Skocz do zawartości

Jakie felgi / opony do F3x


wuujtas7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Część doradców doradzi Ci RoF, część opony zwykłe. Tyle opinii ilu ekspertów. Ten temat nigdy nie kończył się jednoznacznym werdyktem.

Ja na zimę wybrałem zwykłe bo nie planuję dalekich wyjazdów (wożę dojazdówkę) i zimą raczej nie przeginam z prędkościami na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że miejsce wyprodukowania felgi ma drugorzędne znaczenie.

W F11, na pierwszy montaż mam felgi wyprodukowane w Czechach, a drugi komplet zakupiony w serwisie został wyprodukowany w Turcji , podobne w F21, Made in Germany i Made in Turkey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo szykuje się odbiór auta. Przypomnę f30 biała Mpakiet + pełny performance (także z tym pasem przez środek)

Mam rozkminkę co do felg...

http://f30.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=769791&stc=1&d=1350996663

 

>w Aso w Rzeszowie wynegocjowałem za nie cenę 15tyś :mad2: i mogę dopisać do leasingu. Felgi z czujnikami i oponami ROF.

 

>Druga opcja to zakup tych felg na allegro 7500zł, z do końca nie potwierdzonego źródła (aga_ol) + 1000zł czujniki +szukanie opon ~5000zł +poskładanie tego = 13,5tys (bez jakiejkolwiek gwarancji i w razie w z problemami w ASO z gwarancją na zawieszenie,tak powiedzieli)

>trzecia opcja, inne felgi które wyjdą taniej...

>czwarta opcja wybijcie mi je z głowy, bo nie myslę o niczym innym, chodzi o to że nie myślałem że można tyle kasy wydać na felgi. :cry2:

 

HELP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat felgi z ASO to wydaje mi się nie najgorszy pomysł. Osobiście kupowałem z Allegro używki 20" do X6M za 10tys (nowe 20tys), i miały być super niemalowane a oczywiście szybko wyszło, że były malowane i pewnie naprawiane też. Przy tak małej różnicy w kosztach, choć nie wiem czy to dobrze policzyłeś, ja bym nawet sekundy się nie zastanawiał. Jeśli chodzi o cenę, to porządne flow-formy z firm zewnętrznych i tak 7-15tys kosztują, zależnie od modelu i marki. Jesli Ci się podobają i masz kasę, to warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławomir, masz racje ale ja nawet nie myślę o używkach, w grę wchodzą tylko nówki. między allegro a aso jest ok 2000zł różnicy ale po te z allegro wypadałoby pojechać +1000zł do kosztów. Także jak coś tylko właśnie ASO...

 

Na leebmann24 też patrzyłem też wychodzi ta sama cena 14500zł:/

 

Wydaje mi się ze to są najładniejsze felgi do f30stki eh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo szykuje się odbiór auta. Przypomnę f30 biała Mpakiet + pełny performance (także z tym pasem przez środek)

Mam rozkminkę co do felg...

http://f30.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=769791&stc=1&d=1350996663

 

>w Aso w Rzeszowie wynegocjowałem za nie cenę 15tyś :mad2: i mogę dopisać do leasingu. Felgi z czujnikami i oponami ROF.

 

>Druga opcja to zakup tych felg na allegro 7500zł, z do końca nie potwierdzonego źródła (aga_ol) + 1000zł czujniki +szukanie opon ~5000zł +poskładanie tego = 13,5tys (bez jakiejkolwiek gwarancji i w razie w z problemami w ASO z gwarancją na zawieszenie,tak powiedzieli)

>trzecia opcja, inne felgi które wyjdą taniej...

>czwarta opcja wybijcie mi je z głowy, bo nie myslę o niczym innym, chodzi o to że nie myślałem że można tyle kasy wydać na felgi. :cry2:

 

HELP!

 

 

Rozumiem, że masz garaż we własnym domu? Bo w garażu podziemnym na hali z takimi felgami samochodu bym raczej nie zostawiał na noc. :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie twardo ale to pewnie wiesz. Dla mnie maks to są 19" w F30 - F36 i to przy adaptacyjnym zawieszeniu M, a jeśli Ty masz sztywny zawias M to będzie twardo :) jednak każdy ma swoje priorytety, niektórzy są skłonni dużo znieść dla fajnego wyglądu i dobrego prowadzenia po gładkiej drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.