Skocz do zawartości

G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki


Nermak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kończy mi się leasing G30 i chcę zamówić F90.


Wyklikałem sobie konfigurację na około 690k i chciałbym z tego urwać ile się da. Czy rabat w większy niż 18% jest realny? Czy ma ktoś doświadczenie z zewnętrznym finansowaniem i jego wpływem na rabatowanie? Z tego co słyszałem auta serii M nie wchodzą do ofert promocyjnego leasingu BMW FS i liczy się to dość średnio.


Będę wdzięczny za wszystkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma mazde 3 salon polska rozcink 2014. kupił ją w 2016 za 54 tysiące i mowi ze dzisiaj sprzedałby za tyle samo - to jest trzymanie wartości



natomiast co do bmw to z mojej wiedzy wynika ze najlepszy rezydual przynajmniej wg bmw ma x1 oraz 5 g30

 

A ruda jeszcze nie zjadła tej Mazdy 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się leasing G30 i chcę zamówić F90.


Wyklikałem sobie konfigurację na około 690k i chciałbym z tego urwać ile się da. Czy rabat w większy niż 18% jest realny? Czy ma ktoś doświadczenie z zewnętrznym finansowaniem i jego wpływem na rabatowanie? Z tego co słyszałem auta serii M nie wchodzą do ofert promocyjnego leasingu BMW FS i liczy się to dość średnio.


Będę wdzięczny za wszystkie informacje.

 

Mój znajomy zrobił 22% na auto do konfiguracji, select oferował bodaj 27% ale na model już wyprodukowany. Generalnie trend jest taki że na stock bez pakietu competition powinieneś wyrwać lepsze % bo generalnie lud pożąda competition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za rabaty? Trzeba było podpiąć się pod SOP


https://autokult.pl/35942,sluzba-ochrony-panstwa-dostanie-nowe-auta-za-ponad-milion-zlotych


Swoją drogą temu dealerowi trudno będzie teraz sprzedać cokolwiek z opustem mniejszym niż 32%. Chyba że się dziennikarzowi coś pomerdało, bo często tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7-er jest dość dobrze rabatowane. Zaczynając rozmowy o 8er sprzedawca od razu zasugerował, że rabat na 7mkę będzie sporo wyższy. A dokładniej ok. 23-24% w stos. do 15% na początek na 840. Trzeba mieć na uwadze, że za ok. 2 lata będzie następca serii 7.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Polecam Bawaria Motors - rabaty są naprawdę atrakcyjne - zwłaszcza przy zakupie samochodów nowych ale uprzednio zarejestrowanych przez dealera.

Tylko jeśli przeanalizować, że kilka m-cy gwarancji w plecy, drugi właściciel, leasing promocyjny nie wchodzi w grę to oferta kilku oczek na plus często staje się mniej atrakcyjna.

Na G31 z 2019r skonfigurowaną za ~290 tyś miałem ofertę na ~215 tyś czyli około 25% rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja na G31 model 2019 zarejestrowany koniec 2019 dostalem 28,5% upustu. Natomiast nie jest to zaden cud bo na Audi A6 można dokładnie taki sam dostac.

W koncu zostało na BMW ale czytajac opinie o niestabilnosci przy bocznym wietrze nie wiem czy to dobry wybór....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jeżeli chcecie zamówić G30/G31 do produkcji to mam 29.5%, na stok to samo. wyłączając M. Moje finansowanie lub oddaję cały rabat za jakieś symboliczne $$$. Nie ma żadnych kaucji, odbiór u delaera, nie żadne importy. Mam maksymalne warunki na wszystkie modele oprócz M oraz bez comfort Lease.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabaty, to będą za dwa miesiące, kiedy sprzedaż legnie w gruzach. Zamawianie dzisiaj auta to zwykła głupota, konsekwencje wirusa w gospodarce będą tragiczne w skutkach, nie wspomnę o samochodach już wyprodukowanych i autach w leasingu, które będą odbierane przez banki, bo firmy zwyczajnie nie będą w stanie opłacić rat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha jeszcze może dopłacać będą... Predzej wstrzymają produkcje i zamką się niektore salony niż beda na takie rabaty robic. Jak zmieniali przepisy leasingowe tez tak mowili. Czas zweryfikował... ceny poszły w gore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Mam 30% rabatu na g30 540



Pytanie kto da więcej ? :) ma ktoś może jakaś dobrą sztukę w lepszej cenie ?

Ważne pytanie czy auto stojące na placu czy do produkcji

Ja najlepszą ofertę na moją konfigurację uzyskałem w Częstochowie, polecam tam salon jak i dalsze załatwianie spraw jeżeli chodzi o serwis. Nie jest to reklama, bo osobiście wolę jechać tam na wymianę oleju (ponad 300km w jedna stronę) niż bliżej np: Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.