Skocz do zawartości

Pomoc w konfiguracji BMW G30 530i XDrive


WASI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Zwiększyłem wartość konfiguracji. Dodałem ddc, komforty, 4ac. Na co wydać jeszcze min 3 600 PLN? Głupie pytanie, ale to zwiększy rabat.

a. dostęp komfortowy

b. wentylowane fotele

c. koła vspoke 759 20" (chyba najbardziej mnie kuszą, ale boje się o ich trwałość przy jeździe po Wrocławiu)

d. inne, jakie?

 

530i xDrive Limuzyna. 243 300,00 PLN

Linie stylistyczne Cena Luxury Line (S07S2) 16 607,00 PLN

Błękitno szary 4 387,00 PLN

Obręcze kół ze stopu lekkiego W Spoke 663 Runflat, dwukolorowe, 19 cali Tylko dla Luxury Line 6 804,00 PLN

Leder 'Dakota' Elfenbeinwei~ Exklusivnaht/Keder in Kontrast (SW) Tylko dla Luxury Line 0,00 PLN

Listwy ozdobne Fineline Ridge z listwą akcentową w perłowym chromie Tylko dla Luxury Line 0,00 PLN

Pakiet Innowacji 12 997,00 PLN

Pakiety i opcje System nawigacyjny Professional 0,00 PLN

Obsługa za pomocą gestów 0,00 PLN

Wyświetlacz BMW Head-Up 0,00 PLN

Parking Assistant Plus 0,00 PLN

Wielofunkcyjny zestaw wskazników na desce rozdzielczej, (10,25") 0,00 PLN

Wielofunkcyjny kluczyk samochodowy z wyswietlaczem LCD 0,00 PLN

Pakiet Safety 10 600,00 PLN

Active Protection, system bezpieczeństwa 0,00 PLN

Systemy asystujące kierowcę 0,00 PLN

Asystent świateł drogowych 0,00 PLN

Adaptacyjne reflektory diodowe 0,00 PLN

Gwarancja Cena Pakiet Repair Inclusive - 5 lat/200.000km 6 925,00 PLN

Dywaniki welurowe Standard System alarmowy Standard System załadunkowy Standard

Dodatkowe gniazdo/gniazda 12V 269,00 PLN

Oświetlenie ambientowe Tylko dla Luxury Line 0,00 PLN

Automatyczne otwieranie/zamykanie klapy bagażnika 2 507,00 PLN

Zestaw HiFi Harman Kardon Surround Sound 4 879,00 PLN

WLAN Hotspot Standard Telefonia komfortowa z ładowaniem bezprzewodowym 448,00 PLN

Remote Services (Usługi Zdalne) 358,00 PLN

Real Time Traffic Information 716,00 PLN

Panel deski rozdzielczej wykończony skórą syntetyczną Tylko dla Luxury Line 0,00 PLN

Pakiet serwisowy Service Inclusive - 5 lat / 100.000 km

Systemy asystujące kierowcę Tylko dla Pakiet Safety 0,00 PLN

Dynamic Damper Control 5 327,00 PLN

Sportowa automatyczna skrzynia biegów 1 119,00 PLN

Asystent świateł drogowych Tylko dla Pakiet Safety 0,00 PLN

Adaptacyjne reflektory diodowe Tylko dla Pakiet Safety 0,00 PLN

Standard Active Protection, system bezpieczeństwa Tylko dla Pakiet Safety 0,00 PLN

Chrome Line Tylko dla Luxury Line 0,00 PLN

Klimatyzacja automatyczna z regulacją 4-sferową 1 880,00 PLN

Ogrzewanie foteli przednich 1 701,00 PLN

Komfortowe fotele przednie, regulowane elektryczne 10 251,00 PLN

Kierownica sportowa, skórzana Tylko dla Luxury Line 0,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dostępu komfortowego świadomie zrezygnowałem, szkoda nerwów.

 

Sugerowałbym natomiast:

• automatyczną klapę bagażnika - świetna sprawa nawet bez comfort access, wygoda i czyste ręce. absurdem jest tylko, że w aucie takiej klasy nie jest to standardem.

• domykanie drzwi - jedna z niewielu opcji na jaką się nie zdecydowałem i teraz mocno żałuję - drzwiami trzeba trzaskać bardziej niż w moim poprzednim, 10-letnim aucie, co przy szybkim przyzwyczajeniu się do dobrego wyciszenia mocno wyprowadza mnie z równowagi

• szklany dach - przyjemność jazdy z otwartym dachem latem jest zdecydowanie warta tych pieniędzy

• ogrzewanie kierownicy - dopłata jest niewielka, a wzrost komfortu znaczący,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne z a-c. Może: podgrzewane siedzenia tylne, kierownica, rolety okien, skóra na desce zamiast winylu?

Oczywiście muszę zapytać: a zamiast tych dodatków nie możesz poprawić silnika i zawieszenia?

 

Kolega pisze o 3600 Pln a nie 70 000 pln :))

 

Po kilku miesiącach dalej polecam ten silnik.

 

Ogrzewanie kierownicy jest mega przydatne w zimę, uruchamia się automatycznie od podanej wcześniej temperatury. Nagrzewa się w kilka sekund :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne z a-c. Może: podgrzewane siedzenia tylne, kierownica, rolety okien, skóra na desce zamiast winylu?

Oczywiście muszę zapytać: a zamiast tych dodatków nie możesz poprawić silnika i zawieszenia?

 

Kolega pisze o 3600 Pln a nie 70 000 pln :))

 

Po kilku miesiącach dalej polecam ten silnik.

 

Ogrzewanie kierownicy jest mega przydatne w zimę, uruchamia się automatycznie od podanej wcześniej temperatury. Nagrzewa się w kilka sekund :D

 

Cena dodatkowego wyposażenia w tej konfiguracji to 87 775 + 3 600 pln :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie opinie. Automatyczną klapę bagaznika mam w konfiguracji. Opinie o wentylacji foteli są negatywne, a dodatkowo skóra ostrygowa jest z tą opcją bez przeszyć. Ostatecznie wezmę w tej cenie dwie opcje. Dostęp komfortowy w Pakiecie Biznes kosztuje trochę mniej niż 3 kpln i do tego ogrzewanie kierownicy za 1 kpln. Koniec tematu - dzięki.

 

Ps Wziąłbym 540ix, ale to inny budżet. Przy zachowaniu zakładanej ceny miałbym prawie golasa. Poza tym jeżdżę głównie po mieście, a przesiadam się z f10 525xd. 530ix da radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie opinie. Automatyczną klapę bagaznika mam w konfiguracji. Opinie o wentylacji foteli są negatywne, a dodatkowo skóra ostrygowa jest z tą opcją bez przeszyć. Ostatecznie wezmę w tej cenie dwie opcje. Dostęp komfortowy w Pakiecie Biznes kosztuje trochę mniej niż 3 kpln i do tego ogrzewanie kierownicy za 1 kpln. Koniec tematu - dzięki.

 

Ps Wziąłbym 540ix, ale to inny budżet. Przy zachowaniu zakładanej ceny miałbym prawie golasa. Poza tym jeżdżę głównie po mieście, a przesiadam się z f10 525xd. 530ix da radę :)

 

 

:cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym jeszcze rolety boczne tył, a już na pewno sam tył.

Sterowane elektrycznie, świetna sprawa w podróży i do miasta w odróżnieniu do ciemnych szyb które są na stałe i zimową aurą np nie zawsze potrzebne lub przeszkadzające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ciekawostka, po odebraniu auta odrazu pojechałem do zaprzyjaźnionego detailera żeby zrobił mi ceramikę. Jest mega dokładny i dociekliwy, powiedział mi, że wg niego coś było robione na masce jeśli chodzi o lakier... olałem, auto na firmę, sprzedam za 3 lata, ale może sprawdzanie lakieru nie jest takie głupie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum to czy wyposazenie zgadza sie z zamowionym z grubsza wnetrze i lakier czy nie ma znaczacych wad i zarysowan spasowanie tez jest istotne potem ciezko ogarnac nawet na gwarancji po kilku tys kmow... jak masz miernik ja bym zmierzyl grubosc lakieru w kilku miejscach. To takie minimum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie mierzyłem grubości lakieru. Obejżałem parę razy całe auto i poprosiłem o podniesienie żeby zobaczyć jak wygląda spód. Przed powłoką ceramiczną wyszło parę głębszych rys. Warto zaznaczyć żeby nie myli auta przed wydaniem normalnie tylko poprzez car spa jeśli jest takie na miejscu. Wiem, że byli tacy którzy odbierali samochód z foliami przyklejonymi i bez żadnego mycia czy przygotowania do wydania samochodu ale to raczej tylko w przypadku jakichś stałych klientów bo mi powiedziano, że ich procedura przygotowania auta do wydania zawiera usunięcie folii i mycie i nie mogą bez tego wydać auto. Sami muszą sprawdzić czy wszystko jest okej. Taka pewnie marketingowa gadanina.

Ostatnio będąc w serwisie widziałem jak młody chłopaczek wycierał brudną szmatką nowe auto do odbioru. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.