Skocz do zawartości

[E9x] amortyzatory, sprężyny - jakiej firmy wybrać?


Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 724
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupilem 275/30 I sa naciagniete.. 265 by były już całkiem płaskie, a z przodu 235/35 wygląda na wyższą mimo że według proporcji powinna być niższa:/ z przodu Michelin Pilot sport 4s i tył Accelera Phi 2. Zastanawiam się czy nie wymienić tych z tylu na Michelin bo wygląda zupełnie inaczej ta chinska opona i mnie parzy w oczy ale kupiłem tania bo MMA zamiar je szybko zetrzeć. Edytowane przez Thuger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, na obecnym zestawie jezdzi sie normalnie, nic nie skacze, fajnie tlumi i trzyma sie drogi jak na kleju. Tyl fajnie lata ale po to kupilem tanie chinskie opony bo wiedzialem ze dlugo nie wytrzymaja i tak. Nie jezdze wyczynowo tylko dla zabawy i chleb rano wiec jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wymieniłem sprężyny i amortyzatory z przodu i auto zrobiło się miekkie, gorzej pokonuje zakręty. Mam wrażenie jakby przód podskakiwał w zakrętach, pływał, auto przechyla się itd

Niby mam zwykłe zawieszenie nr vin: wbavc31070ps43001

Sprężyny zamontowane z przodu to Sachs 998 451, stara sprężyna miała oznaczenie C5, tylko tyle wiem. Auto się podniosło z 2 cm na oko.

Nowe amortyzatory to TRW, nie wiem co było wcześniej. Ale auto buja się strasznie na boki.

Co polecicie, żeby auto pewniej wchodziło w zakręty ? Mogę do tych sprężyn zamontować np amorki Sachs Advantage ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to za jakiś czas

Z Twojego opisu wynika że ewidentnie robota została skopana a auto jeździ niepewnie więc zamiast czekać udałbym się do warsztatu na poprawienie roboty.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.