Skocz do zawartości

G30 BODY KIT PERFORMANCE


G0M3Z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Weź pod uwagę, że oni tam opisują jako zamówienie pod klienta, więc nie będziesz mógł tego zwrócić, jak ci się nie spodoba.

Tak jak bym ci biurko pod wymiar zrobił i byś mi je chciał odesłać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zakładaliśmy z kolegą zamienniki dokładki przód i bocznych dokładek do progów - siadły idealnie.

Ale zamawialiśmy u innego sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Przepaść jest tylko jeśli chodzi o tworzywo. Carbon to carbon, my pomalowaliśmy dokładki na piano black. Pasują i wyglądają zgodnie z oryginałem. Jeżeli ktoś jest skłonny zapłacić za carbonowa dokładkę przednia której można się pozbyć w sekundę prawie 5k to wiadomo że będzie ładniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja mam pytanie o tylny spojler. Troche przydziadowalem I nie wzialem tej opcji przy zamawianiu I teraz sie zastanawiam co zrobic. M performance spojler to jakos kosmiczna cena. Czy ktos moze domawial ten akcesoryjny I jak to cenowo wyszlo? Jednak z tym spojlerem dupka wyglada lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamowiony pakiet z prawdziwego carbony

J w polskiej firmie na bazie prawdziwego m performance plis caly tylny dyfuzor i spojler z m5. Jak przyjda i jakosciowo bedzie okej to dam znać czy warto. Cena lczywko z gora odmienna ale dalej 3-4 razy taniej niz oryginal. Nawet autotecnic sprzedaje taniej niz oryginalne z bmw... takze poszukajcie ind autotecnic lub poczekajcie na moja realizacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupìlem na aliekspress za około 400 zł lusterka carbon - lipa straszna, kiepsko wykończone i uszkodzone elementy mocujące w jednym z lusterek, finalnie ich nie zamontowałem. Spojler na tył ale do kombi kupiłem ac schnitzer i montowałem wraz z lakierowaniem u sikory w mikołowie, wygląda super. Teraz ponownie zastanawiam się nad tymi obudowami lusterek carbon ale oryginalne to 3 tys więc trochę trzeba wydać aczkolwiek nauczony ww. doświadczeniem z zakupem na ali jeśli kupię to oryginalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Kilka rzeczy już dotarło z RW Carbon, i tak: dokładka do zderzaka przedniego do M5 - ok , nerki - ok.

Dyfuzor https://www.rwcarbon.com/192/3/0/1067/bmw-g30-ec-carbon-fiber-diffuser.html do M550i

jakość tragedia, nie pasuję, odstaję, światła odblaskowe nie da się zamocować, trzeba odcinać zaczepy i kleić na taśmie dwustronnej. Kwadracik gdzie się wkręca uchwyt do holowania bez zaczepów również trzeba kleić na taśmie dwustronnej. Ogólnie wielka porażka.

wkrótce opiszę resztę

Edytowane przez tomsiu1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja kupìlem na aliekspress za około 400 zł lusterka carbon - lipa straszna, kiepsko wykończone i uszkodzone elementy mocujące w jednym z lusterek, finalnie ich nie zamontowałem. Spojler na tył ale do kombi kupiłem ac schnitzer i montowałem wraz z lakierowaniem u sikory w mikołowie, wygląda super. Teraz ponownie zastanawiam się nad tymi obudowami lusterek carbon ale oryginalne to 3 tys więc trochę trzeba wydać aczkolwiek nauczony ww. doświadczeniem z zakupem na ali jeśli kupię to oryginalne

Mam zamontowane oryginalne lusterka carbon M performance, tyle, że do X3. Swoje kosztowały, ale jakość i spasowanie perfekcyjne. Znajomy kupił z aliexpress do F30 lusterka, to carbon naklejony na plastik, splot włókien krzywy itp. i odstawały.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No dobra minęło ok 3 godzin i mój post z zapytaniem odnośnie moich znikających postów nie zniknął to zadam pytanie jeszcze raz.

Jak moje pytania w tym wątku usuwa moderator to niech da info dlaczego (zły watek, złe pytanie itd.)


Wracając do tematu, po zakończeniu operacji zmiany wnętrza auta zabieram sie za zmianę zewnętrzną.

Chcę zrobić pełny FULL BODY KIT do mojego auta i mam pytanie czy możecie polecić w tym zakresie jakąś Polska firmę.


Na Alledrogo są jakieś zestawy (wyglądają łudząco podobnie do tych z Ali Expresso) nie jestem jakościowo do nich przekonany (kupie dam do montażu i okaże sie, że tu i tam coś nie pasuje)


Najlepiej jak by była jakaś Polska firma co to wstawię do nich auto i zrobią co trzeba (FULL BODY KIT) od początku do końca.

Możecie polecić jakaś firmę w Polsce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tematu "BODY KIT PERFORMANCE"


Mój problem, pytanie; prośba o wsparcie "Chcę zrobić pełny FULL BODY KIT do mojego auta i mam pytanie czy możecie polecić w tym zakresie jakąś Polska firmę."

Czy to E, F, G nie ma znaczenia, znaczenie ma firma która w Polsce to robi.


Drogi Randall gdzie zatem zadać to pytanie zamieścić ten wątek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.