyta.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie służy do codziennej jazdy, ma być mniej więcej takie, jak wyjechało z fabryki, może ewentualnie pokuszę się kiedyś o sprężyny z 3cm krótsze, ale i to uzgodnię z Wami na forum.

 

Nie mam zielonego pojęcia, o jakie rodzaje Wam chodzi. Jest to bmw E46 z 2001 roku przed liftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem z czescidobmw Bilstein B4 + Poduszki HD Meylle. Mam nadzieje ze wymiana w sedanie bedzie dosc prosta i pod garazem da rade jakos to ogranac :)

Dam znac jak sie spisuja. Ciekawe czy juz byly wymieniane przed 300 000 km przebiegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja kupilem z czescidobmw Bilstein B4 + Poduszki HD Meylle. Mam nadzieje ze wymiana w sedanie bedzie dosc prosta i pod garazem da rade jakos to ogranac :)

Dam znac jak sie spisuja. Ciekawe czy juz byly wymieniane przed 300 000 km przebiegu :)

Wymiana Tylnego amora jest prosta odkręcasz 3 sruby i wychodzi z poduszka amortyzatora

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar obnizyc bmw bo troche koza jest. Obnizyc chce na seryjnych amorach i tu pytanie ile max mozna obnizyc? 40mm? mam do wyboru:

 

1. eibach sportline 50/30 http://allegro.pl/bmw-e46-sprezyny-eibach-sportline-nisko-i-markowo-i3228314528.html

 

2.MTS 40/20

 

3.jamex 50/30

 

4. eibach 30/20

 

Przeswit miedzy opona a nadkolem to :\

 

przod: 5cm

 

tyl. jakies 2.5cm

 

Jak opcja bedzie najlepsza mi pasuje nr.1 ale nie wiem czy amory wytrzymaja? lub MTS???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz sportline

z ofiecjalnej www eibacha ile kosztują ?

rok temu z przesyłką były za 480zł

 

bierz eibachy mam i polecam !! weitec żółte słabo glebią

przejeżdziłem zime, której sie obawiałem... momentami na osiedlowych ulicach robiłem za pług ale kupiłbym je drugi raz !!

sport line za mało glebi !

tylko sportline !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. H&R -35mm/20mm :D
:cool2:

 

http://images37.fotosik.pl/1544/999c07eec7c83e1amed.jpg



Potrzebujesz klucza do blokowania wału korbowego M47 / M47N... mam taki! NOWA CENA 120zł!


Amsoil AFL + Archoil AR9200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Witam. Mam pytanie odnośnie amorów. Moje 330 d jest prawdopodobne obniżone. W aucie mam czerwone sprężyny i przyszedł czas na wymianę amorków z tyłu i z przodu. Do tej pory z tego co widziałem były tam olejowe sachsy zapewne oryginalne. Moje pytanie jest następujące. Jakie amorki tam wrzucić? Co możecie polecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.