Skocz do zawartości

Remote view 3d


Lasse1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy możecie napisać jaką macie wersję oprogramowania w aucie ?

Ja posiadam: Telefon: TB-006.017.006

Media: MB-006.017.006


Niestety nadal nie mam możliwości uruchomienia funkcji Remote view 3D.

W ustawieniach prywatności nie wyświetla mi się ta opcja do zaznaczenia, w aplikacji Connected na iPhone także nie mam tej funkcji.

Już sam nie wiem jaka może być tego przyczyna, może kraj rejestracji auta (Szwecja) ma na to jakiś wpływ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety okazało się, że w Szwecji ze względu na regulacje prawne funkcja Remote view 3D jest nie aktywna we wszystkich samochodach - ze względu na ochronę prywatności innych nie można filmować ani robić zdjęć, choć z drugiej strony takiej kontroli i inwigilacji przez państwo jak w Szwecji to można chyba szukać tylko w Chinach.


W związku z tym pytanie czy mogę przenieść wszystkie wykupione usługi dostępne w BMW store ( mam wykupione wszystko co jest do wykupienia aż do 2021 roku) do polskiego Connected drive i nie stracić tych abonamentów, jednocześnie uruchamiając usługę Remote view 3D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy nadal działa Wam funkcja remote 3D view?


Wysłałem maila do BOK'u aby mi włączyli i dostałem taką odpowiedź:


"w odpowiedzi na Pana zgłoszenie uprzejmie informuję, że usługa Remote 3D View została wyłączona ze względów prawnych na rynku polskim."


Jeśli tak to jak można na nich wymusić aby włączyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem przed chwilą i działa normalnie. Proponuję zadzwonić bezpośrednio z auta do centrum obsługi i pogadać z nimi. Jak widać maila obsługują bardzo kompetentne i obeznane z tematem osoby ;)

TKHolding Architecture BIM VR

http://www.tkholding.pl

http://www.facebook.com/TKholdingPL

http://www.youtube.com/c/TKHolding

Film "Dlaczego Polacy boją się elektryków?" =>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem i niestety otrzymałem tę samą odpowiedź. Nie włączą ze względów prawnych.

Mówiłem, że znajomi mają aktywną tę usługę więc jest to możliwe ale pani szła w zaparte, że nie i auto musiało być wyprodukowane na inny rynek.

Nie mam już pomysłu jak wymusić włączenie Remote 3D view :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzwoniłem i też to samo. Więc spytałem, jakież to konkretnie "względy prawne" przeszkadzają w realizacji tej usługi, na co pan zmienił strategię i stwierdził, że w zasadzie to właśnie próbują to ustalić... Na pytanie, dlaczego u innych działa, odpowiedzieć nie potrafił. A co do postu wyżej i tekstu pani o tym, że auto widocznie było z innego rynku - co to ma za znaczenie?? W ten sposób sami sobie zaprzeczają, bo rzekome "względy prawne" dotyczą naszego kraju, a więc nawet jeśli auto było sprowadzone, to usługa nie powinna działać.

:duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież na tej infolinii nigdy nic nie wiedzą

ja się kanpnąłem ze 2 miechy temu ze wyłączyli - jak zadzwoniłem to powiedzieli, że względy prawne, na moje pytanie kiedy przywrócą nie znali odpowiedzi, pytałem dlaczego mnie nie uprzedzili o tym, że wyłączą - też brak odpowiedzi i czy oddadzą kasę za to, że wyłączyli - brak konkretnej odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pisał ktoś na forum, że zablokowanie tej funkcji związane jest z naszym kodeksem drogowym? Chodziło tu chyba o zostawianie auta bez nadzoru (możliwość zdalnego włączenia silnika/odryglowania drzwi). Chyba te funkcje są dostępne w Remote i dlatego zostało to kompletnie zablokowane?

W przyszłym tygodniu odbieram swoje 540, więc sprawdzę czy działa to w aucie z produkcji, nie pytałem o to dilera, ale po co dopłacać za coś co nie będzie działać? Chociaż skoro dopłacałem za przygotowanie do Apple CarPlay, a nie za samo Apple CarPlay to można się wszystkiego spodziewać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej wiedzy prawo o ruchu drogowym nic nie mówi o zdalnym uruchamianiu. Nie ma też obowiązku zamykania samochodu, jest jedynie mowa o zabezpieczeniu (żeby się np. nie stoczył). Więc odryglować/zaryglować zdalnie nadal można, tak samo jak bawić się klaksonem i światłami. Nie działa tylko 3D view...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że za tą opcję ileś płaciliście i to nie działa. Skoro usługa nie działa za która płaciliście to usługę nie ma a więc nie ma zapłaty.

Czy ktoś próbował napisać do BMW AG, że usługa nie działa dlatego proszę o zwrot opłaty ? wiem, że raczej to nie duży koszt był, ale tak dla zasady. Ciekawe co by wtedy odpowiedzieli - po prostu konkretne roszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jeżeli coś nie działa, to wsparcie techniczne. W salonie jak powiedziałem, że mi działa 3d view to byli świecie przekonani, że byłem gdzieś na lewo odkodować dodatkowe funkcje, bo przecież w "Polsce prawnie jest to zabronione" - ale jaki przepis tego zabrania to już nikt nie wie. Oczywiście pracują nad tym, aby działało - czyli rozumiem, że BMW pracuje nad zmianą prawa w Polsce ;)

TKHolding Architecture BIM VR

http://www.tkholding.pl

http://www.facebook.com/TKholdingPL

http://www.youtube.com/c/TKHolding

Film "Dlaczego Polacy boją się elektryków?" =>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.