Skocz do zawartości

E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję ładne felgi aluminiowe 17 do BMW , pytanie jest takie - zrobiłem sobie zakup 2 lata temu do Mercedesa felg z allegro (cena chyba 1500 albo 1700 zl za komplet ) Dostałem felgi które po 2 miesiącach po polskich drogach się pokrzywiły - poszukuję pewnych felg z pewnego źródła - żadne odlewy z orginałów -posiadacie może jakieś strony internetowe, gdzie można kupić pewne felgi bez takich przygód i o cenie przystępnej do 2000-2200 zł?

 

Kupiles cene, a nie felgi.

 

Zacznijmy od tego, ze dobre 17" beda kosztowaly ok. 2500-3000 zl.

 

Poszukaj na felgi.pl , z chinskich smieci z allegro sie juz chyba wyleczyles?

 

 

Moim zdaniem co do ceny. Ja kupilem ORYGINALNE 18stki BMW s32 za 900zl z oponami rocznymi. Wiec nie ma co tak mowic. Ale po roku sprzedalem za podwojna cene. Wiec nawet te 18stki mozna kupic za te 1800 w dobryn stanie z oponami i oryg, nie krzywe, nie prostowane

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem co do ceny. Ja kupilem ORYGINALNE 18stki BMW s32 za 900zl z oponami rocznymi. Wiec nie ma co tak mowic. Ale po roku sprzedalem za podwojna cene. Wiec nawet te 18stki mozna kupic za te 1800 w dobryn stanie z oponami i oryg, nie krzywe, nie prostowane

 

Pisalem o nowych felgach, Ty natomiast piszesz o uzywanych. Masz racje, jak najbardziej taki budzet wystarczy aby znalezc jakies przyzwoite, uzywane felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że bardzo ładnie wygląda auto na tych właśnie felgach . Jaki to wzór ?

Jakieś dystanse dawałeś i na jakich oponkach ?

Mam zamiar na lato takie kupić . Czy jest różnica w komforcie w porównaniu z 16" ?

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że 17" w naszych furkach wygląda fajnie.

Sam jeżdżę na 16 - kach bo dla mnie ważniejszy jest komfort ale jeśli chodzi o wygląd to 17 jest OK :cool2:

Co do felg to bierz 17" ori i najlepiej nowe. :norty:

Dla mnie były ciut drogawe :mad2: więc wziąłem Dezenty ale nowe.

Sprawują się dobrze, żadnych problemów a mam je na zimówkach. Wygląd ??? I tak wyglądają o niebo lepiej niż stalówki z najpiękniejszymi kołpakami !

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie stać na 18 to i 17 fajnie wyglądaja 19 to już leka przesada ale czasem się zdarza że jest ok a druga sprawa co innego kombi co innego sedan i tak 17 śmiesznie wyglądają kupowania felg za wszelką cenne żeby sie pochwalić.żałosne i jeszcze wmawianie komuś że to fajne nie dość ze kombi e91 wygląda ohydnie to jeszcze taki małe felgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy kombi wyglada ohydnie ? Sam mam sedana, i czesto wpadam w zlosc ze nie kupilem kombi

Panowie ! O gustach się nie dyskutuje mnie się podoba kombi, ale i sedan jest OK

Tomasztolala;

Niektórych stać ale im trochę szkoda kasy :mrgreen:

Re: ALUFELGI DARE ? Szit czy ujdzie?

Żeby nie zakładać nowego tematu mam pytanie co powiecie o tych felgach? Bardzo mi się podobają poasiadam e90 w sedanie http://allegro.pl/felgi-18-5x120-bmw-vw-t5-tuareg-355-i3087326100.html czy te felgi nadadzą się pewnie odrazu zaznaczam wiem że orginalne bbs itp są bardzo dobrę ale szkoda mi kasy ...

przez tomasztolala

31 Mar 2013 09:31

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie stać na 18 to i 17 fajnie wyglądaja 19 to już leka przesada ale czasem się zdarza że jest ok a druga sprawa co innego kombi co innego sedan i tak 17 śmiesznie wyglądają kupowania felg za wszelką cenne żeby sie pochwalić.żałosne i jeszcze wmawianie komuś że to fajne nie dość ze kombi e91 wygląda ohydnie to jeszcze taki małe felgi

Teorie to masz imponujące. :duh: Nie wszystko sprowadza sie do pieniędzy. To tak jakbym ja napisał, że Seria 1 jest nędza i kupują ja tylko Ci co ich na 3 nie stać. Albo dalej: kupiłeś e90 ze starym silnikiem (z początku produkcji), bo Cie na nowyszy nie stać.

Czesami trzeba tylko chwilkę się zastanowić, by nie epatować kompromitujacymi własną osobę wypowiedziami.

Edytowane przez hassassyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e91 brzydkie??? nie widziałem ładniejszego kombi niz e46 i e91- :roll:

 

dla przeciw wagi dodam ,że e90 jest brzydkie - niemal identyko jak zaporożec...ba to juz wolę trabanta :lol:

 

http://img15.imageshack.us/img15/9168/9oq0.jpg

 

http://img10.imageshack.us/img10/9138/cqe5.jpg

 

masakra jak dwie krople wody - co za paskudstwo te sedany... to zaporozec chociaż w cupe jest co czyni go ciut ładniejszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ktoś napisał jest forum są wypowiedzi moim zdaniem takie małe felgi wyglądają śmiesznie ale co ja się będę odzywał przecież góru hassassyn zabronił ponieważ sie kompromituje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ktoś napisał jest forum są wypowiedzi moim zdaniem takie małe felgi wyglądają śmiesznie ale co ja się będę odzywał przecież góru hassassyn zabronił ponieważ sie kompromituje.

 

Kompromitowac sie możesz do woli (co zresztą nieustannie czynisz). Nikt Ci nie broni. Czytaj ze zrozumieniem.

PS

Poszukaj sobie innego guru. Dla mnie jesteś zbyt mało pojętym uczniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kompromitujesz się... Po prostu zrozum - ludzie nie potrafią akceptować innych od siebie, to wszystko wina....... ( chciałem napisać , ale się powstrzymam bo nie chcę nikogo urazić)

 

Tomaszu nie ubliżaj nikomu bo sam nie jesteś doskonały... Pomyśl przez chwilę ... to nie ma sensu i jedyne co moze zrodzić to nienawiść...

 

Wysyłasz zło- zło wraca do Ciebie ze zdwojoną mocą...

Chcesz się przekonać,że mam rację? To napluj w twarz bramkarzowi w klubie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty niby jesteś lepszy? Naśmiewasz sie z niego, podczas gdy Tobie też na pewno się zdarzy zrobić błąd ort.

 

Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają, i módlcie się za tych, którzy was oczerniają

 

Wprawdzie jestem nie wierzący - ale to akurat świeta prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja moje zbłąkane owieczki - teraz się przeproście i za rączkę razem do spowiedzi :handshake:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacyk , co to masz za felgi ? Jaki model bo poszukuję coś w tym stylu.

Co do kłótni, no niestety jak na każdym forum muszą być sprzeczki i kłótnie, ale właśnie od tego jest forum no, ale bez przesady wyzywanie od prawdziwego buraka z bmw... Powiem Ci, że też kiedyś tak myślałem, gdy widziałem stare e36 i osoby, które na siłę się próbowały " lansować" to też zawsze tak mówiłem, ale to bardziej zależy od właściciela a nie od marki. Długi czas jeździłem astra pierwszej generacji i muszę powiedzieć, że chyba więcej tych "buraków" widziałem w oplach niż BMW, no ale TO MOJE ZDANIE.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.