Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, którzy już odebraliście swoje g20. Orientujecie się jak długo samochód był w transporcie w Polsce? Ja dostałem informację 2 tygodnie temu, że samochód jest już w Polsce, natomiast do tej pory nie dojechał do dealera i nadal jest 'w transporcie'. Zaczynam się obawiać, że auto 'spadło z lawety' ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którzy już odebraliście swoje g20. Orientujecie się jak długo samochód był w transporcie w Polsce? Ja dostałem informację 2 tygodnie temu, że samochód jest już w Polsce, natomiast do tej pory nie dojechał do dealera i nadal jest 'w transporcie'. Zaczynam się obawiać, że auto 'spadło z lawety' ;)

Trackuj po vinie, ale tak- lampka powinna się zapalić.

Od wyjazdu z fabryki do odbioru wzorowo powinno być ok. 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei 7-go sierpnia nadano VIN, a do PL (konkretnego salonu) przyjechal 9-go wrzesnia. Produkcja 35 tydzien tak jak u acc007.


Po VINie nie da sie juz trackowac jaki status ma auto. W salonie za to maja dokladne informacje w systemie. Podobno to jest tak, ze auta zjezdzaja do Kleszczowa do skladu celnego i salon wtedy zleca swoj transport (wiec moze tam stoi) :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którzy już odebraliście swoje g20. Orientujecie się jak długo samochód był w transporcie w Polsce? Ja dostałem informację 2 tygodnie temu, że samochód jest już w Polsce, natomiast do tej pory nie dojechał do dealera i nadal jest 'w transporcie'. Zaczynam się obawiać, że auto 'spadło z lawety' ;)

 

Od mojej dyspozycji do salonu ściągnięcia już auta ze stocku głównego (auto przyjechało wcześniej na stock główny niż była premiera Polska, więc nie mogli wydać) to w 3 dni ściągnęli do salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje G21 wyprodukowało się 26 sierpnia, a 4 września było już u dealera. Z resztą ciągle tam jest w oczekiwaniu na premierę :D .
Kiedy złożyłeś zamówienie? Moje G21 zamówione w połowie sierpnia dopiero malują :(

Zamawiałem końcem czerwca, niedługo po tym jak się cennik pokazał.

W sobotę odbiór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zrezygnować z winy dostawcy (nie ważne czy importera czy salonu, czy były czynniki zewnętrzne czy nie). Nie wywiązali się ze swojej części umowy - nie dostarczyli na czas. To była zaliczka czy zadatek? Możesz zamówić nowe gdzie indziej, ale to kolejne 2 miesiące czekania... Oczywiście wszystko zależy jak do tej pory rozmawiałeś z nimi w tej kwestii, czy zgodziłeś się na późniejszy odbiór itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@kianek jak masz auto zastepcże podobnej klasy to ja bym siedział cicho, cźekal spokojnie na rozwój wydarzeń i cieszył się tym co mam. Wiem ze oczekiwanie na nowa zabawkę jest trudne ale podejdź do tego w inny sposób. Jak już odbierzesz to Twoje auto będzie traciło kilka kilo miesięcznie a teraz jeździsz autem bez straty a za jakiś czas jak już odbierzesz swoje nieco dłużej będzie trzymało wartość. Dodatkowo masz okazje obcować z zamówionym modelem i jak Ci się np znudzi to kupic coś innego :D :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
W BMW Zdunek na nowy z konfiguratora 20%, klient indywidualny, ale "flotowy".

Ale poczekam na G21 330e.

 


Nie wiadomo kiedy będzie... Znajomy handlowiec mówił że do końca roku nie i w pierwszym kwartale też nie...

Ma ktoś jakieś potwierdzone info??

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Mi udało się dostać blisko 21% na 330i xDrive w M-cars w Krakowie.


Nie wspominając o super warunkach finansowania :8)

 

Będę celowal w przyszłym roku w 23-25% mam nadzieję że się uda...

Mogę zapytać o finansowanie?3 lata 101%??

Duza wpłata, krótki okres i mały wykup, może być priv i namiary na handlowca.

A czemu x? Trochę zamula to auto.. Ale kwestia gustu, ja będę wolał rwd + sport dyfer

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie duże te Wasze rabaty

To prawda... ciekawe gdzie jest koniec skali... dziś usłyszałem 40% na 760Li nowa, ale sprzed FL :shock: Nie żartuję! Ogólnie to im dłużej stoi na placu tym większy rabat... a że rok się kończy to się wyzbywają takich eksperymentów jak V12 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Strasznie duże te Wasze rabaty

To prawda... ciekawe gdzie jest koniec skali... dziś usłyszałem 40% na 760Li nowa, ale sprzed FL :shock: Nie żartuję! Ogólnie to im dłużej stoi na placu tym większy rabat... a że rok się kończy to się wyzbywają takich eksperymentów jak V12 ;-)

Wiesz, im droższe auto, tym mniej chętnych, więc trzeba dać większy upust. Przecież nie będzie nikt dawał 700k za nowe 7, żeby mieć małe nerki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie duże te Wasze rabaty

To prawda... ciekawe gdzie jest koniec skali... dziś usłyszałem 40% na 760Li nowa, ale sprzed FL :shock: Nie żartuję! Ogólnie to im dłużej stoi na placu tym większy rabat... a że rok się kończy to się wyzbywają takich eksperymentów jak V12 ;-)

Wiesz, im droższe auto, tym mniej chętnych, więc trzeba dać większy upust. Przecież nie będzie nikt dawał 700k za nowe 7, żeby mieć małe nerki;)

 

Mnie osobiście zdecydowanie bardziej podobała się ta sprzed FL i ja ją bym brał, ale za 400 tys, to ja wolę mieszkanie, które za 3 lata nie będzie kosztowało 200 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się dostać blisko 21% na 330i xDrive w M-cars w Krakowie.


Nie wspominając o super warunkach finansowania :8)

Z placu czy na zamówienie?

 

Mają teraz jakieś wariatkowo i 22% z placu słyszę... a 19-20% na zamówienie.... ale to się właściwie codziennie zmienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się dostać blisko 21% na 330i xDrive w M-cars w Krakowie.


Nie wspominając o super warunkach finansowania :8)

 

Będę celowal w przyszłym roku w 23-25% mam nadzieję że się uda...

Mogę zapytać o finansowanie?3 lata 101%??

Duza wpłata, krótki okres i mały wykup, może być priv i namiary na handlowca.

A czemu x? Trochę zamula to auto.. Ale kwestia gustu, ja będę wolał rwd + sport dyfer

 

Przyznam szczerze, że to pierwsze auto i jakoś zdecydowałem się na awd (dla próby). Dopiero po zamówieniu dużo osób mnie uświadomiło, że właśnie opcja rwd + sport dyfer jest dużo przyjemniejsza :) No ale cóż - auto już zamówione. Ja wybrałem opcję najmu z ewentualnym wykupem chociaż raczej nie planuję. Szczegóły w priv Ci podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.