Dokladnie. Sama różnica w akcyzie to będzie ok 40tys. obawiam się, że cena będzie zaczynac sie od ok 300kPLN. Mniej wiecej taka cena byla za Audi S4. A przeciez wszystkie nie pelne "M" (M340i, M540i etc) sa odpowiednikiem lini "S"...
Oficjalnie: "bo nie ma Siri po polsku". Taka dostalem odpowiedz z BMW. Co nie przeszkadza innym markom, oferowac w PL Apple CarPlay
86 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.