Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pytanie tylko czy będzie tak wyglądać. Do tej pory 5 i 7 różniły się. BMW nie idzie drogą audi i mercedesa. Poza tym. Czy jakieś zdjecia przed premierą trafnie przewidziały wygląd prawdziwego samochodu ? Czy był taki przypadek ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
myślisz, że będzie jak z 7-er dołożą wyposażenie i podniosą ceny? wg mnie cena będzie na podobnym poziomie, ciekawe jakie będzie wyposażenie standardowe. Nowa E klasa zaczyna się od 195 tys i nie ma navi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawde dobrze,tzn.wygląda jak trójka ,czwórka czy siódemka tylko inne proporcje :) Byłem ostatnio na premierze nowej E classy , nowa 5-tka będzie miała naprawde ciężko.To juz nie są Mercedesy dla emerytów,Bmw musi mocno popracowac w koncówce aby tak zdeklasowac rywala jak to zrobiło F10 z w212.

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawde dobrze,tzn.wygląda jak trójka ,czwórka czy siódemka tylko inne proporcje :) Byłem ostatnio na premierze nowej E classy , nowa 5-tka będzie miała naprawde ciężko.To juz nie są Mercedesy dla emerytów,Bmw musi mocno popracowac w koncówce aby tak zdeklasowac rywala jak to zrobiło F10 z w212.

 

 

Mam dokładnie takie same odczucia. To BMW zaczyna wyglądać jak samochód dla emerytów. Szczególnie środek. Nowa 7 już teraz nie robi wyglądem szału. A za 5 lat przy nowej Esie i szczególnie zapowiadającej się bardzo nowocześnie A8, to będzie prawdziwa porażka BMW. DO tego dochodzi pozbawiony czucia układ kierowniczy. I mocna konkurencja ze strony porsche o Tesli nie wspominając. Ja będę mocno zastanawiał się czy nie porzucić marki BMW. Wiem, że wielu moich znajomych myśli podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że będzie jak z 7-er dołożą wyposażenie i podniosą ceny? wg mnie cena będzie na podobnym poziomie, ciekawe jakie będzie wyposażenie standardowe. Nowa E klasa zaczyna się od 195 tys i nie ma navi...

 

 

Co do ceny jest jeszcze pytanie jak wpłynie obniżka akcyzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wygląda naprawde dobrze,tzn.wygląda jak trójka ,czwórka czy siódemka tylko inne proporcje :) Byłem ostatnio na premierze nowej E classy , nowa 5-tka będzie miała naprawde ciężko.To juz nie są Mercedesy dla emerytów,Bmw musi mocno popracowac w koncówce aby tak zdeklasowac rywala jak to zrobiło F10 z w212.

 

 

Mam dokładnie takie same odczucia. To BMW zaczyna wyglądać jak samochód dla emerytów. Szczególnie środek. Nowa 7 już teraz nie robi wyglądem szału. A za 5 lat przy nowej Esie i szczególnie zapowiadającej się bardzo nowocześnie A8, to będzie prawdziwa porażka BMW. DO tego dochodzi pozbawiony czucia układ kierowniczy. I mocna konkurencja ze strony porsche o Tesli nie wspominając. Ja będę mocno zastanawiał się czy nie porzucić marki BMW. Wiem, że wielu moich znajomych myśli podobnie.

 

 

+1 - to jest smutne ..... ale to samo widze i czuje, wspomnienie tylko pozostanie po dobrej marce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcyzą zajmował się senat a nie sejm i osobiście nie wierzę w obniżkę.

 

 

Celem nie jest obniżka sama w sobie, ale zwiększenie wpływów do budżetu. Czy ktoś wie jak wpłynęła możliwość odliczenia VATu od osobówek na wpływ tego podatku do budżetu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że będzie jak z 7-er dołożą wyposażenie i podniosą ceny? wg mnie cena będzie na podobnym poziomie, ciekawe jakie będzie wyposażenie standardowe. Nowa E klasa zaczyna się od 195 tys i nie ma navi...

 

Myślę że dużo nie dołożą, jak w ogóle dołożą.

 

Według mnie zdrożeje 10-15 tys zł. X3 zdrożała sama z siebie o parę tys bo włożyli nowa m pakietowa kierownicę. Chyba że ja nie wiem a był jej lift :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie będzie jednak premiery.

Zostało to przesunięte na początek 2017.

Za to G30 będzie miała pięć systemów więcej niż nowa 7-ka,cokolwiek to oznacza .

 

 

Skąd to info ? Czyżby aż tak bardzo obawiali się klasy E ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z DE , a dokładnie BMW Skjellet Eberswalde .

Umawiałem dziś termin serwisu F10 i przy okazji była rozmowa na temat nowej 5-tki .

To raczej sprawdzona wiadomość , więc w tym roku nie zamówisz nowego modelu, trzeba poczekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na moje spostrzeżenie, że nowa E klasa właśnie wysoko postawiła poprzeczkę, przy okazji wstawiania do serwisu mojej F10, gostek stwierdził, że warto poczekać na nową 5, bo zwykle jest tak, że BMW wygrywa z Mercem, kiedy już wchodzi porównywalny wiekowo model - czyli za rok.

 

Pożyjemy, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.