Skocz do zawartości

Akcja serwisowa N47 B47 N57... zawór EGR


christo74

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za sprawdzenie.

Byłem dziś na umówionej wizycie w ASO. Procedura akcji na chłodnicę jest dość rozbudowana - 28 stron.

Na sprawdzenie przewidują ok 1h. Po tym czasie dostałem informacje że chłodnica kwalifikuję się do wymiany i już montują nową.

Całość trwała ok 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sprawdzenie.

Byłem dziś na umówionej wizycie w ASO. Procedura akcji na chłodnicę jest dość rozbudowana - 28 stron.

Na sprawdzenie przewidują ok 1h. Po tym czasie dostałem informacje że chłodnica kwalifikuję się do wymiany i już montują nową.

Całość trwała ok 3h.

 

Robiłeś to w DYNAMIC MOTORS w Bydgoszczy? Jak dzwoniłem to właśnie uzyskałem informację, że trwa to 2-3h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś to w DYNAMIC MOTORS w Bydgoszczy? Jak dzwoniłem to właśnie uzyskałem informację, że trwa to 2-3h

 

Tak, DYNAMIC MOTORS w Bydgoszczy.

Co ciekawe przez telefon doradca powiedział że na akcji tylko sprawdzą chłodnice i jeśli będzie uszkodzona to trzeba będzie czekać na nową od 2 do 30 dni.

Na miejscu okazało się że mają w magazynie i wymiana na jednej wizycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś to w DYNAMIC MOTORS w Bydgoszczy? Jak dzwoniłem to właśnie uzyskałem informację, że trwa to 2-3h

 

Tak, DYNAMIC MOTORS w Bydgoszczy.

Co ciekawe przez telefon doradca powiedział że na akcji tylko sprawdzą chłodnice i jeśli będzie uszkodzona to trzeba będzie czekać na nową od 2 do 30 dni.

Na miejscu okazało się że mają w magazynie i wymiana na jednej wizycie.

 

Przed chwila umówiłem się na sprawdzenie. Doradca powiedział mi dokładnie to samo co Tobie, że jak będzie do wymiany to będzie otwarte zlecenie i najwyżej umówimy się później na wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po akcji serwisowej. Tak jak pisałem wcześniej dostałem pismo z zaproszeniem z M-carsu w Krakowie. Doradca na miejscu poinformował mnie że będą sprawdzać stan chłodnicy i jeżeli okaże się że jej stan jest w "słaby" to będą zamawiać bo jej nie mają i na kolejnej wizycie będzie wymiana, jeżeli okaże się że stan jest "bardzo zły" to auto zostaje w serwisie i na koszt BMW dostane samochód zastępczy. Okazało się że było coś nie "tak" ponieważ nagle nowa chłodnica się znalazła i została wymieniona i dodatkowo po konsultacji z centralą BMW został również wymieniony EGR. Aktualny przebieg to 61000km operacja trwała ponad 5 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.