Skocz do zawartości

Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie


felixo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwsze wrażenie, jak dla mnie za bardzo podobny do Lexusa IS...

Za to wnętrze :cool2:

Edytowane przez rkmi09
Sprzedam koła zimowe do E84 WZ-318 7,5X17 ET-34 5X120, Opony Pirelli Sottozero 2 225/50/17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jeszcze jest fajna rzecz którą zauważyli na zagranicznym forum. Ma nie być już widocznego gumolitu wokół szyb to znaczy że jest szyba i listwa (shadow lub chrom) bez warstwy gumy po środku jak dotąd.


Bez tego:


V39nnWe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe kieszenie w drzwiach , szczególnie z tylu . W mojej piątce zawsze miałem problem gdzie wsadzić butelkę z piciem :| tutaj tego problemu nie będzie. Do wyglądu nowej konsoli trzeba się przyzwyczaić i napewno będą przeciwnicy jak i osoby co im się będzie podobać. Ogólnie auto jest lepiej przemyślane i lepsze jakościowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednych zdjęciach jest fajcha do zmiany biegów na reszcie nie ma, o co kaman?

Z boku fajna, pod kątem od przodu i tyłu tak sobie. Wyloty zamiast rur z tyłu tak sobie, środek również..

Tak jak seria 5 uważam że w F najlepsza, to tu chyba będzie podobnie. W jakąś dziwną stronę to zmierza :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W jednym z artykułów pisali ze z g20 bmw pokaże najmocniejszego 4 cylindrowca...

Skoro330i ma mieć około 265ps a 340i 380ps to myślę że bedzie jeszcze 335i (takie przeczucie) , dziwna byłaby różnica mocy 115 koni między 330i a 340i, a takie 335i z około 300-320 byłoby idealne :D

Pożyjemy zobaczymy :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

To 340i wyglada jakby mialo opone 225 z tyłu :roll:

Generalnie mi się podoba, aczkolwiek nie wiem co to za fanaberia robić samochód bez drażka zmiany biegów. To jak kobieta bez biustu, niby można, ale po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
W jednym z artykułów pisali ze z g20 bmw pokaże najmocniejszego 4 cylindrowca...

Skoro330i ma mieć około 265ps a 340i 380ps to myślę że bedzie jeszcze 335i (takie przeczucie) , dziwna byłaby różnica mocy 115 koni między 330i a 340i, a takie 335i z około 300-320 byłoby idealne :D

Pożyjemy zobaczymy :mrgreen:

 

Już pokazali w X2 35i ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Już pokazali w X2 35i ;)




UPS.... Wstyd....

No to jestem w tyle.... To nie rozumiem czemu napisali że bedzie to najmocniejszy silnik 4 cylindrowy... Jeszcze dodadzą?? Hm....

Ide sprawdzić parametry....

Coś czuje że jak będzie $$$$ to po tej za 2,3 latka taka nabede :)

Pozdrawiam

PS. Jest to dalej b48 wiec nie boję się o trwałość swojego motoru po chipie :)

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ciężko cokolwiek o nim znaleźć... Ale 306ps i 450...to mniej niż teraz mam nm.... Zresztą zobaczę jak będzie zimniej. Rozsądna propozycja.

Ciekawe czy skrzynie będą zf (jak dadzą do 500nm to pola do popisu nie zostawia) czy może będzie dwusprzeglowa....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne wrażenia mieszane. Mniejsza piątka, to fakt. Ja osobiście nie widzę żadnych nawiązań do lexusa ani przodem, tyłem czy bokiem. Natomiast widzę, szczególnie patrząc na tą białą wersję... tył z C klasy (taki trochę banan). Potęguje to jeszcze te miękkie przytłoczenie wykrzywione w kierunku nadkola. Z tego ujęcia tył też zdaje się taki zaokrąglony jak w C klasie. Środek wygląda dość przyzwoicie - bardziej elegancko niż w f30. Dziwi za to odejście od pokręteł klimatyzacji. Ostatnio guziki miałem w e46 i strasznie to irytowało, gdy trzeba było się naklikać, żeby zmienić temperaturę o kilka stopni. Oczywiście BMW ogólnie nie powala swoimi wizualizacjami w konfiguratorze wiec na żywo powinno wyglądać dobrze. I tak dużo lepiej niż finalna wersja nowego Z4.


P.S.

Co do podobieństw do KIA, bądźmy uczciwi, że to KIA ukradła najpierw nerki od BMW i coraz bardziej się do nich upodabnia tak jak Hyundai wielki grill od Audi. Się Koreańczycy podzielili kopiowaniem europejczyków ;)

TKHolding Architecture BIM VR

http://www.tkholding.pl

http://www.facebook.com/TKholdingPL

http://www.youtube.com/c/TKHolding

Film "Dlaczego Polacy boją się elektryków?" =>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.