Skocz do zawartości

Skradziono BMW 3 E92


maciek257

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję kolego. Jakieś znaki szczególne miało auto? Numer rejestracyjny ze zdjęcia aktualny? Powiedz kolego auto zginęło z ulicy/parkingu? Jaka dzielnica Łodzi? Im więcej dasz informacji tym ktoś szybciej będzie w stanie Ci pomóc.

W pobliżu był może jaki monitoring? Warto pochodzić po okolicy w której skradziono auto bo może gdzieś stać na parkingu ze 2/3dni. Te sku....sprawdzają w ten sposób czy ktoś interesuje się autem lub czy ma gps. Polecam również Facebook.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi skradziono E87 z Retkini i się okazało, że auto stoi zaparkowane pare km dalej pomiędzy jakimś opuszczonym maluchem i jakimś gó*nem, ale to tak, że się nie dało wyjśc. Skradziono je jakośc w nocy 1-3 godzina. Znalazło się około 14.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje kolego!!! Czlowiek wloze kupe kasy i wysilku w auto. A tu przyjdzie taki DZIAD I ukradnie!! Co z tago ze ubezpieczalnia odda jak z tych ich zrodel to kicha nie kase jest! Do tego kto odda za dodatki i inne cuda ktore wlozylismy w auto.. Ma na mysli jakes granie lepsze, opony czy led zarowki itp.. Szczerze wspolczuje!!
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze znaków szczególnych chyba jedynie nalepka pod prawym kierunkowskazem bocznym (szary napis po niemiecku lekko widoczny na zdjęciu). Miałem też mocno zarysowany przedni zderzak od spodu Numery WPL16001 przed kradzieżą aktualne, teraz pewnie inne. Auto kosztowało mnie w Niemczech 43000zł + 4500zł sprowadzenie + 1300 akcyza + 500 recykling + 250 rejestracja + 1200 OC + 1600 zimówki w sumie daje ok 52000zł. Niestety było to moje pierwsze auto także mimo pokonania tysięcy kilometrów autami rodziców wg. ubezpieczyciela byłem świeżym kierowcą z mocnym i drogim samochodem, AC wycenili najtaniej na sporo ponad 4000zł, nie byłem przygotowany na taki wydatek zaraz po kupnie także nie wykupiłem AC. Obiecałem sobie, że po roku na pewno sobie sprawię, ale już za późno, ponad 50 kawałków odjechało mi na kołach. Na auto odkładałem 8 lat a pojeździłem jakieś 5 miesięcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh to lipa... a jeździłeś po mieście ,szukałeś ? Może tak jak innym ktoś odjechał i porzucił auto na pare dni. Mi też próbowali odjechać autem 2miesiące temu ale z kilku powodów skur...elom się nie udało. Takim skur...elom powinno się ucinać łapy kneblować i do karceru na 2lata co najmniej bo gówno ich obchodzi że ktoś tyra na takie auto latami, oszczędza, a oni przychodzą i kradną w kilka minut. Brak słów, współczuje Ci

Swoją drogą jak to się stało? Jesteś z Płocka a auto ukradli Ci w Łodzi ? Sprzed sklepu czy jak to było ?

 

PS. Zamiast AC można wykupić Minicasco kradzieżowe. Jest sporo tańsze od AC- jakieś 1000-1400zł w przypadku e92 a zawsze w razie czego jest widok na jakaś kase po kradzieży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuje , sam juz takie coś przeżyłem i łudziłam sie ze sie gdzieś znajdzie . Gdybys miał naprawdę szczęście i auto nie wyjechało za granice , czy tez nie jest juz rozłożone w jakiejś jaskini , proponuje dać znać taksówkarzom . Jakaś moze nagroda za wypatrzenia twojego auta. Zapodaj im fotki i zmotywuj nagroda. Oni poruszają sie po całym mieście i widza więcej niż ty sam wożąc sie w poszukiwaniach . Auto moze mieć inne tablice , ale jeżeli dostaniesz cynk to poznasz je natychmiast. Na policję bym nie liczył , bo oni nie szukają , stary tekst brak środków . Rzycze ci z całego serca znalezienia twojej buni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego współczuje, jakbym dorwał takiego to bym jaja w imadle ukręcił...

 

Przeglądaj allegro, może trafią się jakieś graty, które rozpoznasz.

 

W Łodzi ewidentnie pracuje jakaś grupa, która ma rozpracowane BMW. To już 3cia na tym forum w przeciągu ostatniego roku, która znika z łódzkich ulic.

 

http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=269399

http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=287181

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Serdecznie dziękuję za słowa wsparcia i trzymane kciuki!

Dzisiaj odebrałem telefon od policji, że auto znalazło się całe w Koluszkach pod Łodzią i po ściągnięciu odcisków itp. będzie do odbioru (prawdopodobnie już jutro).

 

Nie ma słów, które opiszą moją radość z tej wiadomości.

Teraz obowiązkowo ubezpieczenie od kradzieży, usunięcie zamków i system lokalizacji radiowej.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez maciek257
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Świetna wiadomość! Gratulacje! Do zabezpieczeń poza tym co napisałeś i odcięciem zapłonu możesz pomyśleć też o blokadzie skrzyni biegów. Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Serdecznie dziękuję za słowa wsparcia i trzymane kciuki!

Dzisiaj odebrałem telefon od policji, że auto znalazło się całe w Koluszkach pod Łodzią i po ściągnięciu odcisków itp. będzie do odbioru (prawdopodobnie już jutro).

 

Nie ma słów, które opiszą moją radość z tej wiadomości. Przyznam się tylko, że jako dorosły facet uroniłem kilka łez ze szczęścia.

Teraz obowiązkowo ubezpieczenie od kradzieży, usunięcie zamków i system lokalizacji radiowej.

 

Pozdrawiam!

Świetna wiadomość!!! Co do zabezpieczeń - zamontuj niestandardowe odcięcie paliwa, którego nie da się obejść przez OBD, bo wg mnie, to jedyne skuteczne remedium na nieautoryzowany odjazd auta. Moje samochody nie odjechały w świat dzięki temu.

-------------------

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę przede mną. Najlepsze są zabezpieczenia własnej produkcji. Dzięki takiemu patentowi moje autko nie pojechało w świat. Stało 300m od domu otwarte z rozwalona stacyjka :) Przez te 300m próbowali chyba na popych he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Maciek nie masz pojęcia jak mi było Cie szkoda jak napisałeś o tych 8 latach zbierania !!!! Bardzo sie ciesze ze miałeś tyle szcześcia. Pierwsze co teraz to do ubezpieczalni i nie oszczędzać na dobrym ubezpieczycielu. Potem dobre zabezpieczenie i możesz spać spokojnie !! GPSA sobie możesz darować bo i tak zagłuszą. A wszystkie solidy itp . maja w umowie ze moga zadzowonic do ciebie w ciagu 24h od utraty sygnału.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukradli takie drobiazgi jak ładowarkę samochodową za 10zł, płyn do felg za 12zł czy zestaw naprawczy do opony. Zostawili natomiast uchwyt do telefonu za 70zł.

 

Mam pytanie czy skopiowanie kluczyka przez OBD przez złodzieja powoduje, że kluczyk ten zaczyna współpracować również z centralnym zamkiem?

Ktoś gdzieś teraz ma trzeci klucz do mojego auta i teoretycznie może przyjść w biały dzień, otworzyć go z pilota i odjechać bez grzebania w zamku czy przy OBD. Można jakoś przeprogramować centralny zamek i piloty, aby uniknąć takiej sytuacji?

 

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie, pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez maciek257
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z tego co wiem to można odkodować kluczyk, który został np. zgubiony. Można także wyłączyć możliwość dodawania nowych kluczyków. Ale jeśli złodziej posiada bardzo zaawansowany program będzie mógł tę opcję ponownie włączyć i dopisać kluczyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Koleżanka w środku też jest. ;)

 

Kluczyków BMW produkuje 10 do auta, są one zakodowane w module na stałe można je tylko aktywować/dezaktywować.

 

Gratulacje za odnalezienie auta.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dokupić zaślepkę do zamka bez otworu na wkładkę (wersja do Bmw z Anglii). Ja tak zrobiłem u siebie, wkładki też nie mam.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.