Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Mi uszczelkę wydmuchuje i nie wymieniają chłodnicy... ogólnie to mam EGR do wymiany, oczywiście wszystko na mój koszt. Mówili że wymiana będzie możliwa w maju dopiero i spokojnie mogę jeździć. Tak mi powiedzieli w serwisie BMW w Niemczech. Chora sytuacja jak dla mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra a więc tak, bylem wczoraj na akcji serwisowej w BMW (w niemczech), jak sie okazalo któraś z uszczelek chlodnicy EGR przepuszcza trochę spalin i dlatego czuć je tak bardzo w aucie, nic na razie nie mogą z tym zrobić, bo części będą dopiero w MAJU, mechanik zagwarantował mi jednak, że do tego czasu mogę spokojnie jeździć i na pewno nic się nie stanie. Wróciłem do domu i poprosiłem sąsiada by pomógł mi w sprawdzeniu czegoś, po czym on dodawał lekko gazu ( do 2tys. obrotów) a ja patrzyłem czy z okolicy EGR nie wydobywa się czasami jakiś dym, okazało się że gdy obroty zchodziły w dół to z okolicy EGR i chodnicy delikatnie buchało białym dymem, nie dało się go nie zobaczyć. Czy oby na pewno mogę z tym bezpiecznie jeździć, miał ktoś z was może podobny przypadek ? Bo nie wiem czy to takie nic jak twierdzi mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam F11 520d - od jakiegoś czasu śmierdzi mi spalinami w kabinie rano jak odpale i jest dziwny zapach lekko topiącego się jakby plastiku spod auta po rozgrzaniu. Zaczęło się to od czasu kiedy wymieniono mi turbo. Mechanik mówi że musi sie przepalić olej w wydechu który został zaciągnięty przez stare turbo w wyniku kiedy przestało zupełnie działać. No i również dziwnie śmierdzi z wydechu... Czy w Serwisie podejmą się akcji ? i mówić że miałem jakieś 1500km wymienione turbo ?

Mozna sprawdzić Nr VIN D715042 - Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
w tak razie i ja poproszę o sprawdzenie czy nie ma jakieś akcji serwisowej dla moich aut

L623699

WJ69051

A467067

z góry dziękuję

 

L623699 Brak

WJ69051 Brak

A467067 Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam,

Mam F11 520d - od jakiegoś czasu śmierdzi mi spalinami w kabinie rano jak odpale i jest dziwny zapach lekko topiącego się jakby plastiku spod auta po rozgrzaniu. Zaczęło się to od czasu kiedy wymieniono mi turbo. Mechanik mówi że musi sie przepalić olej w wydechu który został zaciągnięty przez stare turbo w wyniku kiedy przestało zupełnie działać. No i również dziwnie śmierdzi z wydechu... Czy w Serwisie podejmą się akcji ? i mówić że miałem jakieś 1500km wymienione turbo ?

Mozna sprawdzić Nr VIN D715042 - Z góry dzięki za info.

 

Brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.