Skocz do zawartości

Koniec BSI PRZY kupnie nowego auta za darmo na 5lat


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Od marca każda osoba kupując nowe bmw nie otrzyma już za free pakietu bsi na 5 lat.... Strzał w kolano ze strony bmw....
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Przez to że BSI jest za darmo (a raczej wliczone w cenę zakupu) mamy coraz większe interwały przeglądów (bo gdyby klienci sami mieli przyjeżdżać i płacić za każdy serwis olejowy to na pewno BMW zalecało by go robić częściej niż 30 000 km ;) może coś się zmieni w tej kwesti.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kwestia podejścia, mam 22k km i jadę teraz zmienić 3 raz olej i filtr, a raz tylko w Aso... Jak ktos zmienia co 30k to niech się nie dziwi że 100k i silnik, a w szczególności 4cylindrowe do wymiany....
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

BSI u mnie idzie swoimi kilometrami, a w międzyczasie sam zmieniam sobie olej i filtry jak każdy świadomy użytkownik., nie kasując przeglądów.

Tylko jak ktoś kupuje auto w leasingu na dwa, trzy lata, ma to najczęściej gdzieś i jeździ według wskazań. Więc gorzej ma kolejny, a płaci również duże pieniądze za używane auto, bo może mu się wymarzona klasa premium szybko rozlecieć...

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Obojętnie czy ktoś zmienia częściej czy nie, coś co było za darmo teraz wymaga dopłaty od 3 do 6 tysięcy i to nie jest fajne. W dodatku jeśli ktoś chce przedłużoną gwarancję to na 99% będzie musiał wykupić ten pakiet. A tą kasę można było wydać np na lepszy zestaw audio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem czemu bez tej durnej navi nie można zamówić samego hk to jest chore....

Tak samo jak konfig 330d na około 330k na wypasie....

Ceny kosmos bsi brak.. Trochę klientów bmw straci....

Tych co licza, bo Ci co mają grubo po prostu kupuja

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wydaje mi się że jedno nie ma nic wspólnego z drugim... Może się mylę... Co ma awaria turbo czy skrzyni do darmowych przeglądów... Jutro zakładam letnie koła to się zapytam na premierze trójki.. Dziś widziałem szara i niebieska, fajne auta... Ale 300k za trójkę.... :)
male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było było wliczone w cenę. TO że mogłeś z tego zrezygnować to skutkowało tym, że odliczano symboliczna kwotę. Przy F30 jak rezygnowałes o ile dobre pamiętam to odejmowało ci ok 1500pln. Teraz jak chcesz do F30 320d doliczyć BSI to liczą 6400 pln.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było było wliczone w cenę. TO że mogłeś z tego zrezygnować to skutkowało tym, że odliczano symboliczna kwotę. Przy F30 jak rezygnowałes o ile dobre pamiętam to odejmowało ci ok 1500pln. Teraz jak chcesz do F30 320d doliczyć BSI to liczą 6400 pln.

 

W przypadku mojego F30 nic nie było za darmo, BSI normalnie jako opcja dodatkowa, na którą sam się zdecydowałem.

 

BSI nie bylo wliczone w cene samochodu tylko doliczone do ceny jako opcja. Mozna bylo zrezygnowac z BSI i auto wychodzilo taniej o kilka tysiecy. Nawet w konfiguratorze mozna bylo to zrobic.

 

Dokładnie tak miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było było wliczone w cenę. TO że mogłeś z tego zrezygnować to skutkowało tym, że odliczano symboliczna kwotę. Przy F30 jak rezygnowałes o ile dobre pamiętam to odejmowało ci ok 1500pln. Teraz jak chcesz do F30 320d doliczyć BSI to liczą 6400 pln.

 

To prawda, można było odhaczyć, i było coś taniej - ale teraz auto w bazowej wersji mniej kosztuje - oczywiście nie jest to kwota równa BSI, ani chyba nawet połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Opcją byla rezygnacja z pakietu a zysk to były niecałe 2 tysiace, opcja ta byla zaznaczona od razu w konfiguracji...

Przy cenie bsi 5300 teraz, to rezygnacja wtedy dla 1700-2k byłaby strzalem w kolano i dziwnym posunięciem...

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na nowy cennik G20 wydany 01/03/2019 i nadal widnieje tam wpis:


Data wydania cennika: 01.03.2019.

Dla samochodów z produkcji: marzec 2019 – czerwiec 2019.

* Powyższe ceny zawierają pakiet serwisowy Service Inclusive 5 lat / 100 000 km pokrywający koszty serwisowania samochodu oraz przeglądów, wliczając w to oryginalne części BMW, olej oraz robociznę. Pakiet obejmuje następujące czynności: wymiana oleju (bez uzupełniania), serwis / wymiana filtra powietrza, filtra przeciwpyłkowego, świec zapłonowych, płynu hamulcowego, kontrola pojazdu i przegląd standardowy zgodnie z książką serwisową.

Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.