Skocz do zawartości

Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie


felixo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Ogolnie duzy krok do przodu w porownaniu do F30, co w znacznym stopniu przyczyni sie do tego ze wyglad F30 szybko sie zdezaktualizuje.




Czy ja wiem ładna trójka obojętnie który rok,cxy e46 czy e90 czy f30 w pełnym m paku, ładna i zadbana bezwypadkowa.... Z dobrą felga nie wygląda staroswiecko i jakoś w moim mniemaniu się nie zdeaktualizowala :) :cool2:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam skąd się biorą takie januszowe komentarze, że nowe BMW jest albo podobne do jakiegoś innego samochodu, albo gorsze od poprzednika... I znamienne jest to, że komentarze takie najczęściej piszą osoby, które na nowy samochód sobie pozwolić nie mogą.


-


To nowe BMW 3 jest śliczne i tylko czekam aż będzie dostępny model M340i xDrive - wtedy podjadę do salonu i zamówię swój, ponieważ uwielbiam właśnie trójkę.


-


Pozdrawiam wszystkich miłośników bawarskiej marki.

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiam skąd się biorą takie januszowe komentarze, że nowe BMW jest albo podobne do jakiegoś innego samochodu, albo gorsze od poprzednika... I znamienne jest to, że komentarze takie najczęściej piszą osoby, które na nowy samochód sobie pozwolić nie mogą.


-


To nowe BMW 3 jest śliczne i tylko czekam aż będzie dostępny model M340i xDrive - wtedy podjadę do salonu i zamówię swój, ponieważ uwielbiam właśnie trójkę.


-


Pozdrawiam wszystkich miłośników bawarskiej marki.

 

Ja też czekam na m340i :-). Może jak zamówimy dwie naraz to będzie taniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne lampy ala lanos, z czasem jakoś czlowiek przywyknąl

 

Kto przywyknął? Zobacz ile jest takich beemek na ulicy - porównaj do ilości pozostałych wersji trójek, które zobaczysz ;)

 

To że tego jest pełno i dziś, nie świadczy o bezdyskusyjnym pięknie e90/91. Wszystko potaniało, to i bezrefleksyjni pasjonoci logo BMW (snoby) kupili. Nie dziwiłbym się gdyby to były egezeplarze z topowymi silnikami, ale w przewadze są to 2.0d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelach 318d i 320d standardowo zbiornik paliwa 40 l i opony 205/60/16. To w dzisiejszych czasach lekka przesada.

 

Nikt tego nie zamówi (jeśli chodzi o zbiornik paliwa) - pewnie będzie opcja większego baku.


A jeśli chodzi o koła to flotówka łyknie.

kupię 540i E39 po lifcie, sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna, jak tył mi z początku się widział średnio przypomnia ten z x4 tu robi mnie te auto :twisted:

f6cd6a31129c19f7b320c2bb90212406.png



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Szyba akustyczna w konfiguratorze tylko 200 EUR, więc prawdopodobnie dotyczy to tylko przedniej szyby.


Ten film z fabryki jest mega, polecam.


Auto jest zgrabne, nie ma dużych zaskoczeń. Oby nie było też niebezpiecznych dla użytkowników błędów.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak, mam ledowe w F36 i mam spryskiwacze

 

Mieć masz, ale nie ma tego wymogu jak w przypadku xenona. Nie tylko w USA, popatrzcie Niemcy Belgia Anglia i zreszta po całej Europie jeden ma drugi nie.



I gdzieś znalezione w sieci kiedyś jak przerabiałem swoją jedynkę na lci miałem to samo pytanie czego jedna ma druga nie


LEDów - takich, których snop światła ma poniżej 2000 lumenów. Przypominamy, że to niewiele więcej od żarówki H7, która może mieć nawet 1700 lumenów! W ten sposób unika się konieczności montowania spryskiwaczy


 

 


https://www.babybmw.net/viewtopic.php?t=80380

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.