Skocz do zawartości

G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki


Nermak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego ale to nie są pakiety naprawcze tylko serwisowe , naprawcze to repair inclusive, generalnie słabo strasznie widać :D

 

Już poprawiłem jakość. Niestety nie zapisałem sobie tabeli z pakietami naprawczymi, bo mam gwarancję na 3 lata i nie bardzo mnie interesowały - jak skończy się leasing, to i tak będę sprzedawał samochód. Wrzuciłem moją ofertę z pakietami serwisowymi, żeby pokazać, że można je bez problemu dokupić. Podobną tabelę dostałem na pakiety naprawcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to te pakiety i bri i bsi można wykupić max 3 miesiące od daty zakupu auta jako nowego. Nie wiem jak jest przy używanym. Z tego co udało mi się ze screena odczytać, to Twój ma start gwarancji od 30.1.18. Więc wszystko by się zgadzało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdzieliście oferty na otomoto? Pojawił się już w sprzedaży egzemplarze z 2018r z rabatem 19%. Dzwoniłem do dealera, powiedział że to jest rabat jaki otrzymuje każdy klient zamawiający nowy samochód.

 

Podlinkuj ofertę tego dealera jeśli można prosić :) No chyba , że to jest oferta brokera to wtedy dziękuję :nienie:

 

P.S.

Od kilku dni na stronie Selecta na FB wisi reklama oferty ograniczonej czasowo na 520 D - 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, to broker ale mówi że samochody są z polskiej dystrybucji i normalnie mają pakiet 5 letniej gwarancji. Kupuję samochód dokładnie z takimi samymi przywilejami jak w ASO. Może jeszcze ktoś z Was tam zadzwoni. Ja taką informację dostałem przez telefon. Nie wiem na ile to prawda a na ile wałek. Tu macie przykładową ofertę: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-520d-xdrive-m-pakiet-2018-g30-od-reki-hifi-full-rabat-19-ID6zFh6W.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak się zastanawiam po co szukać na sile najtańszej oferty ... -19% broker , słabo znany , nie wiadomo co i jak, -16% można wycisnąć w Aso , masz gwarancje , pakiet serwisowy ,a uwzględniając prowizje i wspomniane pakiety różnica robi się mała , budujesz sobie relacje rabaty , w razie awarii masz gdzie pojechać i rozmawiać o ewentualnej pomocy przy naprawach „po gwarancji”- argument to auto kupione u nich ...oczywiście to tylko moje skromne zdanie , każdy robi swoje :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak się zastanawiam po co szukać na sile najtańszej oferty ... -19% broker , słabo znany , nie wiadomo co i jak, -16% można wycisnąć w Aso , masz gwarancje , pakiet serwisowy ,a uwzględniając prowizje i wspomniane pakiety różnica robi się mała , budujesz sobie relacje rabaty , w razie awarii masz gdzie pojechać i rozmawiać o ewentualnej pomocy przy naprawach „po gwarancji”- argument to auto kupione u nich ...oczywiście to tylko moje skromne zdanie , każdy robi swoje :D :D

Ja mam dokładnie takie samo podejście. Wole zapłacić trochę więcej ale mieć komfort psychiczny. W rodzinie różne sytuacje z autami się zdarzały ale zawsze jesteśmy w naszym ASO traktowani bardzo dobrze bez żadnego proszenia się o cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czymś innym jest pakiet naprawczy 5 lat / 200 tys i tego nie aktywują jeśli auto nie pochodzi z polskiej sieci

 

Informacja nieprawdziwa. Mam auto kupione u angielskiego dealera i bez problemu nabyłem pięcioletni pakiet naprawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś się zmieniło ostatnio? Trzy dni temu kupiłem pięcioletni pakiet serwisowy i repair u Zdunka i absolutnie żadnych pytań. Natomiast pakiet serwisowy dokupiony w Anglii jako opcja nie jest respektowany w Polsce - słyszałem, że wiele osób straciło w ten sposób kasę biorąc tę opcję u angielskiego dealera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie wiem czy musiałem bo i tak planowałem zakup obu więc nie pytałem. Serwis wziąłem 5 lat / 60kkm a repair 5 lat / 200kkm za co łącznie zapłaciłem około 10,6kpln brutto. Edytowane przez lwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co mi powiedziano w ASO, to można zamówić obydwa pakiety niezależnie
Dziś pytałem i faktycznie można dokupić gwarancję w terminie 3 miesięcy od kupna auta ale muszą być obydwa pakiety.

 

Ech, te nasze ASO... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poniewaz aktualnie jestem na etapie zakupu nowej G30, z mysla o odbiorze w okolicach wrzesnia prosze o namiary na priv do jakiegos handlowca, ktory bylby mi w stanie zrabatowac samochod do 16% tak jak wspominali niektorzy w postach. Zakup oczywiscie na firme, i jestem z wojewodztwa Kujawsko-Pomorskiego (najblizsze salony bydgoszcz, torun, poznan, lodz, gdansk, warszawa, katowice??, czestochowa), ale przy dobrej ofercie jestem w stanie podjechac nawet do bardziej oddalonego salonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A W jakim przypadku jest przyznawany rabat flotowy? Na jakies grupy lekarskie, czy w przypadku gdy bylo kupowane inne bmw? Jesli nie uzyskam rabatu flotowego to jaki realny rabat wchodzi w gre? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli samochód idzie w leasing, to sprzedawca może tak pokombinować żeby Ci ten rabat flotowy przyznać, wynosi on 8%. Ja dostałem rabat 14% na G30 ale w grudniu 16r, kiedy bylo zalecenie, żeby tego samochodu w ogóle nie rabatować, w tej chwili z placu rabat może dochodzić nawet do 18% szczególnie w przyp. samochodu z 17r.


Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.