Skocz do zawartości

Remote view 3d


Lasse1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie działa :) to co oni w tej infolinii wiedz :D



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Mi na infolinii powiedzieli to samo, że w Polsce usługa narazie nie będzie aktywna, a mimo to śmiga.

 

Może na infolinie próbują powiedzieć, że infolinia nie działa ;)

TKHolding Architecture BIM VR

http://www.tkholding.pl

http://www.facebook.com/TKholdingPL

http://www.youtube.com/c/TKHolding

Film "Dlaczego Polacy boją się elektryków?" =>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Jeśli u kogoś nie działa, spróbujcie usunąć auto z BMWConnected przez przeglądarke www i dodać je ponownie. U mnie pomogło, w aplikacji na telefonie znów pojawiła się opcja 3D.

Hamster, wielkie dzięki za cenną podpowiedź. Zrobiłem tak jak opisałeś i wszystko działa. Polecam, 3d view znów działa i to z subskrypcją do maja 2022 za jedynego złocisza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Cześć,

Odebrałem nowiutkie X3 30i 29 listopada 2019 i nie mogę uruchomić 3D view. Nie ma takiej opcji w appce, rozniez nie ma w CAR/ustawienia/ustawienia ogólne/dane prywatności. Dzwoniłem na infolinię. Kazali zresetować iDrive (trzymanie włącznika radia przez 30 sek) i to nic nie dało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Czy komuś w polsce działa Remote 3D view w G30/31 z najnowszym IDrive 7.0?

Działa bez zarzutu. Samochód z marca 2020 r.

 

A działa ci też lokalizacja auta przez apke i masz opcje aktualizacji softu w aucie przez esim auta?

Gdzies cos wyczytałem ze auta z produkcji 07-11/2019 nie maja dostepu do 3D remote view bo cos zostało skopane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś w polsce działa Remote 3D view w G30/31 z najnowszym IDrive 7.0?

Działa bez zarzutu. Samochód z marca 2020 r.

 

A działa ci też lokalizacja auta przez apke i masz opcje aktualizacji softu w aucie przez esim auta?

Gdzies cos wyczytałem ze auta z produkcji 07-11/2019 nie maja dostepu do 3D remote view bo cos zostało skopane

 

Lokalizacja na bieżąco bezproblemowo, aktualizacji nie mam w menu więc niestety nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś w polsce działa Remote 3D view w G30/31 z najnowszym IDrive 7.0?

 

Problem 3D Remote view rozwiązany. Jak sie okazuje problemem są złożone lusterka. Miałem ustawione składanie przy zamykaniu i wyskakiwał błąd że nie mozna aktywowac kamer. Na niemieckim forum motor-talk.de wyczytałem że problemem może byc soft w niektórych autach ktory nie otwiera lusterek przy komendzie z apki.

Otworzyłem lusterka i magicznie wszystko zadziałało, nawet przy zamkniętych lusterkach teraz jest komunikat w apce ze sa zamkniete i nie można wykonać zdjęć.


Jestem ciekaw czy u was działa z złożonymi lusterkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzięki za info. Wiec po 3 miesiącach czekania na odpowiedz i licznych telefonach do BMW Connected w Warszawie (gdzie kilkukrotnie powiedziano mi że oni nic nie potrafią poradzić i tylko przyjmują zgłoszenia i nikt nie wie ile będzie trwało sprawdzanie) na koniec wczoraj dowiedziałem się że wszystko jest w moim samochodzie ok. Tak wiec powiedziałem osobie na infolinii że już sam doszedłem co było przyczyną (nierozkładające się lusterka) wiec przyjęto nowe zgłoszenie i teraz będzie kolejne 3 miesiące czekania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.