Skocz do zawartości

Nowa seria 5 G30


samson11

Rekomendowane odpowiedzi

bo zwykle jest tak, że BMW wygrywa z Mercem

I to najczęściej w F1 :lol: . Trochę więcej obiektywizmu , na forum Audi piszą że Audi wygrywa , na forum MB piszą że bez gwiazdy nie ma jazdy a u nas na forum powyższy cytat . A prawda jest taka że są to trzy marki z których żaden motoryzacyjny ekspert nie jest w stanie wyłonić zdecydowanego zwycięzcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Pytanie co to znaczy wygrywa? Ja jak czytam testy to nie patrzę tylko na wynik końcowy punktów, tylko interesują mnie poszczególne pozycje. Poza tym zawsze muszę odbyć jazdę, żeby powiedzieć co jest dla mnie lepsze. Akurat nową E klasą jeździłem i jestem spokojny o porównanie nowej piątki z E klasą, bo ta najnowsza mnie nie zachwyciła niczym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Irlandii jeździ więcej F10 niż wszystkich Fiatów razem wziętych do "kupy", takie można odnieść wrażenie a widok trzech F10 na jednej stacji paliw nie jest widokiem rzadkim. I tego życzę nowej piątce...

http://img.uploaduj.com/di-XS9Z.jpg http://img.uploaduj.com/di-NQ91.jpg http://img.uploaduj.com/di-F3BQ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
czyżby w lusterkach nie było kierunkowskazów? we wszystkich oklejonych egzemplarzach widzę 2 końcówki wydechu po obu stronach. Ciekawe czy to będzie standard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, ale wąskie, nie rzucają się w oczy na tych fotach. A co do wydechu, zdarzają się także egzemplarze z okrągłymi końcówkami, ale faktycznie jak dotąd wszystkie po obu stronach, a raczej mało możliwe, żeby na ulice nie trafiło jeszcze żadne 20d :lol:

Szansa na takie rozwiązanie zatem spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przez miesiąc będą przyjmowane zamówienia na F10 (produkcja 10.2016). W listopadzie do salonów trafią pierwsze G30 w specyfikacji przygotowanej przez BMW które będzie można kupić, ale dopiero na przełomie roku będzie dostępny konfigurator z możliwością wyboru opcji. Dostawy od marca 2017.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przez miesiąc będą przyjmowane zamówienia na F10 (produkcja 10.2016). W listopadzie do salonów trafią pierwsze G30 w specyfikacji przygotowanej przez BMW które będzie można kupić, ale dopiero na przełomie roku będzie dostępny konfigurator z możliwością wyboru opcji. Dostawy od marca 2017.

 

Jakie jest źródło tej informacji ? Jakie będą na początku silniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Na germancarforum "insajder" z BMW napisał dzisiaj, że prezentacja G30 nastąpi w ciągu 40 dni.

 

Pudło...

 

W Inchcapie podają sprzeczne informacje, chyba sami nie mają zbyt wielu wieści. W oczekiwaniu na nową 5tkę wziąłem w tamtym roku 318i żeby za wiele nie stracić i teraz czekam jak na szpilkach :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudło, pudło, na germancarforum i bimmerpost zrobiła się afera przez to i w zasadzie bojkot autora informacji...

Ale w przypadku G30 już wszystko jest możliwe, więc pozostaje spokojNIE czekać :?

Ciekawe, czy uda się doczekać z kamo do oficjalnej premiery, czy jak zwykle nastąpi przeciek i ktoś coś do netu wrzuci... I tak długo się daje utrzymać w tajemnicy wygląd samochodu, który od dawna już istnieje w wersji produkcyjnej i w sumie sporo osób go widziało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dostałem zaproszenie na prezentację G30 08.09.2016r. Tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałem Panią przez telefon i czy na owej prezentacji będzie wspomniany samochód :mrgreen:

Mam nadzieję, że skorzystasz z zaproszenia i podzielisz się na forum wrażeniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.