Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Kupując na firmę zapomniałeś doliczyć droższego ubezpieczenia, szczególnie AC, i o odsetkach od kredytu lub leasingu, dodatkowych pozwoleniach dla osób trzecich aby mogły zgodnie z prawem korzystać z auta, a jeszcze jest GAP, który też nie jest za darmo, a często obowiązkowy. W końcu salon sprzedaży musi z czegoś żyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupile za gotowke i nikt sie nie dziwil.


kupujac na firme odliczas 6k vatu ,a sprzedajac po 4-5 latach za 100k placis 18k vatu i 15k dochodu.


co do skory to rzeczywiscie lipa straszna. kosztuje ponad 6k a wyglada slabo

 

Odliczas vat i dochodowy, a potem od mniejszej kwot płacisz go więc w czym problem?

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli kogos interesuje rabat na osobe fizyczna to dzis dostalem 7%. Facet jak sie dowiedzial ze nie mam firmy prawie z krzesla spadl ;p

rabaty o ktorych piszecie to wszystkie sa pewnie na firme

lekarz, pilot, prawnik pewnie okolo 10-12% dostana

 

Nie ma czegoś takiego jak rabat dla firmy a rabat dla osoby prywatnej? NIe piszę o przypadku jak bierzesz fiansowanie bmw.


Jak byłem w BMW IMP w Warszawie to od reki dostałem 14%, na moje pytanie czy mogę mieć zewnętrzne finansowanie to sprzedawca powiedział, że bez problemu.


Dlaczego Kowalski miałby mieć mniejszy rabat??

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duza roznica miedzy prywatnym a leasingiem. Nie potrafili wytlumaczyc dlaczego ,ale tak jest

 

Jakoś nie składa mi się to. Będę w salonie to podpytam.

Pozdrawiam


Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
a zdradzisz który dał Ci rabat na poziomie 16%? i jaka cena katalogowa? Ja rozmawiałem na razie z dwoma brokerami i każdy daje rabat ok. 15%

 

Tak, bo myślę nad tą opcją. Nie wiem jedynie czy w tym jest zawarta prowizja brokera czy nie. Trzeba się dowiedzieć.

Broker: http://www.carconnection.pl/, pan: Michał Czarnecki


Może jak by się zebrało ze 2-3 lub więcej osób, to jeszcze by dało jakiś % urwać, bo raczej nie wierzę w wyższy rabat u dealera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy taka przystepna ? Samochod demo z przebiegiem 10 tys.km - raczej nie byl oszczedzany. Cena przy tej konfiguracji u brokera SA, bylaby okolo 206 400, takze wolalbym doplacic 17 tys i jezdzic nowym.

Odnosnie rabatow u dilerow z 3 City, dostalem odpowiedz, ze tylko podczas spotkan osobistych prowadza negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal u niektórych dealerów można zamówić pod siebie samochód demo z dużym rabatem, który nie jest udostępniany do żadnych jazd, tylko stoi np. 60 dni, po czym można go odkupić? 3 lata temu, gdy ostatnio kupowałem auto były możliwe takie kombinacje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie,


Moze ktos sie juz orientowal w sprawie rabatu na M340i?


Obecnie mam propozycje na 15% wiec nie jest zle, leasing BMW czyt. Comfort Lease. Jestem juz prawie na finiszu ale przy konfigu za ponad 370k pln brutto kazdy % troche wazy ;-)


Jak ktos cos to prosba o info jutro bede pytala Zdunka, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
W BMW Zdunek na nowy z konfiguratora 20%, klient indywidualny, ale "flotowy".

Ale poczekam na G21 330e.

Co rozumiesz przez indywidualny ale flotowy? Kolejne auto u nich bierzesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.