Skocz do zawartości

Rabaty na nową serię 3 g20


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero zacząłem walkę o dobry rabat ale nie wygląda to obiecująco, zdecydowanie bliżej 15%, do tego cennik w góre i długi czas oczekiwania. To sobie wybrałem czas na kupowanie :D Jako że nie jestem "fanem marki" i byłoby to moje pierwsze BMW to jeszcze testuje konkurencje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dopiero zacząłem walkę o dobry rabat ale nie wygląda to obiecująco, zdecydowanie bliżej 15%, do tego cennik w góre i długi czas oczekiwania. To sobie wybrałem czas na kupowanie :D Jako że nie jestem "fanem marki" i byłoby to moje pierwsze BMW to jeszcze testuje konkurencje.

15% to i tak przyzwoity rabat nie każdy i nie zawsze uzyska 20%. Tak naprawdę powyżej 15% to już rabaty dla flot powyżej 50aut dofinansowywane przez bmw polska, które czasem ktoś po kombinacjach dostanie ale tak naprawdę nie powinien i taki rabat uzyska kilka procent kupujących. Nie masz co myśleć że handlowiec da taki rabat obcemu klientowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to też kwestia tego kiedy się kupuje.. Ja przed świętami poszedłem z marszu do salonu w Warszawie i po krótkiej rozmowie dostałem 15%, na finalnym drugim spotkaniu przy zamawianiu udało się dogadać na 15,5% i ubezpieczenie na rok. A dostałbym 16%, gdybym był w krs (zniżka zawodowa), więcej tylko w przypadku rabatu flotowego. Także taki rabat dla obcego jest jak najbardziej możliwy, a jak ktoś jest obcykany w negocjacjach to myślę, że i wyższy- ja nie do końca :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciężko będzie znaleźć poniżej 104% - nie zależnie od firmy. Jak ktoś szuka to może znajdzie. Na poprzednim aucie miałem najtańszy leasing właśnie z BMW - więc jak chcą to potrafią

 

Mam 105%

Wpłata 40% 4 lata wykup 15%

Rata stała, niezależna od stopy procentowej

I nie ma szans nawet bez gwarancji raty stałej niezależnej od wibor zejść w finansowaniu zewnętrznym poniżej 104%... Chyba że żona pracuje w leasingu i zrzeka się prowizji haha

Wiem że można ja miałem latem 104 % z małym hakiem bez sexu i bez żony. Następne auto po kilku miesiącach było 105%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wpłaty, wykupu i długości leasingu.

Bez wpłatu i wykup 35% na 60mcy wyjdzie w okolicy 7% minimum.

Na X5 36mcy wplata 25% wykup 1% dostałem 102.8% w millenium ale to było minimum dla mocnego agenta i musiał dostać zgodę góry. W PKO miałem nawet 102.5% ale to już jest absolutne minimum od dyrektora. W Mleasing gdzie mam bardzo ogarniętą agentkę min było 103.2% bez gap lub 102.9 z GAP za zgodą dyrektora poniżej tego nie schodzą.

Jak by wykup był wyższy wtedy było by gorzej. Kwestia ile tak naprawdę pożyczamy i na jaki okres. Jak leasingujemy 500tyś ale wpłacamy 40% to nie leasingujemy 500tyś tylko 300% a leasing poda nam odsetki od 500 żeby ładniej i taniej wyglądało.

Moje 102.8% w rzeczywistości jest kredytem z oprocentowaniem 3.75% bo wpłacilem 25% a leasing podał 102.8% od całej kwoty.

Najmocniejsze jest PKO o ile chcą.

Nie korzystam z PKO i mB - nawet jak by było 0 % W jednym i drugim się sądziłem i wygrałem po kilku latach. Drugi raz - dziękuje. Zbyt dobrze pamiętam ich dziania poniżej pasa. W jednym przypadku już było skierowana sprawa do komornika - dopiero wypłacili zasądzone kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić Pana Jacka Graczyka z BMW Sikora Lubin. Załatwiałem z nim 330. Świetna obsługa z jego strony. Nie wciska na siłę finansowania przez BMW, także jeśli ktoś chce skorzystać z Arvala albo Alphabet (u mnie wynajem wchodził w grę) to nie ma problemu. A co dla nas najważniejsze, czyli rabaty - to chyba obecnie najwyższe ze wszystkich salonów w południowej Polsce (rozsyłałem zapytanie do kilku). Spokojnie można uzyskać powyżej 15% na auto do produkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jeśli ktoś jest zainteresowany gotowym świetnie wyposażonym 330i to zapraszam na PW, ze smutkiem rozważam cesję bo rodzina się powiększa a dwa foteliki RWF w g20 to nie na moje nerwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW nie próżnuje kolejna podwyżka.

M340i z 279 900 na 287 200zł.

 

Prawie dycha w góre z dnia na dzień, aż tak mnie to nie dziwi. M340i wypadał według mnie za dobrze w porównaniu cenowym z C43 oraz S4. Kto się załapał na zamówienie gdzieś między wprowadzeniem mild hybrid w połowie 2020 (niższa akcyza) a styczniem 2021 niech się cieszy, jest do przodu razem o jakieś 20tys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany gotowym świetnie wyposażonym 330i to zapraszam na PW, ze smutkiem rozważam cesję bo rodzina się powiększa a dwa foteliki RWF w g20 to nie na moje nerwy.

Kurde wykrakałem :P Co jako tatowóz będzie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli ktoś jest zainteresowany gotowym świetnie wyposażonym 330i to zapraszam na PW, ze smutkiem rozważam cesję bo rodzina się powiększa a dwa foteliki RWF w g20 to nie na moje nerwy.

 


Gratulacje!!!

Żałuję że nie zrobiliśmy jednego po drugim!!

Na co zmieniasz?

Podeślij konfig, cenę i ile chcesz na priv, zapytam brata

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dzięki!


Bardzo fajnie mi się jeździ g01 rodziców i w tę stronę spoglądam ale to dopiero jak się uda ogarnąć cesję :) Ew g31 ale tutaj bym już musiał garaż przerabiać bo za długa :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
BMW nie próżnuje kolejna podwyżka.

M340i z 279 900 na 287 200zł.

Wydaje mi się że to nie jest podwyżka bazowej wersji, tylko z automatu masz zaznaczona opcje BMW Live Cockpit Professional, której nie możesz odznaczyć.

Tak jest to coś związane z live cockpit bo pakiet innowacji mimo podanej ceny 25000 kosztuje 17700 czyli jak ktoś to brał to ma cene bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW nie próżnuje kolejna podwyżka.

M340i z 279 900 na 287 200zł.

Wydaje mi się że to nie jest podwyżka bazowej wersji, tylko z automatu masz zaznaczona opcje BMW Live Cockpit Professional, której nie możesz odznaczyć.

 

W serii 5 tez z automatu wskakuje live cockpit teraz. No i teraz ujowe zegary będą tylko w mojej g20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dzięki!


Bardzo fajnie mi się jeździ g01 rodziców i w tę stronę spoglądam ale to dopiero jak się uda ogarnąć cesję :) Ew g31 ale tutaj bym już musiał garaż przerabiać bo za długa :|

 

Jakbyś chciał cesje g31 daj znać kolega ma właściciel studia detalingu wiec piękna, jakbyś był zainteresowany daj znać dam nr tel.

Tylko to 190ps diesel

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailem F01, jako auto rodzinne, jak dzieci były mniejsze i generalnie nie sprawdzało się za dobrze. Foteliki RWF wchodziły ale już po załadowaniu wózka i gondoli do bagażnika nie zostawało wiele miejsca na cokolwiek innego. W tylnych drzwiach kieszenie boczne nie były za obszerne, w przednich zreszta też. Poza tym w przypadku otwierania tylne drzwi potrzebowały dużo przestrzeni, bo trzeba je było otworzyć na oścież, żeby można było komfortowo wyjąć dziecko. Było też kilka innych mniejszych mankamentów, choć pomruk sześciu cylindrów działał na dzieci kojąco i szybko zasypiały. Generalnie jakkolwiek 7er fajnym autem jest tak pod względem praktyczności z punktu widzenia rodzica dwójki małych dzieci, nie ma porównania do Passata czy innego rodzinnego kombi. Szedłbym w Twoim przypadku w g31, tym bardziej, że LCI dobrze wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem brac G31, bo wlasnie dwojka malych dzieci. Dostalem na weekend sedana i sie okazalo ze, robiąc przymiarki, zapakowałem do niego dwa wózki (spacerówka i gondola) i oprocz tego walizke dużą oraz kabinówkę, więc stwierdziłem że sedan wystarczy.


Ale rozne są osoby. Znam tez takie, co z jednym małym dzieckiem dokupują bagażnik dachowy, bo „trzeba zabrać wszystkie sprzęty z domu” przez co nie mieszczą się do kombii z ponad 500l bagażnikiem. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem brac G31, bo wlasnie dwojka malych dzieci. Dostalem na weekend sedana i sie okazalo ze, robiąc przymiarki, zapakowałem do niego dwa wózki (spacerówka i gondola) i oprocz tego walizke dużą oraz kabinówkę, więc stwierdziłem że sedan wystarczy.


Ale rozne są osoby. Znam tez takie, co z jednym małym dzieckiem dokupują bagażnik dachowy, bo „trzeba zabrać wszystkie sprzęty z domu” przez co nie mieszczą się do kombii z ponad 500l bagażnikiem. :-)

 

Otóż to! Obecnie jest moda na zabieranie ze sobą wszystkiego bo bombelek może potrzebować i pakuje się do samochodu wszystko, kuchnię, przedpokój, ubikację, łazienkę i piwnicę a jak coś się nie zmieści to znaczy, że trzeba kupić jeszcze większy samochód, jelcza albo autosana może :D...


Rozumiem potrzebę spakowania dzięcięcego niezbędnika ale nie popadajmy w paranoję, nie będę używał argumentu, że kiedyś to się maluchem całą rodziną jeździło bo faktycznie czasy i potrzeby trochę się zmieniły ale jednak potrzeba pakowania wszystkiego, nawet tego co nie jest potrzebne została, a że posiadamy coraz więcej...


Na Waszym miejscu nie rezygnowałbym z "przyjemności z jazdy". Moim zdaniem SUV'y nie oferują takiej przyjemności z jazdy jak klasyki gatunku, choćby ze względu na wysoko umieszczony środek ciężkości oraz podatność na boczne podmuchy wietrzne.


Nie mniej jednak, życzę powodzenia przy podejmowaniu decyzji o wyborze kolejnego wozidła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.