Skocz do zawartości

G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki


Nermak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zachęcił mnie także dźwięk z wydechów, który nieźle strzela bo ta M5 na nowych zegarach już tak nie strzela z tyłka. No cóż umowa podpisana wczoraj może na koniec następnego tygodnia odbiorę ;) dam znać i szczerze obawiam się tego samochodu bo jeździłem tesowym M5 to samochód wariat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy nigdy za wiele. Jak kupowałem 540d też myślałem, że nigdy nie będę chciał/potrzebował mocniejszgo samochodu.

2 lata minęły i mimo, że mocnieszego nie potrzebuję, to na pewno chcę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

witam bardziej doświadczonych użytkowników.

Mam pytanie. Przymierzam się do zakupu g30 550ix. Czy Waszym zdaniem jest sens zamawiać teraz z odbiorem grudzień tego roku zrabatowana na 20%? Czy jednak wstrzymać się i zamówić po nowym roku licząc na podobny rabat? Nie chciałbym zrobić jakiegoś głupiego błędu, bedzie to moje pierwsze BMW i w ogole auto premium :)

Z gory dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ja bym brał jak jesteś zdecydowany jedynie bym tylko np. zamówił już produkcje na rok 2021 :) Ja miałem bmw 5 g30 wyszedł lift i wziąłem w bardzo dobrym rabacie bmw M5 F90 a też mogłem w sumie zaczekać na lift co tak naprawdę nic nie daje po za lampami i na pewno dużo wyższą ceną :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce swoja konfiguracje. Mimo wszystko lepiej czekać?

 

Rozmawiałem z 3 handlowcami (Wawa,Poznań Rzeszów) i mówią że produkcja stała przez 2 m-ce i będzie mało samochodów

tzn.nie ma co liczyć w ostatnim kwartale na jakieś większe wsparcie.

Po luźnej pierwszej rozmowie proponują 15% na dzień dzisiejszy do produkcji na 530i. (Kraków 12% , Bawaria Wawa i Katowice 10-12%).

Ja jeszcze czekam i jeśli by się udało wyrwać 20% biorę od strzala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem rozmawiałem z handlowcem który się odezwał z Bawarii (10%)i poinformował mnie że 2020 zamawiamy tylko do końca września.

Podobno od października już będzie 2021.Ile w tym prawdy...nie wiem.

Powiem szczerze że może być ciężko w tym okresie i tej całej sytuacji coś ugrać dobrego.

Ze stoku w przyszłym roku nie chcę o ile w ogóle coś będzie ,bo biały i czarny odpadają,jak również Xdrive.

Czekam do początku października na 4 kwartał i zadecyduje co dalej. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem rozmawiałem z handlowcem który się odezwał z Bawarii (10%)i poinformował mnie że 2020 zamawiamy tylko do końca września.

Podobno od października już będzie 2021.Ile w tym prawdy...nie wiem.

Powiem szczerze że może być ciężko w tym okresie i tej całej sytuacji coś ugrać dobrego.

Ze stoku w przyszłym roku nie chcę o ile w ogóle coś będzie ,bo biały i czarny odpadają,jak również Xdrive.

Czekam do początku października na 4 kwartał i zadecyduje co dalej. :roll:

 

Witam

Polecam bmw frank car Częstochowa, jeżeli odleglosc od miejsca zamieszkania nie ma granic to podaje namiar na handlowca u którego ja kupiłem auto: Marcin Mizera 797 400 910

2 lata temu tak samo zrobiłem konfig i wysłałem po Polsce. Wygrał właśnie ten salon, a do Częstochowy mam prawie 400km

Miła obsługa, nawet teraz serwisuje u Nich auto, nawet mając bliżej ASO (110km) to wole do Częstochowy pojechać. Nie jest to krypto reklama i nie mam z tego profitu. Z własnego doświadczenia. Można powiedzieć, że polecił Grzegorz Dąbrowski z Ostrołęki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki bardzo za kontakt do Marcina Mizery,właśnie skończyłem z nim rozmowę :)

Powołałem się na Ciebie i pamiętał doskonale.

Jutro do mnie oddzwoni z pracy i spróbujemy coś "wypracować" jak to ujął.

Sympatyczny gość ,więc zobaczymy.dzięki jeszcze raz.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.